| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 25 | 9 | 2.6 | 15.5 | 0.5 | 1.9 | 27.7 | 0.4 | 1.6 | 24.4 | 0.4 | 0.5 | 76.9 | 1.5 | 1.4 | 2.8 | 0.4 | 0.8 | 2.8 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 0.3 | 3.4 | |||||||||
| Total | 25 | 9 | 66 | 388 | 13 | 47 | 27.7 | 10 | 41 | 24.4 | 10 | 13 | 76.9 | 37 | 34 | 71 | 9 | 21 | 70 | 11 | 16 | 2 | 7 | 86 | |||||||||
| 40 perc | 25 | 9 | 6.8 | 40 | 1.3 | 4.8 | 27.7 | 1 | 4.2 | 24.4 | 1 | 1.3 | 76.9 | 3.8 | 3.5 | 7.3 | 0.9 | 2.2 | 7.2 | 1.1 | 1.6 | 0.2 | 0.7 | 8.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 28. |
|
Phoenix-MT Fót | 102 –62 | * | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | |||
| 2 | 2025. 10. 05. |
|
Újbuda MAFC | 80 –88 | * | 0 | 29 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | |||
| 4 | 2025. 10. 19. |
|
Óbudai Kaszások | 84 –78 | * | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 5 | 2025. 10. 26. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 93 –87 | * | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 6 | 2025. 11. 02. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 102 –97 | * | 6 | 24 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 7 | 2025. 11. 09. |
|
Jászberényi KSE | 80 –77 | 0 | 15 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 8 | 2025. 11. 14. |
|
EBH-Salgótarján | 99 –74 | 4 | 19 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 11. 19. |
|
TF-BP | 72 –108 | 9 | 14 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 0 | 5 | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 9 | 2025. 11. 22. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 88 –87 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 11 | 2025. 12. 07. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 79 –76 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 12 | 2025. 12. 14. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 105 –87 | 1 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 13 | 2025. 12. 19. |
|
Vasas Akadémia | 88 –91 | 5 | 13 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 14 | 2026. 01. 04. |
|
Phoenix-MT Fót | 85 –89 | * | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
Újbuda MAFC | 96 –77 | 7 | 9 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 10 | 2026. 01. 14. |
|
Nyíregyháza BS | 112 –80 | * | 6 | 32 | 0 | 5 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 | 8 | |||
| 16 | 2026. 01. 17. |
|
TF-BP | 99 –73 | 7 | 19 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 17 | 2026. 01. 25. |
|
Óbudai Kaszások | 78 –74 | * | 13 | 28 | 1 | 4 | 25 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 7 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 12 | |||
| 18 | 2026. 02. 01. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 72 –71 | 0 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 19 | 2026. 02. 06. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 81 –95 | * | 0 | 19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 20 | 2026. 02. 13. |
|
Jászberényi KSE | 95 –84 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 21 | 2026. 03. 01. |
|
EBH-Salgótarján | 93 –86 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 22 | 2026. 03. 08. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 89 –73 | 3 | 22 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 23 | 2026. 03. 14. |
|
Nyíregyháza BS | 71 –75 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 24 | 2026. 03. 22. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 98 –71 | 0 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 26 | 2026. 04. 05. |
|
Vasas Akadémia | 55 –61 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 00 | 2.37 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros | 25 | 9 | 2.666 | 15.5388 | 0.513 | 1.947 | 27.727.7 | 0.410 | 1.641 | 24.424.4 | 0.410 | 0.513 | 76.976.9 | 1.537 | 1.434 | 2.871 | 0.49 | 0.821 | 2.870 | 0.411 | 0.616 | 0.12 | 0.37 | 3.486 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC U23 | 28 | 9 | 1.366 | 8.9395 | 0.313 | 1.148 | 23.527.1 | 0.210 | 142 | 20.323.8 | 0.210 | 0.313 | 76.976.9 | 0.737 | 0.734 | 1.471 | 0.511 | 0.421 | 1.470 | 0.211 | 0.316 | 02 | 0.17 | 1.786 | ||||
| 1 szezon |
|
Újbuda MAFC | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 31 | 9 | 0.966 | 6.6401 | 0.213 | 0.748 | 23.527.1 | 0.110 | 0.742 | 20.323.8 | 0.110 | 0.213 | 76.976.9 | 0.537 | 0.534 | 0.971 | 0.311 | 0.321 | 1.272 | 0.111 | 0.216 | 02 | 0.17 | 1.186 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 1 | 1 | 1010 | 2323 | 33 | 33 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 4 | 1 | 416 | 16.365 | 0.83 | 2.510 | 3030 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 2.510 | 0.83 | 3.313 | 0.52 | 0.83 | 1.56 | 1.35 | 0.31 | 0.31 | 00 | 6.325 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC U23 | 6 | 2 | 4.726 | 13.489 | 1.36 | 1.813 | 68.246.2 | 0.64 | 1.17 | 53.857.1 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 1.211 | 0.33 | 1.414 | 0.84 | 0.64 | 1.810 | 1.17 | 0.11 | 0.11 | 00 | 6.137 | ||||
| Összesítés | 6 | 2 | 4.726 | 13.489 | 1.36 | 1.813 | 68.246.2 | 0.64 | 1.17 | 53.857.1 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 1.211 | 0.33 | 1.414 | 0.84 | 0.64 | 1.810 | 1.17 | 0.11 | 0.11 | 00 | 6.137 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 1 | 1 | 1010 | 2323 | 33 | 33 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 2024/2025 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 4 | 0 | 00 | 28 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
DEAC U23 | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 29 | 10 | 2.882 | 15.6453 | 0.616 | 257 | 28.128.1 | 0.413 | 1.646 | 28.328.3 | 0.411 | 0.515 | 73.373.3 | 1.647 | 1.337 | 2.984 | 0.411 | 0.824 | 2.676 | 0.616 | 0.617 | 0.13 | 0.27 | 3.8111 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
DEAC U23 | 34 | 11 | 4.392 | 13.5484 | 1.219 | 1.761 | 68.131.1 | 0.514 | 1.349 | 37.828.6 | 0.512 | 0.817 | 54.870.6 | 0.948 | 0.437 | 1.385 | 115 | 0.625 | 2.280 | 0.918 | 0.217 | 03 | 0.17 | 5.3123 | ||||
| 1 szezon |
|
Újbuda MAFC | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 37 | 11 | 3.292 | 10.7490 | 0.919 | 1.361 | 68.131.1 | 0.414 | 149 | 37.828.6 | 0.312 | 0.617 | 54.870.6 | 0.748 | 0.337 | 185 | 0.715 | 0.525 | 1.882 | 0.618 | 0.117 | 03 | 0.17 | 4123 | ||||||