| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 0.2 | 2 | 0 | 0.2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.2 | 0.4 | 50 | 0.4 | 0 | 0.4 | 0 | 0.2 | 0.4 | 0.2 | 0.4 | 0 | 0 | -0.4 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 1 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 4 | 40 | 0 | 4 | 0 | 0 | 20 | 0 | 4 | 8 | 50 | 8 | 0 | 8 | 0 | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 0 | -8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 0 | 1 | 35 | 56.47 | 31.08 | 25.39 | 7.14 | 0 | 34.78 | 8 | 0.13 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2025. 04. 19. |
|
Körmend | 93 –78 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2164 | 2025. 04. 22. |
|
Körmend | 73 –86 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2164 | 2025. 04. 25. |
|
Körmend | 116 –77 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 05. 17. |
|
Falco KC Szombathely | 73 –93 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2025. 05. 23. |
|
Falco KC Szombathely | 79 –98 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 11 | 0 | 00 | 1.719 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-3 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 5 | 0 | 00 | 2.613 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.21 | 0.42 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 14 | 0 | 00 | 0.710 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.4-5 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 824 | 2987 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 26 | 6.319 | 31.631.6 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 1.34 | 412 | 1.75 | 3.711 | 26 | 26 | 3.310 | 00 | 0.31 | 721 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 30 | 0 | 00 | 1.742 | 00 | 01 | 00 | 00 | 0.37 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 00 | 0.23 | 0.11 | 0.25 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-9 | ||||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 3 | 3 | 824 | 2987 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 26 | 6.319 | 31.631.6 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 1.34 | 412 | 1.75 | 3.711 | 26 | 26 | 3.310 | 00 | 0.31 | 721 | ||||
| Összesítés | 33 | 3 | 224 | 8.5129 | 0.33 | 1.215 | 2120 | 0.56 | 1.826 | 28.123.1 | 00 | 0.11 | 00 | 0.811 | 0.34 | 1.115 | 0.56 | 1.116 | 0.68 | 0.56 | 0.810 | 00 | 0.11 | 1.512 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 5 | 0 | 0.21 | 210 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 15 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.42 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.21 | 0.42 | 00 | 00 | -0.4-2 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 5 | 0 | 0.21 | 210 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 15 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.42 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.21 | 0.42 | 00 | 00 | -0.4-2 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 0.21 | 210 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 15 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.42 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.21 | 0.42 | 00 | 00 | -0.4-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 11 | 0 | 00 | 1.719 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-3 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 0 | 0.11 | 2.323 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.77 | 00 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.44 | 00 | 0.44 | 0.11 | 0.33 | 0.33 | 0.11 | 0.22 | 00 | 00 | -0.3-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 14 | 0 | 00 | 0.710 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.4-5 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 824 | 2987 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 26 | 6.319 | 31.631.6 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 1.34 | 412 | 1.75 | 3.711 | 26 | 26 | 3.310 | 00 | 0.31 | 721 | |||
| 3 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 35 | 0 | 01 | 1.652 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.412 | 00 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.25 | 00 | 0.25 | 01 | 0.26 | 0.14 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | -0.3-11 | ||||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 3 | 3 | 824 | 2987 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 26 | 6.319 | 31.631.6 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 1.34 | 412 | 1.75 | 3.711 | 26 | 26 | 3.310 | 00 | 0.31 | 721 | ||||
| Összesítés | 38 | 3 | 225 | 8.4139 | 0.33 | 1.216 | 20.618.7 | 0.56 | 1.931 | 26.919.4 | 01 | 0.13 | 18.833.3 | 0.813 | 0.34 | 1.117 | 0.46 | 1.117 | 0.610 | 0.57 | 0.912 | 00 | 0.11 | 1.510 | ||||||