| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 12 | 2.3 | 16.8 | 0.8 | 1.4 | 58.8 | 0.1 | 0.8 | 10 | 0.4 | 1.2 | 35.7 | 1.7 | 1.2 | 2.8 | 0.8 | 0.8 | 2.4 | 2.5 | 1.3 | 0 | 0.2 | 6.9 | |||||||||
| Total | 12 | 12 | 28 | 201 | 10 | 17 | 58.8 | 1 | 10 | 10 | 5 | 14 | 35.7 | 20 | 14 | 34 | 10 | 9 | 29 | 30 | 15 | 0 | 2 | 83 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 12 | 5.6 | 40 | 2 | 3.4 | 58.8 | 0.2 | 2 | 10 | 1 | 2.8 | 35.7 | 4 | 2.8 | 6.8 | 2 | 1.8 | 5.8 | 6 | 3 | 0 | 0.4 | 16.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 69 –65 | * | 0 | 24 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 78 –84 | * | 2 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 90 –80 | * | 0 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 103 –80 | * | 8 | 17 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 3 | 4 | 75 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 93 –91 | * | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 109 –84 | * | 3 | 14 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 12.5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 | |||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 86 –85 | * | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 89 –73 | * | 2 | 16 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 8 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Phoenix-MT Fót | 83 –91 | * | 4 | 18 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 8 | |||
| 3 | 2026. 05. 17. |
|
Phoenix-MT Fót | 77 –97 | * | 5 | 28 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
Phoenix-MT Fót | 73 –62 | * | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2026. 05. 23. |
|
Phoenix-MT Fót | 83 –94 | * | 0 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 24 | 2 | 3.993 | 14.6350 | 125 | 2.252 | 48.148.1 | 0.36 | 1.126 | 23.123.1 | 125 | 1.844 | 56.856.8 | 1.330 | 0.512 | 1.842 | 0.716 | 0.717 | 1.434 | 1.741 | 0.818 | 00 | 0.25 | 5.3127 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 26 | 26 | 6157 | 24.3631 | 1.333 | 2.976 | 43.443.4 | 0.821 | 2.154 | 38.938.9 | 1.128 | 1.950 | 5656 | 1.335 | 1.129 | 2.564 | 0.923 | 0.821 | 2.154 | 2.668 | 1.538 | 0.12 | 0.26 | 9233 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 1751 | 29.789 | 4.313 | 824 | 54.254.2 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 4.313 | 721 | 61.961.9 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 2.37 | 2.78 | 5.717 | 2.78 | 00 | 0.31 | 1854 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 50 | 28 | 5250 | 19.4981 | 1.258 | 2.5128 | 45.445.3 | 0.527 | 1.680 | 33.533.8 | 1.153 | 1.994 | 56.456.4 | 1.365 | 0.841 | 2.1106 | 0.839 | 0.838 | 1.788 | 2.2109 | 1.156 | 02 | 0.211 | 7.1360 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 3 | 3 | 1751 | 29.789 | 4.313 | 824 | 54.254.2 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 4.313 | 721 | 61.961.9 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 2.37 | 2.78 | 5.717 | 2.78 | 00 | 0.31 | 1854 | ||||
| Összesítés | 53 | 31 | 9301 | 22.81070 | 2.271 | 4.4152 | 50.846.7 | 0.831 | 2.492 | 33.433.7 | 2.266 | 3.6115 | 6057.4 | 1.470 | 0.843 | 2.2113 | 1.144 | 1.345 | 2.196 | 3.3126 | 1.664 | 02 | 0.312 | 10.8414 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 8 | 2 | 324 | 16128 | 1.19 | 2.520 | 4545 | 0.11 | 0.97 | 14.314.3 | 0.43 | 0.86 | 5050 | 1.814 | 0.43 | 2.117 | 0.54 | 1.310 | 1.19 | 1.512 | 0.97 | 00 | 0.32 | 4.334 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 12 | 12 | 2.328 | 16.8201 | 0.810 | 1.417 | 58.858.8 | 0.11 | 0.810 | 1010 | 0.45 | 1.214 | 35.735.7 | 1.720 | 1.214 | 2.834 | 0.810 | 0.89 | 2.429 | 2.530 | 1.315 | 00 | 0.22 | 6.983 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 20 | 14 | 2.752 | 16.4329 | 119 | 237 | 5051.3 | 0.12 | 0.917 | 12.211.7 | 0.48 | 120 | 41.340 | 1.734 | 0.817 | 2.551 | 0.714 | 119 | 1.838 | 242 | 1.122 | 00 | 0.24 | 5.6117 | ||||
| Összesítés | 20 | 14 | 2.752 | 16.4329 | 119 | 237 | 5051.3 | 0.12 | 0.917 | 12.211.7 | 0.48 | 120 | 41.340 | 1.734 | 0.817 | 2.551 | 0.714 | 119 | 1.838 | 242 | 1.122 | 00 | 0.24 | 5.6117 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 32 | 4 | 3.7117 | 14.9478 | 1.134 | 2.372 | 47.247.2 | 0.27 | 133 | 21.221.2 | 0.928 | 1.650 | 5656 | 1.444 | 0.515 | 1.859 | 0.620 | 0.827 | 1.343 | 1.753 | 0.825 | 00 | 0.27 | 5161 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 38 | 38 | 4.9185 | 21.9832 | 1.143 | 2.493 | 46.246.2 | 0.622 | 1.764 | 34.434.4 | 0.933 | 1.764 | 51.651.6 | 1.455 | 1.143 | 2.698 | 0.933 | 0.830 | 2.283 | 2.698 | 1.453 | 0.12 | 0.28 | 8.3316 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 1751 | 29.789 | 4.313 | 824 | 54.254.2 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 4.313 | 721 | 61.961.9 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 2.37 | 2.78 | 5.717 | 2.78 | 00 | 0.31 | 1854 | |||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 70 | 42 | 4.3302 | 18.41310 | 1.177 | 2.3165 | 46.746.7 | 0.429 | 1.497 | 29.429.9 | 0.961 | 1.6114 | 53.753.5 | 1.499 | 0.858 | 2.2157 | 0.753 | 0.857 | 1.8126 | 2.1151 | 1.178 | 02 | 0.215 | 6.7477 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 3 | 3 | 1751 | 29.789 | 4.313 | 824 | 54.254.2 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 4.313 | 721 | 61.961.9 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 2.37 | 2.78 | 5.717 | 2.78 | 00 | 0.31 | 1854 | ||||
| Összesítés | 73 | 45 | 8.5353 | 22.21399 | 2.290 | 4.2189 | 51.447.6 | 0.733 | 2.2109 | 31.730.3 | 274 | 3.4135 | 59.354.8 | 1.5104 | 0.860 | 2.3164 | 1.158 | 1.364 | 2.1134 | 3.3168 | 1.686 | 02 | 0.316 | 10.4531 | ||||||