| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 10 | 15.9 | 27.7 | 2.7 | 5.2 | 51.9 | 1.9 | 4.8 | 39.6 | 4.8 | 5.8 | 82.8 | 1.8 | 0.3 | 2.1 | 1.1 | 2.3 | 2.5 | 5.2 | 5.6 | 0 | 0.2 | 21.2 | |||||||||
| Total | 10 | 10 | 159 | 277 | 27 | 52 | 51.9 | 19 | 48 | 39.6 | 48 | 58 | 82.8 | 18 | 3 | 21 | 11 | 23 | 25 | 52 | 56 | 0 | 2 | 212 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 10 | 23 | 40 | 3.9 | 7.5 | 51.9 | 2.7 | 6.9 | 39.6 | 6.9 | 8.4 | 82.8 | 2.6 | 0.4 | 3 | 1.6 | 3.3 | 3.6 | 7.5 | 8.1 | 0 | 0.3 | 30.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 10 | 159 | 296 | 134.07 | 103.19 | 30.88 | 63.6 | 55.5 | 24.63 | 148 | 1.07 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 75/134 | 56% |
| • Közeli 2 pontos bal | 6/10 | 60% |
| • Közeli 2 pontos közép | 12/23 | 52.2% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/8 | 37.5% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/7 | 28.6% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos bal sarok | 6/9 | 66.7% |
| • 3 pontos bal | 11/36 | 30.6% |
| • 3 pontos közép | 12/41 | 29.3% |
| • 3 pontos jobb | 17/48 | 35.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 4/8 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2025. 04. 19. |
|
Körmend | 93 –78 | * | 16 | 22 | 2 | 4 | 50 | 2 | 4 | 50 | 6 | 9 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||
| 2164 | 2025. 04. 22. |
|
Körmend | 73 –86 | * | 15 | 28 | 5 | 9 | 55.6 | 1 | 5 | 20 | 2 | 2 | 100 | 6 | 1 | 7 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 21 | |||
| 2164 | 2025. 04. 25. |
|
Körmend | 116 –77 | * | 14 | 20 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 15 | |||
| 2165 | 2025. 05. 03. |
|
Atomerőmű SE | 88 –96 | * | 24 | 30 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 5 | 60 | 11 | 12 | 91.7 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 8 | 5 | 0 | 0 | 36 | |||
| 2165 | 2025. 05. 06. |
|
Atomerőmű SE | 94 –91 | * | 14 | 31 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | 0 | 0 | 26 | |||
| 2165 | 2025. 05. 09. |
|
Atomerőmű SE | 100 –82 | * | 11 | 28 | 3 | 5 | 60 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 14 | |||
| 2165 | 2025. 05. 12. |
|
Atomerőmű SE | 90 –86 | * | 19 | 30 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 4 | 25 | 10 | 13 | 76.9 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 9 | 3 | 0 | 0 | 20 | |||
| 3 | 2025. 05. 17. |
|
Falco KC Szombathely | 73 –93 | * | 12 | 29 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 4 | 50 | 4 | 4 | 100 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2 | 3 | 5 | 9 | 0 | 1 | 24 | |||
| 3 | 2025. 05. 20. |
|
Falco KC Szombathely | 81 –79 | * | 20 | 31 | 3 | 6 | 50 | 3 | 8 | 37.5 | 5 | 5 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 8 | 0 | 0 | 22 | |||
| 3 | 2025. 05. 23. |
|
Falco KC Szombathely | 79 –98 | * | 14 | 28 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 | 17 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 13 | 6 | 14.3186 | 26.9350 | 3.242 | 6.281 | 51.951.9 | 1.215 | 3.546 | 32.632.6 | 4.457 | 5.876 | 7575 | 226 | 0.56 | 2.532 | 1.216 | 2.532 | 2.228 | 6.888 | 5.470 | 00 | 0.23 | 20.8271 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 25 | 24 | 13.6341 | 28.5713 | 375 | 5.7143 | 52.452.4 | 1.231 | 3.895 | 32.632.6 | 3.998 | 4.8120 | 81.781.7 | 1.846 | 0.718 | 2.664 | 1.333 | 2.871 | 2.459 | 5.2131 | 5.3132 | 01 | 0.38 | 19.1477 | |||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 6 | 6 | 13.380 | 33.3200 | 2.716 | 6.338 | 42.142.1 | 212 | 5.231 | 38.738.7 | 212 | 2.716 | 7575 | 212 | 0.85 | 2.817 | 1.27 | 2.213 | 2.716 | 3.219 | 6.740 | 00 | 0.21 | 17.5105 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 6 | 5 | 13.380 | 33.3200 | 2.716 | 6.338 | 42.142.1 | 212 | 5.231 | 38.738.7 | 212 | 2.716 | 7575 | 212 | 0.85 | 2.817 | 1.27 | 2.213 | 2.716 | 3.219 | 6.740 | 00 | 0.21 | 17.5105 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 38 | 30 | 14527 | 27.71063 | 3.1117 | 6224 | 52.152.2 | 1.246 | 3.7141 | 32.632.6 | 4.2155 | 5.3196 | 7879.1 | 1.972 | 0.624 | 2.596 | 1.349 | 2.7103 | 2.387 | 6219 | 5.3202 | 01 | 0.311 | 20748 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 6 | 6 | 13.380 | 33.3200 | 2.716 | 6.338 | 42.142.1 | 212 | 5.231 | 38.738.7 | 212 | 2.716 | 7575 | 212 | 0.85 | 2.817 | 1.27 | 2.213 | 2.716 | 3.219 | 6.740 | 00 | 0.21 | 17.5105 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 6 | 5 | 13.380 | 33.3200 | 2.716 | 6.338 | 42.142.1 | 212 | 5.231 | 38.738.7 | 212 | 2.716 | 7575 | 212 | 0.85 | 2.817 | 1.27 | 2.213 | 2.716 | 3.219 | 6.740 | 00 | 0.21 | 17.5105 | ||||
| Összesítés | 50 | 41 | 13.7687 | 30.51463 | 2.9149 | 6.2300 | 4749.7 | 1.670 | 4.4203 | 36.234.5 | 3.1179 | 4228 | 7778.5 | 296 | 0.734 | 2.7130 | 1.263 | 2.4129 | 2.5119 | 4.6257 | 6282 | 01 | 0.213 | 18.7958 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 11 | 15.7173 | 27.3300 | 2.932 | 5.662 | 51.651.6 | 1.719 | 3.640 | 47.547.5 | 4.752 | 5.864 | 81.281.2 | 2.426 | 0.33 | 2.629 | 1.517 | 3.539 | 2.527 | 5.257 | 5.965 | 00 | 0.55 | 21.7239 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 10 | 15.9159 | 27.7277 | 2.727 | 5.252 | 51.951.9 | 1.919 | 4.848 | 39.639.6 | 4.848 | 5.858 | 82.882.8 | 1.818 | 0.33 | 2.121 | 1.111 | 2.323 | 2.525 | 5.252 | 5.656 | 00 | 0.22 | 21.2212 | |||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 8 | 13.1105 | 29.8238 | 2.419 | 4.133 | 57.657.6 | 1.411 | 3.830 | 36.736.7 | 4.334 | 4.637 | 91.991.9 | 216 | 0.86 | 2.822 | 0.97 | 2.117 | 1.613 | 5.846 | 6.451 | 00 | 0.32 | 22.3178 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 21 | 21 | 15.8332 | 27.5577 | 2.859 | 5.4114 | 51.851.8 | 1.838 | 4.288 | 4343.2 | 4.8100 | 5.8122 | 8282 | 2.144 | 0.36 | 2.450 | 1.328 | 2.962 | 2.552 | 5.2109 | 5.8121 | 00 | 0.37 | 21.5451 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 8 | 8 | 13.1105 | 29.8238 | 2.419 | 4.133 | 57.657.6 | 1.411 | 3.830 | 36.736.7 | 4.334 | 4.637 | 91.991.9 | 216 | 0.86 | 2.822 | 0.97 | 2.117 | 1.613 | 5.846 | 6.451 | 00 | 0.32 | 22.3178 | ||||
| Összesítés | 29 | 29 | 14.9437 | 28.2815 | 2.778 | 5147 | 53.453.1 | 1.749 | 4.1118 | 4141.5 | 4.6134 | 5.4159 | 84.884.3 | 2.160 | 0.412 | 2.572 | 1.235 | 2.779 | 2.265 | 5.4155 | 6172 | 00 | 0.39 | 21.7629 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 2 | 13.741 | 22.768 | 3.310 | 618 | 55.655.6 | 1.34 | 4.714 | 28.628.6 | 39 | 3.711 | 81.881.8 | 2.78 | 0.72 | 3.310 | 0.31 | 2.37 | 1.75 | 4.714 | 6.319 | 00 | 0.31 | 19.358 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 1 | 2121 | 3434 | 66 | 1313 | 46.246.2 | 22 | 55 | 4040 | 33 | 33 | 100100 | 33 | 11 | 44 | 00 | 44 | 33 | 55 | 22 | 00 | 11 | 1818 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 1 | 00 | 1515 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 11 | 44 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 4 | 3 | 17.362 | 28.3102 | 4.716 | 9.531 | 49.151.6 | 1.76 | 4.819 | 34.531.6 | 312 | 3.314 | 9085.7 | 2.811 | 0.83 | 3.714 | 0.21 | 3.211 | 2.38 | 4.819 | 4.221 | 00 | 0.72 | 18.776 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 1 | 1 | 00 | 1515 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 11 | 44 | 00 | 11 | 00 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 11.662 | 23.9117 | 3.116 | 733 | 44.448.5 | 1.16 | 3.921 | 28.628.6 | 212 | 2.214 | 9085.7 | 2.212 | 0.63 | 2.815 | 0.11 | 2.813 | 2.210 | 3.620 | 4.125 | 00 | 0.83 | 12.476 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 27 | 19 | 14.8400 | 26.6718 | 3.184 | 6161 | 52.252.2 | 1.438 | 3.7100 | 3838 | 4.4118 | 5.6151 | 78.178.1 | 2.260 | 0.411 | 2.671 | 1.334 | 2.978 | 2.260 | 5.9159 | 5.7154 | 00 | 0.39 | 21568 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 36 | 35 | 14.5521 | 28.41024 | 3108 | 5.8208 | 51.951.9 | 1.452 | 4.1148 | 35.135.1 | 4.1149 | 5181 | 82.382.3 | 1.967 | 0.622 | 2.589 | 1.244 | 2.798 | 2.487 | 5.2188 | 5.3190 | 01 | 0.311 | 19.6707 | |||
| 2025/2026 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 14 | 14 | 13.2185 | 31.3438 | 2.535 | 5.171 | 49.349.3 | 1.623 | 4.461 | 37.737.7 | 3.346 | 3.853 | 86.886.8 | 228 | 0.811 | 2.839 | 114 | 2.130 | 2.129 | 4.665 | 6.591 | 00 | 0.23 | 20.2283 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 7 | 6 | 11.480 | 30.7215 | 2.316 | 5.740 | 4040 | 1.712 | 4.733 | 36.436.4 | 1.712 | 2.316 | 7575 | 1.913 | 0.75 | 2.618 | 17 | 2.115 | 2.618 | 2.920 | 6.344 | 00 | 0.32 | 15105 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 63 | 54 | 14.6921 | 27.51742 | 3.1192 | 5.9369 | 52.152 | 1.490 | 3.9248 | 36.536.3 | 4.3267 | 5.3332 | 80.180.4 | 2127 | 0.533 | 2.6160 | 1.278 | 2.8176 | 2.3147 | 5.6347 | 5.5344 | 01 | 0.320 | 20.31275 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 14 | 14 | 13.2185 | 31.3438 | 2.535 | 5.171 | 49.349.3 | 1.623 | 4.461 | 37.737.7 | 3.346 | 3.853 | 86.886.8 | 228 | 0.811 | 2.839 | 114 | 2.130 | 2.129 | 4.665 | 6.591 | 00 | 0.23 | 20.2283 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 7 | 6 | 11.480 | 30.7215 | 2.316 | 5.740 | 4040 | 1.712 | 4.733 | 36.436.4 | 1.712 | 2.316 | 7575 | 1.913 | 0.75 | 2.618 | 17 | 2.115 | 2.618 | 2.920 | 6.344 | 00 | 0.32 | 15105 | ||||
| Összesítés | 84 | 74 | 13.51186 | 29.32395 | 2.7243 | 5.6480 | 48.450.6 | 1.6125 | 4.2342 | 36.836.5 | 3.4325 | 4.2401 | 80.981 | 2168 | 0.649 | 2.6217 | 1.199 | 2.5221 | 2.3194 | 4.7432 | 5.9479 | 01 | 0.325 | 191663 | ||||||