| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 18 | 3 | 2 | 10.3 | 0.3 | 0.4 | 71.5 | 0.4 | 2.1 | 21 | 0.1 | 0.1 | 100 | 0.8 | 0.2 | 1 | 0.3 | 0.4 | 1.8 | 0.3 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 1.7 | |||||||||
| Total | 18 | 3 | 36 | 185 | 5 | 7 | 71.4 | 8 | 38 | 21 | 2 | 2 | 100 | 15 | 3 | 18 | 5 | 8 | 33 | 5 | 5 | 1 | 1 | 30 | |||||||||
| 40 perc | 18 | 3 | 7.8 | 40 | 1.1 | 1.5 | 71.5 | 1.7 | 8.2 | 21 | 0.4 | 0.4 | 100 | 3.2 | 0.6 | 3.9 | 1.1 | 1.7 | 7.1 | 1.1 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 6.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 17 | 3 | 36 | 182 | 64.19 | 108.42 | -44.24 | 39.13 | 37.78 | 14.25 | 54 | 0.67 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 3/5 | 60% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal | 4/18 | 22.2% |
| • 3 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/9 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/9 | 55.6% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
Atomerőmű SE | 87 –92 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 2 | 2025. 10. 02. |
|
Kaposvári KK | 68 –65 | 3 | 19 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 10. 11. |
|
Szolnoki Olajbányász | 94 –70 | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 4 | 2025. 10. 18. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 78 –61 | 8 | 21 | 1 | 1 | 100 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 5 | 2025. 10. 25. |
|
Alba Fehérvár | 76 –90 | 3 | 17 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 6 | 2025. 10. 31. |
|
Körmend | 98 –87 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2025. 11. 05. |
|
ZTE KK | 75 –86 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 8 | 2025. 11. 08. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 100 –83 | 6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 9 | 2025. 11. 15. |
|
MVM-OSE Lions | 67 –75 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 10 | 2025. 11. 19. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 68 –67 | * | 3 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||
| 11 | 2025. 12. 06. |
|
NKA Universitas Pécs | 95 –81 | * | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 12 | 2025. 12. 12. |
|
Sopron KC | 65 –78 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 13 | 2025. 12. 20. |
|
DEAC | 97 –66 | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 17 | 2026. 01. 24. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 0 –20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 18 | 2026. 01. 30. |
|
Alba Fehérvár | 119 –66 | 2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 16 | 2026. 02. 10. |
|
Szolnoki Olajbányász | 64 –100 | 2 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 21 | 2026. 03. 06. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 67 –92 | * | 4 | 10 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 25 | 2026. 04. 02. |
|
Sopron KC | 82 –55 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 8 | 0 | 0.97 | 2.923 | 00 | 0.11 | 00 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.32 | 0.43 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 0.43 | |||
| 2020/2021 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A | 6 | 0 | 1.811 | 4.728 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 00 | 0.53 | 0.53 | 0.21 | 0.32 | 00 | 00 | 1.59 | |||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A | 21 | 6 | 1.430 | 7.6159 | 0.13 | 0.48 | 37.537.5 | 0.48 | 1.225 | 3232 | 00 | 00 | 00 | 0.48 | 0.49 | 0.817 | 0.36 | 0.510 | 1.531 | 0.24 | 0.25 | 00 | 00 | 1.430 | |||
| 2022/2023 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 26 | 3.385 | 12.5325 | 0.39 | 0.822 | 40.940.9 | 0.821 | 2.258 | 36.236.2 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.718 | 0.411 | 1.129 | 0.717 | 0.410 | 2.155 | 0.39 | 0.513 | 01 | 01 | 3.592 | |||
| 2023/2024 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A | 4 | 0 | 00 | 1.35 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 22 | 3 | 244 | 6.2136 | 0.25 | 0.48 | 62.462.4 | 0.511 | 1.636 | 30.630.6 | 01 | 01 | 100100 | 0.49 | 01 | 0.510 | 0.37 | 0.49 | 1.328 | 01 | 0.48 | 00 | 01 | 1.533 | |||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 25 | 3 | 1.436 | 7.4185 | 0.25 | 0.37 | 71.471.4 | 0.38 | 1.538 | 21.121.1 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.615 | 0.13 | 0.718 | 0.25 | 0.38 | 1.333 | 0.25 | 0.25 | 01 | 01 | 1.230 | |||
| 2026/2027 |
|
Vásárhelyi Kosársuli | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 5 | 9.648 | 24.8124 | 2.814 | 3.618 | 77.877.8 | 1.26 | 5.226 | 23.123.1 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 4.623 | 15 | 5.628 | 2.412 | 2.814 | 3.618 | 2.613 | 4.623 | 00 | 0.21 | 1680 | |||
| 7 szezon |
|
Szedeák | 112 | 38 | 1.5213 | 6.1861 | 0.223 | 0.347 | 50.148.9 | 0.453 | 1.2171 | 31.631 | 0.18 | 0.111 | 66.772.7 | 0.454 | 0.225 | 0.679 | 0.236 | 0.342 | 1.1156 | 0.221 | 0.233 | 02 | 04 | 1.4197 | ||||
| 1 szezon |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 5 | 5 | 9.648 | 24.8124 | 2.814 | 3.618 | 77.877.8 | 1.26 | 5.226 | 23.123.1 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 4.623 | 15 | 5.628 | 2.412 | 2.814 | 3.618 | 2.613 | 4.623 | 00 | 0.21 | 1680 | ||||
| Összesítés | 117 | 43 | 2.6261 | 8.4985 | 0.537 | 0.765 | 67.456.9 | 0.559 | 1.7197 | 28.430 | 0.110 | 0.319 | 36.452.6 | 0.977 | 0.330 | 1.2107 | 0.548 | 0.656 | 1.4174 | 0.534 | 0.856 | 02 | 0.15 | 3.2277 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 5 | 3 | 1.47 | 8.643 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 15 | 1.47 | 0.42 | 0.63 | 1.26 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 2.412 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 5 | 3 | 1.47 | 8.643 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 15 | 1.47 | 0.42 | 0.63 | 1.26 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 2.412 | ||||
| Összesítés | 5 | 3 | 1.47 | 8.643 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 15 | 1.47 | 0.42 | 0.63 | 1.26 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 2.412 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 0 | 13 | 2.78 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | |||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 0 | 26 | 5.717 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 13 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 26 | |||
| 2022/2023 |
|
Szedeák | Férfi A, Play-out | 10 | 9 | 1.717 | 7.979 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 0.44 | 1.616 | 2525 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 0.55 | 0.77 | 1.212 | 0.88 | 0.77 | 110 | 0.22 | 0.44 | 00 | 0.11 | 1.919 | |||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Play-out | 9 | 0 | 327 | 9.384 | 0.33 | 0.65 | 59.959.9 | 0.87 | 1.917 | 41.241.2 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.65 | 0.65 | 0.44 | 1.715 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 2.623 | |||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 0 | 0.33 | 0.88 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | |||
| 5 szezon |
|
Szedeák | 35 | 9 | 1.656 | 5.3196 | 0.14 | 0.210 | 4140 | 0.515 | 1.140 | 42.537.5 | 0.13 | 0.14 | 7575 | 0.28 | 0.310 | 0.418 | 0.314 | 0.312 | 0.830 | 02 | 0.27 | 00 | 02 | 1.553 | ||||
| Összesítés | 35 | 9 | 1.656 | 5.3196 | 0.14 | 0.210 | 4140 | 0.515 | 1.140 | 42.537.5 | 0.13 | 0.14 | 7575 | 0.28 | 0.310 | 0.418 | 0.314 | 0.312 | 0.830 | 02 | 0.27 | 00 | 02 | 1.553 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Magyar Kupa, Férfi | 2 | 1 | 2.55 | 714 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 48 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 2 | 1 | 2.55 | 714 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 48 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 2.55 | 714 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 48 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 8 | 0 | 0.97 | 2.923 | 00 | 0.11 | 00 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.32 | 0.43 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 0.43 | |||
| 2020/2021 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 9 | 0 | 1.614 | 436 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.44 | 1.312 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 0.11 | 0.65 | 00 | 0.44 | 0.44 | 0.11 | 0.33 | 00 | 00 | 1.211 | |||
| 2021/2022 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 31 | 10 | 1.548 | 7.5233 | 0.25 | 0.310 | 5050 | 0.412 | 1.134 | 35.335.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.412 | 0.515 | 0.927 | 0.38 | 0.514 | 1.442 | 0.25 | 0.39 | 00 | 01 | 1.856 | |||
| 2022/2023 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 36 | 35 | 2.8102 | 11.2404 | 0.310 | 0.727 | 3737 | 0.725 | 2.174 | 33.833.8 | 0.27 | 0.310 | 7070 | 0.623 | 0.518 | 1.141 | 0.725 | 0.517 | 1.865 | 0.311 | 0.517 | 01 | 0.12 | 3.1111 | |||
| 2023/2024 |
|
Szedeák | Tippmix Férfi NB I. A | 4 | 0 | 00 | 1.35 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 31 | 3 | 2.371 | 7.1220 | 0.38 | 0.413 | 61.461.4 | 0.618 | 1.753 | 3434 | 01 | 01 | 100100 | 0.412 | 0.13 | 0.515 | 0.412 | 0.413 | 1.443 | 01 | 0.310 | 00 | 0.12 | 1.856 | |||
| 2025/2026 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 35 | 3 | 1.139 | 5.5193 | 0.15 | 0.27 | 71.471.4 | 0.39 | 1.140 | 22.522.5 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.415 | 0.13 | 0.518 | 0.26 | 0.28 | 134 | 0.15 | 0.15 | 01 | 01 | 0.933 | |||
| 2026/2027 |
|
Vásárhelyi Kosársuli | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 5 | 9.648 | 24.8124 | 2.814 | 3.618 | 77.877.8 | 1.26 | 5.226 | 23.123.1 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 4.623 | 15 | 5.628 | 2.412 | 2.814 | 3.618 | 2.613 | 4.623 | 00 | 0.21 | 1680 | |||
| 7 szezon |
|
Szedeák | 154 | 51 | 1.5281 | 5.61114 | 0.129 | 0.359 | 49.349.1 | 0.470 | 1.1217 | 33.332.3 | 0.113 | 0.117 | 69.476.5 | 0.366 | 0.240 | 0.5106 | 0.252 | 0.358 | 1194 | 0.124 | 0.244 | 02 | 07 | 1.3270 | ||||
| 1 szezon |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 5 | 5 | 9.648 | 24.8124 | 2.814 | 3.618 | 77.877.8 | 1.26 | 5.226 | 23.123.1 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 4.623 | 15 | 5.628 | 2.412 | 2.814 | 3.618 | 2.613 | 4.623 | 00 | 0.21 | 1680 | ||||
| Összesítés | 159 | 56 | 2.5329 | 81238 | 0.543 | 0.777 | 67.855.8 | 0.576 | 1.6243 | 29.331.3 | 0.115 | 0.325 | 38.360 | 0.989 | 0.345 | 1.1134 | 0.564 | 0.672 | 1.3212 | 0.437 | 0.867 | 02 | 0.18 | 3.2350 | ||||||