MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Pápai Máté Barnabás

Pápai Máté Barnabás HUN
27

206 cm Magasság
112 kg Súly
Center Poszt
1998 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 10 9 8.9 24.5 3.6 7.1 50.7 0.1 0.5 20 1.4 2.6 53.8 3.9 2.1 6 0.7 2 3.9 1.9 2.2 0.3 0.3 12.9
Total 10 9 89 245 36 71 50.7 1 5 20 14 26 53.8 39 21 60 7 20 39 19 22 3 3 129
40 perc 10 9 14.5 40 5.9 11.6 50.7 0.2 0.8 20 2.3 4.2 53.8 6.4 3.4 9.8 1.1 3.3 6.4 3.1 3.6 0.5 0.5 21.1
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2024/2025 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

48.7%
Összesített pontosság
37
sikeres dobás
76
kísérlet

Bontás

2 pontos:36/71 (50,7%)
3 pontos:1/5 (20,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 04. 16. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 96 –73 * 4 16 2 5 40 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 1 4 0 3 0 0 5
1 2025. 04. 19. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 74 –81 * 12 24 6 10 60 0 0 0 0 0 0 3 3 6 1 3 4 1 5 2 0 20
1 2025. 04. 22. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 91 –83 * 19 33 6 8 75 0 1 0 7 12 58.3 4 5 9 1 1 3 6 4 1 0 31
2 2025. 04. 30. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 87 –90 * 6 27 3 5 60 0 0 0 0 3 0 5 0 5 3 3 3 3 0 0 0 9
2 2025. 05. 03. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 76 –75 * 11 24 4 9 44.4 0 1 0 3 6 50 6 3 9 0 1 5 5 1 0 0 16
2 2025. 05. 06. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 90 –74 * 5 17 2 4 50 0 0 0 1 1 100 1 1 2 0 3 3 1 1 0 0 4
2 2025. 05. 09. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 70 –86 5 20 1 4 25 0 0 0 3 4 75 5 2 7 0 1 4 2 2 0 0 11
2 2025. 05. 11. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 98 –80 * 6 31 3 7 42.9 0 1 0 0 0 0 5 2 7 1 3 5 0 2 0 3 8
3 2025. 05. 17. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 91 –93 * 12 34 6 13 46.2 0 0 0 0 0 0 7 2 9 1 2 4 0 2 0 0 15
3 2025. 05. 21. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 103 –76 * 9 19 3 6 50 1 2 50 0 0 0 3 1 4 0 2 4 1 2 0 0 10
Alapszakasz
Középszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2014/2015 MAFC II. MAFC II. Férfi NB I. B Nyugat 16 4 3.860 17.5280 1.118 3.150 3636 0.34 0.610 4040 0.812 1.219 63.163.1 3.149 1.320 4.369 0.35 1.321 2.235 1.320 0.69 0.34 0.34 6.3101
2014/2015 MAFC MAFC Férfi NB I. A 1 0 22 88 11 22 5050 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11
2015/2016 MAFC II. MAFC II. Férfi NB I. B Kelet 5 5 1365 36.6183 525 11.859 42.442.4 0.42 15 4040 1.89 2.814 64.364.3 7.638 3.819 11.457 0.84 3.618 315 3.417 1.68 1.89 0.21 20100
2015/2016 MAFC MAFC Férfi NB I. A 10 0 1.313 4.545 0.66 0.77 85.785.7 00 00 00 0.11 0.66 16.716.7 0.66 0.44 110 0.33 0.44 0.55 0.55 0.22 0.11 00 2.424
2016/2017 MAFC MAFC Férfi NB I. A 19 2 2.242 9.4178 0.918 1.528 64.264.2 00 00 00 0.36 0.714 42.942.9 1.120 0.714 1.834 0.23 0.713 2.139 0.713 0.24 0.23 0.12 3.668
2016/2017 MAFC MAFC Férfi NB I. B Kelet 16 15 13.4214 30.8492 4.877 10.4167 46.146.1 0.35 0.69 55.655.6 2.845 4.978 57.757.7 8.1130 3.251 11.3181 1.321 464 3.658 3.860 2.540 0.35 0.23 20.6330
2022/2023 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions Tippmix Férfi NB I. A 4 0 1.87 6.526 0.83 14 7575 00 00 00 0.31 0.52 5050 0.52 0.83 1.35 00 0.31 1.87 0.52 0.52 00 00 3.313
2022/2023 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros 4 4 9.538 20.582 3.815 9.538 39.539.5 00 00 00 28 4.317 47.147.1 416 2.510 6.526 1.35 2.39 2.39 3.514 1.35 00 0.31 11.847
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 26 23 6.5168 19.5506 2.872 5.5144 5050 00 00 00 0.924 1.437 64.964.9 3.898 2.462 6.2160 0.512 1.333 2.770 1.949 1.642 0.39 0.26 12.4322
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 23 23 10.2235 26.7613 3.784 7.1163 51.551.5 0.24 0.512 33.333.3 2.455 3.989 61.861.8 5.2120 368 8.2188 0.512 246 2.865 3.171 2.557 0.511 0.49 17.7407
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 22 21 10.6233 26.7587 4.395 8.2181 52.552.5 00 0.49 00 243 3.475 57.357.3 5.6124 3.372 8.9196 0.613 1.738 3.782 367 3.168 0.715 0.36 19.4427
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 7 7 14.6102 30.3212 5.941 9.768 60.360.3 00 0.11 00 2.920 4.129 6969 8.459 2.920 11.379 0.43 2.115 3.625 321 2.719 0.96 0.32 25.4178
3 szezon MAFC MAFC 37 24 10339 28.3955 3.6120 8.5276 43.143.5 0.311 0.724 4445.9 1.866 3111 60.559.5 6.3217 2.790 9307 0.830 3103 2.9108 2.897 1.657 0.818 0.28 15.6531
8 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 112 80 7.1833 18.22231 2.9332 5.5631 51.752.6 04 0.122 16.218.2 1.3157 2.3267 57.258.8 3.6443 1.9250 5.5693 0.551 1.3158 2.2295 2240 1.4197 0.345 0.226 11.71474
1 szezon MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 4 0 1.87 6.526 0.83 14 7575 00 00 00 0.31 0.52 5050 0.52 0.83 1.35 00 0.31 1.87 0.52 0.52 00 00 3.313
Összesítés 153 104 7.41179 19.73212 2.9455 5.9911 4949.9 0.115 0.346 34.932.6 1.3224 2.3380 58.158.9 4662 2343 61005 0.581 1.6262 2.3410 2.1339 1.4256 0.463 0.234 122018
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2016/2017 MAFC MAFC Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház 6 0 2.314 8.350 16 1.710 6060 00 00 00 0.32 0.74 49.949.9 0.74 1.27 1.811 0.21 0.74 2.314 0.32 0.21 0.21 00 3.320
1 szezon MAFC MAFC 6 0 2.314 8.350 16 1.710 6060 00 00 00 0.32 0.74 49.949.9 0.74 1.27 1.811 0.21 0.74 2.314 0.32 0.21 0.21 00 3.320
Összesítés 6 0 2.314 8.350 16 1.710 6060 00 00 00 0.32 0.74 49.949.9 0.74 1.27 1.811 0.21 0.74 2.314 0.32 0.21 0.21 00 3.320
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2015/2016 MAFC II. MAFC II. Férfi NB I. B csoport, 17-24. 4 4 17.871 30120 7.530 13.855 54.554.5 00 00 00 2.811 4.518 61.161.1 624 3.815 9.839 1.56 3.313 3.313 3.313 0.83 0.83 1.56 22.590
2016/2017 MAFC MAFC Férfi NB I. B csoport, 17-24. 7 7 14.3100 31.7222 5.941 10.674 55.455.4 00 0.11 00 2.618 6.143 41.941.9 9.365 5.136 14.4101 17 2.618 4.632 535 17 17 0.64 25.7180
2016/2017 MAFC MAFC Férfi A, Play-out 1 0 00 22 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 11 11 00 00 00 00
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 10 10 5.151 17.9179 1.919 440 47.547.5 0.11 0.11 100100 110 2.626 38.538.5 2.929 1.818 4.747 0.55 110 3.535 1.818 1.717 0.66 00 9.797
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 10 9 8.989 24.5245 3.636 7.171 50.750.7 0.11 0.55 2020 1.414 2.626 53.853.8 3.939 2.121 660 0.77 220 3.939 1.919 2.222 0.33 0.33 12.9129
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 9 8 12.1109 25.7231 4.238 7.467 56.756.7 00 0.11 00 3.733 5.751 64.764.7 6.357 3.935 10.292 0.33 2.623 3.229 3.935 3.935 0.65 00 23.1208
2 szezon MAFC MAFC 11 11 16171 30.9342 6.771 12.2129 54.955 00 0.11 00 2.729 5.361 5047.5 7.689 4.451 12.1140 1.313 2.931 3.945 4.148 0.910 0.910 110 24.1270
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 30 27 6.5249 17.5657 2.493 4.6178 52.452.2 0.12 0.27 28.128.6 1.557 2.7103 55.855.3 3.3125 1.974 5.2199 0.415 1.654 2.9104 2.173 1.974 0.414 0.13 11.4434
Összesítés 41 38 9.7420 22999 3.8164 7.1307 53.853.4 02 0.18 23.425 1.986 3.6164 52.952.4 4.7214 2.8125 7.5339 0.728 2.185 3.2149 2.8121 1.684 0.524 0.413 15.7704
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2014/2015 MAFC II. MAFC II. Férfi NB I. B Nyugat 16 4 3.860 17.5280 1.118 3.150 3636 0.34 0.610 4040 0.812 1.219 63.163.1 3.149 1.320 4.369 0.35 1.321 2.235 1.320 0.69 0.34 0.34 6.3101
2014/2015 MAFC MAFC Férfi NB I. A 1 0 22 88 11 22 5050 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11
2015/2016 MAFC II. MAFC II. Férfi NB I. B Kelet / Férfi NB I. B csoport, 17-24. 9 9 15.1136 33.7303 6.155 12.7114 48.248.2 0.22 0.65 4040 2.220 3.632 62.562.5 6.962 3.834 10.796 1.110 3.431 3.128 3.330 1.211 1.312 0.87 21.1190
2015/2016 MAFC MAFC Férfi NB I. A 10 0 1.313 4.545 0.66 0.77 85.785.7 00 00 00 0.11 0.66 16.716.7 0.66 0.44 110 0.33 0.44 0.55 0.55 0.22 0.11 00 2.424
2016/2017 MAFC MAFC Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház / Férfi A, Play-out 26 2 2.256 8.8230 0.924 1.538 63.163.1 00 00 00 0.38 0.718 44.444.4 0.924 0.821 1.745 0.24 0.718 2.154 0.616 0.25 0.24 0.12 3.488
2016/2017 MAFC MAFC Férfi NB I. B Kelet / Férfi NB I. B csoport, 17-24. 23 22 13.7314 31714 5.1118 10.5241 4949 0.25 0.410 5050 2.763 5.3121 52.152.1 8.5195 3.887 12.3282 1.228 3.682 3.990 4.195 247 0.512 0.37 22.2510
2022/2023 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions Tippmix Férfi NB I. A 4 0 1.87 6.526 0.83 14 7575 00 00 00 0.31 0.52 5050 0.52 0.83 1.35 00 0.31 1.87 0.52 0.52 00 00 3.313
2022/2023 MAFC MAFC Férfi NB I. B Piros 4 4 9.538 20.582 3.815 9.538 39.539.5 00 00 00 28 4.317 47.147.1 416 2.510 6.526 1.35 2.39 2.39 3.514 1.35 00 0.31 11.847
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 36 33 6.1219 19685 2.591 5.1184 49.549.5 01 01 100100 0.934 1.763 5454 3.5127 2.280 5.8207 0.517 1.243 2.9105 1.967 1.659 0.415 0.26 11.6419
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 33 32 9.8324 26858 3.6120 7.1234 51.351.3 0.25 0.517 29.429.4 2.169 3.5115 6060 4.8159 2.789 7.5248 0.619 266 3.2104 2.790 2.479 0.414 0.412 16.2536
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 31 29 11342 26.4818 4.3133 8248 53.653.6 00 0.310 00 2.576 4.1126 60.360.3 5.8181 3.5107 9.3288 0.516 261 3.6111 3.3102 3.3103 0.620 0.26 20.5635
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 7 7 14.6102 30.3212 5.941 9.768 60.360.3 00 0.11 00 2.920 4.129 6969 8.459 2.920 11.379 0.43 2.115 3.625 321 2.719 0.96 0.32 25.4178
3 szezon MAFC MAFC 48 35 10.8510 27.41297 4.1191 8.8405 47.147.2 0.211 0.525 42.744 1.995 3.3172 57.155.2 6.1306 2.9141 9.1447 0.943 2.8134 3.1153 2.9145 1.367 0.728 0.418 16.5801
8 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 148 107 7.11096 17.92938 2.8431 5.4819 51.852.6 06 0.129 17.820.7 1.3216 2.4374 56.657.8 3.5572 1.9331 5.4903 0.567 1.3216 2.3413 1.9315 1.5272 0.360 0.229 11.51928
1 szezon MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 4 0 1.87 6.526 0.83 14 7575 00 00 00 0.31 0.52 5050 0.52 0.83 1.35 00 0.31 1.87 0.52 0.52 00 00 3.313
Összesítés 200 142 7.61613 19.44261 3625 5.91228 50.450.9 0.117 0.254 33.131.5 1.4312 2.5548 56.756.9 3.9880 2475 61355 0.5110 1.6351 2.4573 2.1462 1.3341 0.488 0.247 12.12742

Játékosképek