| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 5 | 1.9 | 13.5 | 0.5 | 0.6 | 80 | 0.3 | 0.8 | 33.3 | 0.1 | 0.1 | 100 | 0.4 | 0.5 | 0.9 | 1.1 | 0.5 | 2.5 | 0.4 | 1.4 | 0 | 0 | 4.5 | |||||||||
| Total | 8 | 5 | 15 | 108 | 4 | 5 | 80 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 3 | 4 | 7 | 9 | 4 | 20 | 3 | 11 | 0 | 0 | 36 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 5 | 5.6 | 40 | 1.5 | 1.9 | 80 | 0.7 | 2.2 | 33.3 | 0.4 | 0.4 | 100 | 1.1 | 1.5 | 2.6 | 3.3 | 1.5 | 7.4 | 1.1 | 4.1 | 0 | 0 | 13.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
TF-BP | 70 –93 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2025. 10. 04. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 82 –76 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2025. 10. 12. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 93 –89 | * | 5 | 15 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 9 | |||
| 5 | 2025. 10. 25. |
|
Jászberényi KSE | 75 –66 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 11 | 2025. 12. 05. |
|
Vasas Akadémia | 78 –77 | * | 5 | 22 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 9 | |||
| 12 | 2025. 12. 13. |
|
Phoenix-MT Fót | 71 –101 | * | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | |||
| 13 | 2025. 12. 20. |
|
Újbuda MAFC | 87 –95 | * | 0 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | |||
| 15 | 2026. 01. 11. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 88 –70 | * | 5 | 24 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 10 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 8 | 1.838 | 16.2340 | 0.612 | 1.939 | 30.730.7 | 0.13 | 0.918 | 16.716.7 | 0.25 | 0.612 | 41.741.7 | 1.531 | 0.511 | 242 | 0.817 | 1.226 | 2.757 | 0.511 | 1.328 | 0.12 | 0.13 | 363 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros | 8 | 5 | 1.915 | 13.5108 | 0.54 | 0.65 | 8080 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.43 | 0.54 | 0.97 | 1.19 | 0.54 | 2.520 | 0.43 | 1.411 | 00 | 00 | 4.536 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 4 | 6.827 | 20.883 | 312 | 4.518 | 66.766.7 | 0.31 | 14 | 2525 | 00 | 0.52 | 00 | 0.83 | 0.83 | 1.56 | 1.56 | 28 | 3.514 | 0.52 | 1.35 | 00 | 00 | 6.827 | |||
| 2026/2027 |
|
Budapesti Bikák | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 3.310 | 1442 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 26 | 00 | 26 | 0.72 | 0.31 | 39 | 0.31 | 1.75 | 00 | 0.31 | 618 | |||
| 2 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 25 | 12 | 4.365 | 18.5423 | 1.824 | 3.257 | 56.242.1 | 0.24 | 0.922 | 21.218.2 | 0.15 | 0.514 | 22.235.7 | 1.134 | 0.614 | 1.848 | 1.223 | 1.634 | 3.171 | 0.513 | 1.333 | 02 | 0.13 | 4.990 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 8 | 5 | 1.915 | 13.5108 | 0.54 | 0.65 | 8080 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.43 | 0.54 | 0.97 | 1.19 | 0.54 | 2.520 | 0.43 | 1.411 | 00 | 00 | 4.536 | ||||
| 1 szezon |
|
Budapesti Bikák | 3 | 0 | 3.310 | 1442 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 26 | 00 | 26 | 0.72 | 0.31 | 39 | 0.31 | 1.75 | 00 | 0.31 | 618 | ||||
| Összesítés | 36 | 17 | 3.490 | 16.1573 | 1.331 | 2.166 | 6147 | 0.27 | 132 | 24.821.9 | 0.27 | 0.517 | 37.441.2 | 1.243 | 0.418 | 1.661 | 134 | 139 | 2.9100 | 0.417 | 1.449 | 02 | 0.14 | 5.1144 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 6 | 4 | 3.320 | 15.895 | 0.85 | 1.59 | 55.555.5 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 0.74 | 0.74 | 100100 | 1.59 | 0.85 | 2.314 | 1.38 | 1.710 | 3.722 | 0.32 | 0.53 | 00 | 00 | 530 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 5 | 3 | 5.829 | 17.889 | 2.412 | 5.226 | 46.246.2 | 0.21 | 2.412 | 8.38.3 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 2.412 | 0.84 | 3.216 | 1.68 | 15 | 3.618 | 0.42 | 1.26 | 00 | 0.21 | 630 | |||
| 2 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 11 | 7 | 4.649 | 16.8184 | 1.617 | 3.435 | 48.348.6 | 0.33 | 1.617 | 16.517.6 | 0.56 | 0.67 | 84.285.7 | 221 | 0.89 | 2.830 | 1.516 | 1.315 | 3.640 | 0.44 | 0.99 | 00 | 0.11 | 5.560 | ||||
| Összesítés | 11 | 7 | 4.649 | 16.8184 | 1.617 | 3.435 | 48.348.6 | 0.33 | 1.617 | 16.517.6 | 0.56 | 0.67 | 84.285.7 | 221 | 0.89 | 2.830 | 1.516 | 1.315 | 3.640 | 0.44 | 0.99 | 00 | 0.11 | 5.560 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 27 | 12 | 2.158 | 16.1435 | 0.617 | 1.848 | 35.435.4 | 0.25 | 0.923 | 21.721.7 | 0.39 | 0.616 | 56.356.3 | 1.540 | 0.616 | 2.156 | 0.925 | 1.336 | 2.979 | 0.513 | 1.131 | 0.12 | 0.13 | 3.493 | |||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros | 8 | 5 | 1.915 | 13.5108 | 0.54 | 0.65 | 8080 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.43 | 0.54 | 0.97 | 1.19 | 0.54 | 2.520 | 0.43 | 1.411 | 00 | 00 | 4.536 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 9 | 7 | 6.256 | 19.1172 | 2.724 | 4.944 | 54.554.5 | 0.22 | 1.816 | 12.512.5 | 0.22 | 0.65 | 4040 | 1.715 | 0.87 | 2.422 | 1.614 | 1.413 | 3.632 | 0.44 | 1.211 | 00 | 0.11 | 6.357 | |||
| 2026/2027 |
|
Budapesti Bikák | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 3.310 | 1442 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 26 | 00 | 26 | 0.72 | 0.31 | 39 | 0.31 | 1.75 | 00 | 0.31 | 618 | |||
| 2 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 36 | 19 | 4.2114 | 17.6607 | 1.641 | 3.392 | 49.444.6 | 0.27 | 1.339 | 15.518 | 0.311 | 0.621 | 48.452.4 | 1.655 | 0.723 | 2.378 | 1.239 | 1.449 | 3.2111 | 0.517 | 1.242 | 02 | 0.14 | 4.9150 | ||||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 8 | 5 | 1.915 | 13.5108 | 0.54 | 0.65 | 8080 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.43 | 0.54 | 0.97 | 1.19 | 0.54 | 2.520 | 0.43 | 1.411 | 00 | 00 | 4.536 | ||||
| 1 szezon |
|
Budapesti Bikák | 3 | 0 | 3.310 | 1442 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 26 | 00 | 26 | 0.72 | 0.31 | 39 | 0.31 | 1.75 | 00 | 0.31 | 618 | ||||
| Összesítés | 47 | 24 | 3.4139 | 15.7757 | 1.248 | 2.2101 | 55.647.5 | 0.210 | 1.249 | 2120.4 | 0.313 | 0.524 | 52.254.2 | 1.464 | 0.527 | 1.891 | 1.150 | 0.954 | 3140 | 0.421 | 1.458 | 02 | 0.15 | 5.1204 | ||||||