MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Kocsis Zalán

Kocsis Zalán
8

200 cm Magasság
91 kg Súly
Erőcsatár és Center Poszt
1998 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 7 4 12 27.9 3 5.1 58.3 1.3 2.7 47.4 2.1 3.3 65.2 3.9 1.3 5.1 0.3 1.3 3.1 2.9 1.4 0.3 0.1 16
Total 7 4 84 195 21 36 58.3 9 19 47.4 15 23 65.2 27 9 36 2 9 22 20 10 2 1 112
40 perc 7 4 17.2 40 4.3 7.4 58.3 1.8 3.9 47.4 3.1 4.7 65.2 5.5 1.8 7.4 0.4 1.8 4.5 4.1 2.1 0.4 0.2 23
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

54.5%
Összesített pontosság
30
sikeres dobás
55
kísérlet

Bontás

2 pontos:21/36 (58,3%)
3 pontos:9/19 (47,4%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 15. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 69 –65 * 3 24 0 1 0 0 3 0 3 6 50 1 1 2 0 1 2 3 1 0 0 1
1 2026. 04. 18. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 78 –84 10 24 2 5 40 1 1 100 3 4 75 0 0 0 0 1 2 4 0 0 1 9
1 2026. 04. 21. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 90 –80 11 23 4 5 80 1 2 50 0 0 0 0 1 1 1 0 2 2 1 0 0 14
2 2026. 05. 02. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 94 –63 * 15 36 5 10 50 1 4 25 2 3 66.7 9 3 12 0 2 4 2 1 1 0 20
2 2026. 05. 07. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 75 –104 * 19 25 3 5 60 3 3 100 4 6 66.7 6 2 8 1 2 4 4 1 0 0 27
3 2026. 05. 13. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 121 –102 * 14 31 6 7 85.7 0 2 0 2 2 100 2 1 3 0 2 4 2 3 0 0 17
3 2026. 05. 21. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 103 –88 12 32 1 3 33.3 3 4 75 1 2 50 9 1 10 0 1 4 3 3 1 0 24
Alapszakasz
Középszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2014/2015 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A 2 0 00 1.53 00 00 00 00 00 00 00 0.51 00 00 00 00 0.51 00 00 00 00 0.51 00 0.51
2015/2016 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A 5 0 00 1.47 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0.21 00 00 0.21
2016/2017 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A 4 1 14 3.313 0.52 0.52 100100 00 0.31 00 00 00 00 0.31 0.31 0.52 00 0.31 00 00 0.52 00 00 1.56
2017/2018 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A 2 0 00 1.53 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2018/2019 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A 5 0 0.84 2.814 0.42 0.84 5050 00 0.42 00 00 00 00 0.84 00 0.84 00 00 00 0.21 0.21 00 0.21 1.26
2019/2020 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. A 5 0 1.89 4.422 0.84 0.84 100100 00 00 00 0.21 0.84 2525 0.63 0.21 0.84 00 00 15 0.63 0.21 0.21 00 315
2019/2020 PVSK-CARGATE PVSK-CARGATE Férfi NB I. B Piros 22 22 9.3204 30.1663 2.964 5109 58.758.7 0.614 2.453 26.426.4 1.534 2.351 66.766.7 4.8106 1.840 6.6146 1.533 1.738 3.168 2.554 2.248 0.919 0.25 16.6365
2020/2021 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros 21 21 7.3154 28.7602 2.961 5104 58.758.7 0.24 122 18.118.1 120 1.633 60.660.6 5.2109 1.531 6.7140 0.817 122 363 1.532 243 0.715 0.12 14.5305
2021/2022 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros 6 8 8.350 21126 2.314 3.219 73.773.7 0.85 2.314 35.735.7 1.27 2.515 46.746.7 3.320 1.38 4.728 0.85 1.811 2.213 2.515 1.27 0.85 0.21 12.877
2022/2023 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 10 0 4.747 12.1121 1.919 2.525 7676 0.11 0.66 16.716.7 0.66 0.99 66.766.7 110 0.55 1.515 0.77 0.22 110 110 110 0.33 00 7.676
2022/2023 Salgótarján Salgótarján Férfi NB I. B Piros 10 3 4.747 12.1121 1.919 2.525 7676 0.11 0.66 16.716.7 0.66 0.99 66.766.7 110 0.55 1.515 0.77 0.22 110 110 110 0.33 00 7.676
2023/2024 Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Férfi NB I. B Zöld 26 25 9.6249 25.7667 3.489 4.8125 71.271.2 0.513 1.847 27.727.7 1.232 252 61.661.6 5.8150 1.846 7.5196 1.334 1.848 253 2.257 2.566 0.615 0.26 18.4479
2023/2024 Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Férfi NB I. B Osztályozó 2 2 1632 3162 3.57 5.511 63.663.6 24 3.57 57.157.1 36 36 100100 918 24 1122 0.51 36 36 36 2.55 24 00 28.557
2024/2025 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. B Piros 18 2 5.8105 16.5297 1.833 2.749 67.367.3 0.59 1.426 34.634.6 0.712 0.917 70.770.7 2.851 1.426 4.377 1.119 0.916 1.527 0.815 1.323 0.12 00 10.4187
2025/2026 Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Férfi NB I. B Piros 24 20 10.2244 30.3728 3.174 5120 61.761.7 0.921 3.175 2828 1.433 249 67.367.3 4.199 248 6.1147 1.332 1.638 2.458 1.537 2.150 0.512 0.24 15.3368
2026/2027 Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Férfi NB I. B Piros 3 2 5.717 19.759 1.75 26 83.483.4 0.72 26 33.433.4 0.31 0.72 49.949.9 3.310 2.78 618 0.31 0.31 1.75 0.72 3.310 0.72 00 14.343
6 szezon Kaposvári KK Kaposvári KK 36 3 1.3113 4.5337 0.537 0.755 6867.3 0.19 0.329 23.931 0.112 0.218 46.266.7 0.656 0.327 0.983 0.320 0.217 0.327 0.216 0.427 0.13 01 2.3201
2 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 15 0 3.356 8.3143 1.423 1.729 81.879.3 0.11 0.36 16.716.7 0.47 0.913 47.153.8 0.813 0.46 1.219 0.47 0.12 115 0.813 0.611 0.34 00 5.391
1 szezon PVSK-CARGATE PVSK-CARGATE 22 22 9.3204 30.1663 2.964 5109 58.758.7 0.614 2.453 26.426.4 1.534 2.351 66.766.7 4.8106 1.840 6.6146 1.533 1.738 3.168 2.554 2.248 0.919 0.25 16.6365
2 szezon NKA Pécs NKA Pécs 27 29 7.8204 24.8728 2.675 4.1123 64.561 0.59 1.736 30.325 1.127 248 52.156.2 4.3129 1.439 5.7168 0.822 1.433 2.676 247 1.650 0.820 0.13 13.7382
1 szezon Salgótarján Salgótarján 10 3 4.747 12.1121 1.919 2.525 7676 0.11 0.66 16.716.7 0.66 0.99 66.766.7 110 0.55 1.515 0.77 0.22 110 110 110 0.33 00 7.676
2 szezon Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 28 27 12.8281 28.3729 3.596 5.2136 67.270.6 1.317 2.754 47.131.5 2.138 2.558 84.665.5 7.4168 1.950 9.3218 0.935 2.454 2.559 2.663 2.571 1.319 0.16 23.5536
2 szezon Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 27 22 7.9261 25787 2.479 3.5126 67.962.7 0.823 2.681 30.128.4 0.934 1.451 6366.7 3.7109 2.356 6.1165 0.833 139 263 1.139 2.760 0.614 0.14 14.8411
Összesítés 165 106 5.31166 15.13508 1.7393 2.5603 67.565.2 0.474 1.2265 32.827.9 0.7158 1.1248 64.363.7 2.6591 1223 3.6814 0.6157 0.8185 1.4318 1.1242 1.3277 0.582 0.119 9.52062
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2015/2016 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház 2 0 00 9.519 00 1.53 00 00 12 00 00 00 00 0.51 0.51 12 00 00 1.53 00 0.51 0.51 00 -0.5-1
2017/2018 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház 2 0 24 36 12 12 100100 00 00 00 00 00 00 00 0.51 0.51 0.51 00 0.51 00 00 00 00 36
2018/2019 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház 4 0 28 12.851 0.83 1.56 5050 00 14 00 0.52 0.52 100100 28 00 28 00 0.31 1.56 0.52 0.52 0.52 0.31 3.514
3 szezon Kaposvári KK Kaposvári KK 8 0 1.312 8.476 0.65 1.311 43.845.5 00 0.76 00 0.22 0.22 100100 0.89 0.32 1.211 0.21 0.11 1.210 0.22 0.33 0.33 0.11 219
Összesítés 8 0 1.312 8.476 0.65 1.311 43.845.5 00 0.76 00 0.22 0.22 100100 0.89 0.32 1.211 0.21 0.11 1.210 0.22 0.33 0.33 0.11 219
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2014/2015 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 1 0 22 11 11 11 100100 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 00 00 00 33
2015/2016 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 1 0 00 99 00 00 00 00 11 00 00 00 00 00 00 00 11 11 00 22 22 00 00 33
2020/2021 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 7 9.466 32.1225 3.927 6.948 56.256.2 0.11 1.18 12.512.5 1.39 214 64.364.3 6.143 2.618 8.761 1.611 2.417 2.920 2.920 2.920 0.96 0.11 19.1134
2021/2022 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros - Playoff 8 0 9.475 24.1193 3.931 5.645 68.968.9 0.43 1.411 27.327.3 0.54 1.512 33.333.3 2.923 1.512 4.435 1.310 0.54 324 1.915 3.326 0.54 0.32 16.4131
2022/2023 Salgótarján Salgótarján Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 4 0 3.514 1352 14 2.811 36.436.4 0.52 1.87 28.628.6 00 00 00 2.510 14 3.514 0.52 1.35 1.87 0.31 0.83 0.52 00 4.819
2023/2024 Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Férfi NB I. B Zöld - Playoff 7 6 9.768 27.1190 321 4.330 7070 17 2.115 46.746.7 0.75 1.410 5050 6.646 2.115 8.761 1.611 1.712 2.115 2.417 2.920 0.75 00 21.1148
2024/2025 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. B Piros - Playoff 8 0 4.939 12.9103 1.512 1.814 85.785.7 0.43 1.411 27.327.3 0.86 18 7575 2.621 0.86 3.427 0.54 0.65 0.97 0.86 1.19 0.54 00 972
2025/2026 Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 4 1284 27.9195 321 5.136 58.358.3 1.39 2.719 47.447.4 2.115 3.323 65.265.2 3.927 1.39 5.136 0.32 1.39 3.122 2.920 1.410 0.32 0.11 16112
3 szezon Kaposvári KK Kaposvári KK 10 0 2.341 7.6113 0.813 0.915 90.986.7 0.13 0.812 15.825 0.36 0.38 7575 0.921 0.36 1.127 0.55 0.56 0.37 1.39 111 0.24 00 578
2 szezon NKA Pécs NKA Pécs 15 7 9.4141 28.1418 3.958 6.293 61.962.4 0.34 1.319 20.621.1 0.913 1.826 5150 4.566 230 6.596 1.421 1.521 2.944 2.435 3.146 0.710 0.23 17.8265
1 szezon Salgótarján Salgótarján 4 0 3.514 1352 14 2.811 36.436.4 0.52 1.87 28.628.6 00 00 00 2.510 14 3.514 0.52 1.35 1.87 0.31 0.83 0.52 00 4.819
1 szezon Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 7 6 9.768 27.1190 321 4.330 7070 17 2.115 46.746.7 0.75 1.410 5050 6.646 2.115 8.761 1.611 1.712 2.115 2.417 2.920 0.75 00 21.1148
1 szezon Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 7 4 1284 27.9195 321 5.136 58.358.3 1.39 2.719 47.447.4 2.115 3.323 65.265.2 3.927 1.39 5.136 0.32 1.39 3.122 2.920 1.410 0.32 0.11 16112
Összesítés 43 17 6.4348 18.4968 2.2117 3.4185 62.963.2 0.525 1.472 3234.7 0.739 1.267 58.558.2 3.1170 1.264 4.2234 0.841 1.153 1.795 1.882 1.890 0.423 0.14 11.6622
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2014/2015 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 3 0 0.72 1.34 0.31 0.31 100100 00 00 00 00 0.31 00 00 00 00 0.31 00 00 0.31 00 0.31 00 1.34
2015/2016 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 8 0 00 4.435 00 0.43 00 00 0.43 00 00 00 00 0.11 0.11 0.32 0.11 0.11 0.43 0.32 0.54 0.11 00 0.43
2016/2017 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A 4 1 14 3.313 0.52 0.52 100100 00 0.31 00 00 00 00 0.31 0.31 0.52 00 0.31 00 00 0.52 00 00 1.56
2017/2018 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, Középszakasz, Középház 4 0 14 2.39 0.52 0.52 100100 00 00 00 00 00 00 00 0.31 0.31 0.31 00 0.31 00 00 00 00 1.56
2018/2019 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház 9 0 1.312 7.265 0.65 1.110 5050 00 0.76 00 0.22 0.22 100100 1.312 00 1.312 00 0.11 0.76 0.33 0.33 0.22 0.22 2.220
2019/2020 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. A 5 0 1.89 4.422 0.84 0.84 100100 00 00 00 0.21 0.84 2525 0.63 0.21 0.84 00 00 15 0.63 0.21 0.21 00 315
2019/2020 PVSK-CARGATE PVSK-CARGATE Férfi NB I. B Piros 22 22 9.3204 30.1663 2.964 5109 58.758.7 0.614 2.453 26.426.4 1.534 2.351 66.766.7 4.8106 1.840 6.6146 1.533 1.738 3.168 2.554 2.248 0.919 0.25 16.6365
2020/2021 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 28 28 7.9220 29.5827 3.188 5.4152 57.957.9 0.25 1.130 16.616.6 129 1.747 61.761.7 5.4152 1.749 7.2201 128 1.439 383 1.952 2.363 0.721 0.13 15.7439
2021/2022 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 14 8 8.9125 22.8319 3.245 4.664 70.370.3 0.68 1.825 3232 0.811 1.927 40.740.7 3.143 1.420 4.563 1.115 1.115 2.637 2.130 2.433 0.69 0.23 14.9208
2022/2023 Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA Férfi NB I. B Piros 10 0 4.747 12.1121 1.919 2.525 7676 0.11 0.66 16.716.7 0.66 0.99 66.766.7 110 0.55 1.515 0.77 0.22 110 110 110 0.33 00 7.676
2022/2023 Salgótarján Salgótarján Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 14 3 4.461 12.4173 1.623 2.636 63.963.9 0.23 0.913 23.123.1 0.46 0.69 66.766.7 1.420 0.69 2.129 0.69 0.57 1.217 0.811 0.913 0.45 00 6.895
2023/2024 Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Osztályozó / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 35 33 10349 26.3919 3.3117 4.7166 70.570.5 0.724 269 34.834.8 1.243 1.968 63.263.2 6.1214 1.965 8279 1.346 1.966 2.174 2.380 2.691 0.724 0.26 19.5684
2024/2025 Kaposvári KK Kaposvári KK Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 26 2 5.5144 15.4400 1.745 2.463 71.471.4 0.512 1.437 32.432.4 0.718 125 7272 2.872 1.232 4104 0.923 0.821 1.334 0.821 1.232 0.26 00 10259
2025/2026 Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 31 24 10.6328 29.8923 3.195 5156 60.960.9 130 394 31.931.9 1.548 2.372 66.766.7 4.1126 1.857 5.9183 1.134 1.547 2.680 1.857 1.960 0.514 0.25 15.5480
2026/2027 Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Férfi NB I. B Piros 3 2 5.717 19.759 1.75 26 83.483.4 0.72 26 33.433.4 0.31 0.72 49.949.9 3.310 2.78 618 0.31 0.31 1.75 0.72 3.310 0.72 00 14.343
6 szezon Kaposvári KK Kaposvári KK 54 3 1.6166 5.6526 0.655 0.981 6967.9 0.112 0.547 1725.5 0.220 0.328 60.371.5 0.786 0.335 1.1121 0.326 0.224 0.444 0.327 0.441 0.210 02 2.8298
2 szezon Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 15 0 3.356 8.3143 1.423 1.729 81.879.3 0.11 0.36 16.716.7 0.47 0.913 47.153.8 0.813 0.46 1.219 0.47 0.12 115 0.813 0.611 0.34 00 5.391
1 szezon PVSK-CARGATE PVSK-CARGATE 22 22 9.3204 30.1663 2.964 5109 58.758.7 0.614 2.453 26.426.4 1.534 2.351 66.766.7 4.8106 1.840 6.6146 1.533 1.738 3.168 2.554 2.248 0.919 0.25 16.6365
2 szezon NKA Pécs NKA Pécs 42 36 8.4345 26.21146 3.2133 5216 63.661.6 0.413 1.455 26.223.6 0.940 1.874 50.554.1 4.2195 1.669 5.8264 143 1.254 2.8120 282 2.396 0.730 0.26 15.3647
1 szezon Salgótarján Salgótarján 14 3 4.461 12.4173 1.623 2.636 63.963.9 0.23 0.913 23.123.1 0.46 0.69 66.766.7 1.420 0.69 2.129 0.69 0.57 1.217 0.811 0.913 0.45 00 6.895
1 szezon Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 35 33 10349 26.3919 3.3117 4.7166 70.570.5 0.724 269 34.834.8 1.243 1.968 63.263.2 6.1214 1.965 8279 1.346 1.966 2.174 2.380 2.691 0.724 0.26 19.5684
2 szezon Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 34 26 8.1345 24.7982 2.4100 3.5162 67.361.7 0.832 2.5100 32.532 0.949 1.574 62.966.2 3.7136 2.365 6201 0.735 0.948 2.185 1.359 2.670 0.616 0.15 14.9523
Összesítés 216 123 4.81526 14.74552 1.7515 2.5799 66.964.5 0.399 1.1343 27.128.9 0.6199 1317 58.662.8 2.3770 1289 3.31059 0.6199 0.7239 1.4423 1326 1.3370 0.4108 0.124 8.72703