| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 0.7 | 2.1 | 0.1 | 0.1 | 100 | 0.1 | 0.3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.9 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 5 | 15 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 13.3 | 40 | 2.7 | 2.7 | 100 | 2.7 | 5.3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 5.3 | 0 | 5.3 | 0 | 0 | 2.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 7 | 0 | 5 | 45 | 135.08 | 113.39 | 21.69 | 83.33 | 83.33 | 11.54 | 3 | 1.67 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 4 | 2024. 10. 12. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 94 –62 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 11 | 2024. 12. 07. |
|
Körmend | 77 –103 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 12 | 2024. 12. 14. |
|
Atomerőmű SE | 104 –85 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 13 | 2024. 12. 22. |
|
DEAC | 89 –67 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 19 | 2025. 02. 08. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 101 –67 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
Sopron KC | 101 –79 | 2 | 1 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 24 | 2025. 03. 29. |
|
Körmend | 103 –71 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 0 | 0.39 | 1.538 | 0.13 | 0.24 | 74.774.7 | 01 | 0.25 | 19.819.8 | 00 | 00 | 00 | 0.38 | 01 | 0.39 | 01 | 01 | 0.39 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.513 | |||
| 2024/2025 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 0.75 | 2.115 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.96 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 26 | 2 | 5.7149 | 15.7407 | 1.231 | 1.848 | 64.664.6 | 125 | 377 | 32.532.5 | 0.512 | 1.333 | 36.436.4 | 252 | 1.231 | 3.283 | 0.616 | 0.615 | 2.257 | 1.128 | 0.616 | 0.26 | 0.12 | 7.4193 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 5.316 | 10.331 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 0.31 | 0.72 | 1.75 | 13 | 0.31 | 0.31 | 00 | 7.322 | |||
| 2 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 33 | 0 | 0.514 | 1.853 | 0.14 | 0.15 | 86.979.7 | 0.12 | 0.27 | 37.928.4 | 00 | 00 | 00 | 0.310 | 01 | 0.311 | 01 | 01 | 0.210 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.719 | ||||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 29 | 2 | 5.5165 | 13438 | 1.335 | 1.853 | 71.966 | 0.626 | 2.382 | 2831.7 | 1.117 | 1.639 | 65.143.6 | 1.756 | 1.335 | 2.991 | 0.517 | 0.617 | 1.962 | 131 | 0.517 | 0.37 | 02 | 7.4215 | ||||
| Összesítés | 62 | 2 | 3179 | 7.4491 | 0.739 | 158 | 7367.2 | 0.428 | 1.389 | 28.931.5 | 0.517 | 0.839 | 65.143.6 | 166 | 0.636 | 1.6102 | 0.218 | 0.318 | 1.172 | 0.531 | 0.217 | 0.17 | 02 | 4234 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NBI. A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 12 | 6 | 4.858 | 18.3220 | 1.619 | 2.429 | 65.565.5 | 0.45 | 2.833 | 15.215.2 | 0.45 | 112 | 41.741.7 | 3.137 | 1.316 | 4.453 | 0.78 | 0.810 | 2.429 | 0.89 | 112 | 0.45 | 0.33 | 7.590 | |||
| 2 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 12 | 6 | 4.858 | 18.3220 | 1.619 | 2.429 | 65.565.5 | 0.45 | 2.833 | 15.215.2 | 0.45 | 112 | 41.741.7 | 3.137 | 1.316 | 4.453 | 0.78 | 0.810 | 2.429 | 0.89 | 112 | 0.45 | 0.33 | 7.590 | ||||
| Összesítés | 14 | 6 | 1.658 | 7.1223 | 0.519 | 0.829 | 65.565.5 | 0.15 | 1.635 | 8.814.3 | 0.15 | 0.312 | 41.741.7 | 137 | 0.416 | 1.553 | 0.28 | 0.310 | 0.829 | 0.39 | 0.312 | 0.15 | 0.13 | 1.888 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 27 | 0 | 0.39 | 1.438 | 0.13 | 0.14 | 74.774.7 | 01 | 0.25 | 19.819.8 | 00 | 00 | 00 | 0.38 | 01 | 0.39 | 01 | 01 | 0.39 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.513 | |||
| 2024/2025 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 0 | 0.65 | 2.318 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.54 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 38 | 8 | 5.4207 | 16.5627 | 1.350 | 277 | 64.964.9 | 0.830 | 2.9110 | 27.327.3 | 0.417 | 1.245 | 37.837.8 | 2.389 | 1.247 | 3.6136 | 0.624 | 0.725 | 2.386 | 137 | 0.728 | 0.311 | 0.15 | 7.4283 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 5.316 | 10.331 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 0.31 | 0.72 | 1.75 | 13 | 0.31 | 0.31 | 00 | 7.322 | |||
| 2 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 35 | 0 | 0.514 | 1.856 | 0.14 | 0.15 | 86.379.7 | 0.12 | 0.39 | 23.622.1 | 00 | 00 | 00 | 0.310 | 01 | 0.311 | 01 | 01 | 0.210 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.517 | ||||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 41 | 8 | 5.4223 | 13.4658 | 1.354 | 1.882 | 71.765.8 | 0.631 | 2.3115 | 24.627 | 1.122 | 1.651 | 66.443.2 | 1.893 | 1.351 | 3.1144 | 0.525 | 0.727 | 291 | 140 | 0.529 | 0.312 | 0.15 | 7.4305 | ||||
| Összesítés | 76 | 8 | 2.9237 | 7.6714 | 0.758 | 187 | 72.766.6 | 0.333 | 1.3124 | 24.526.6 | 0.522 | 0.851 | 66.443.2 | 1.1103 | 0.752 | 1.7155 | 0.326 | 0.328 | 1.1101 | 0.540 | 0.329 | 0.212 | 05 | 3.9322 | ||||||