| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 0.5 | 1.8 | 0.3 | 0.3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0.3 | 0.8 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 11.4 | 40 | 5.7 | 5.7 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11.4 | 5.7 | 17.1 | 0 | 0 | 5.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 0 | 2 | 26 | 198.04 | 48.01 | 150.03 | 100 | 100 | 5.88 | 1 | 2 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2025. 04. 22. |
|
Körmend | 73 –86 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2164 | 2025. 04. 25. |
|
Körmend | 116 –77 | 2 | 3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2025. 05. 17. |
|
Falco KC Szombathely | 73 –93 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2025. 05. 23. |
|
Falco KC Szombathely | 79 –98 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Békés | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 0.32 | 3.320 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.53 | 00 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 00 | 0.85 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 19 | 10.1213 | 27.7582 | 3.165 | 6.2131 | 49.649.6 | 0.48 | 1.940 | 2020 | 2.859 | 3.676 | 77.677.6 | 3.676 | 1.429 | 5105 | 0.715 | 2.145 | 3.574 | 364 | 1.429 | 0.613 | 0.24 | 13.3279 | |||
| 2026/2027 |
|
Foody-BasketBaja | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 927 | 31.394 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 0.31 | 00 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 26 | 4.313 | 1.75 | 26 | 39 | 39 | 2.37 | 13 | 00 | 16.349 | |||
| 1 szezon |
|
Békés | 6 | 0 | 0.32 | 3.320 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.53 | 00 | 0.32 | 0.53 | 0.85 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 00 | 0.85 | ||||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 0 | 00 | 0.83 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 21 | 19 | 10.1213 | 27.7582 | 3.165 | 6.2131 | 49.649.6 | 0.48 | 1.940 | 2020 | 2.859 | 3.676 | 77.677.6 | 3.676 | 1.429 | 5105 | 0.715 | 2.145 | 3.574 | 364 | 1.429 | 0.613 | 0.24 | 13.3279 | ||||
| 1 szezon |
|
Foody-BasketBaja | 3 | 3 | 927 | 31.394 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 0.31 | 00 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 26 | 4.313 | 1.75 | 26 | 39 | 39 | 2.37 | 13 | 00 | 16.349 | ||||
| Összesítés | 33 | 22 | 3.9242 | 12.8699 | 1.376 | 2.3148 | 5751.4 | 0.18 | 0.643 | 13.118.6 | 166 | 1.589 | 6974.2 | 1.385 | 0.838 | 2123 | 0.520 | 153 | 1.485 | 1.375 | 0.838 | 0.316 | 04 | 5.9331 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Békés | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 2 | 0 | 0.51 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 0.52 | 1.87 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 7 | 14.4101 | 30.9216 | 4.632 | 7.150 | 6464 | 0.75 | 2.115 | 33.333.3 | 3.122 | 4.632 | 68.868.8 | 428 | 1.18 | 5.136 | 321 | 2.115 | 2.618 | 321 | 0.96 | 0.32 | 0.11 | 19.1134 | |||
| 1 szezon |
|
Békés | 2 | 0 | 0.51 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 12 | ||||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 4 | 0 | 0.52 | 1.87 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | ||||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 7 | 7 | 14.4101 | 30.9216 | 4.632 | 7.150 | 6464 | 0.75 | 2.115 | 33.333.3 | 3.122 | 4.632 | 68.868.8 | 428 | 1.18 | 5.136 | 321 | 2.115 | 2.618 | 321 | 0.96 | 0.32 | 0.11 | 19.1134 | ||||
| Összesítés | 13 | 7 | 5.1104 | 11.5227 | 1.633 | 2.551 | 65.264.7 | 0.25 | 0.715 | 33.333.3 | 1.223 | 1.934 | 65.467.7 | 1.731 | 0.59 | 2.140 | 121 | 0.715 | 1.120 | 1.222 | 0.36 | 0.12 | 01 | 7.1141 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Békés | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 8 | 0 | 0.43 | 324 | 0.11 | 0.22 | 50.250.2 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 0.43 | 0.43 | 0.76 | 00 | 0.11 | 0.43 | 0.43 | 0.22 | 00 | 00 | 0.97 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 6 | 0 | 0.32 | 1.710 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 28 | 26 | 11.2314 | 28.5798 | 3.597 | 6.5181 | 53.653.6 | 0.513 | 255 | 23.623.6 | 2.981 | 3.9108 | 7575 | 3.7104 | 1.337 | 5141 | 1.336 | 2.160 | 3.392 | 385 | 1.335 | 0.515 | 0.25 | 14.8413 | |||
| 2026/2027 |
|
Foody-BasketBaja | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 927 | 31.394 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 0.31 | 00 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 26 | 4.313 | 1.75 | 26 | 39 | 39 | 2.37 | 13 | 00 | 16.349 | |||
| 1 szezon |
|
Békés | 8 | 0 | 0.43 | 324 | 0.11 | 0.22 | 50.250.2 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 0.43 | 0.43 | 0.76 | 00 | 0.11 | 0.43 | 0.43 | 0.22 | 00 | 00 | 0.97 | ||||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 7 | 0 | 0.22 | 0.810 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.11 | 0.33 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | ||||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 28 | 26 | 11.2314 | 28.5798 | 3.597 | 6.5181 | 53.653.6 | 0.513 | 255 | 23.623.6 | 2.981 | 3.9108 | 7575 | 3.7104 | 1.337 | 5141 | 1.336 | 2.160 | 3.392 | 385 | 1.335 | 0.515 | 0.25 | 14.8413 | ||||
| 1 szezon |
|
Foody-BasketBaja | 3 | 3 | 927 | 31.394 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 0.31 | 00 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 2.37 | 26 | 4.313 | 1.75 | 26 | 39 | 39 | 2.37 | 13 | 00 | 16.349 | ||||
| Összesítés | 46 | 29 | 4.2346 | 12.9926 | 1.4109 | 2.4199 | 59.754.8 | 0.113 | 0.558 | 17.922.4 | 1.189 | 1.6123 | 68.572.4 | 1.4116 | 0.847 | 2.1163 | 0.641 | 0.968 | 1.4105 | 1.397 | 0.844 | 0.318 | 05 | 6.5472 | ||||||