| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 12 | 31.2 | 4.2 | 13.7 | 30.5 | 0.7 | 3.7 | 18.2 | 1.7 | 5 | 33.3 | 5 | 2.8 | 7.8 | 2.8 | 3.2 | 3.2 | 3.3 | 1.8 | 0.3 | 0.2 | 9.2 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 72 | 187 | 25 | 82 | 30.5 | 4 | 22 | 18.2 | 10 | 30 | 33.3 | 30 | 17 | 47 | 17 | 19 | 19 | 20 | 11 | 2 | 1 | 55 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 15.4 | 40 | 5.3 | 17.5 | 30.5 | 0.9 | 4.7 | 18.2 | 2.1 | 6.4 | 33.3 | 6.4 | 3.6 | 10.1 | 3.6 | 4.1 | 4.1 | 4.3 | 2.4 | 0.4 | 0.2 | 11.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 07. |
|
ELTE Fortis | 54 –55 | * | 11 | 34 | 5 | 18 | 27.8 | 0 | 7 | 0 | 1 | 5 | 20 | 9 | 1 | 10 | 3 | 3 | 5 | 3 | 5 | 1 | 1 | 6 | |||
| 1 | 2024. 04. 14. |
|
ELTE Fortis | 59 –68 | * | 10 | 29 | 3 | 9 | 33.3 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 3 | 2024. 05. 08. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 52 –72 | * | 16 | 34 | 4 | 22 | 18.2 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 4 | 50 | 4 | 7 | 11 | 3 | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 13 | |||
| 3 | 2024. 05. 15. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 55 –55 | * | 7 | 28 | 3 | 13 | 23.1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 25 | 6 | 3 | 9 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 5 | |||
| 4 | 2024. 05. 29. |
|
Kecskeméti KC | 69 –62 | * | 5 | 31 | 2 | 8 | 25 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7 | 14.3 | 4 | 6 | 10 | 4 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 4 | 2024. 06. 04. |
|
Kecskeméti KC | 85 –52 | * | 23 | 31 | 8 | 12 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 4 | 9 | 44.4 | 7 | 0 | 7 | 2 | 2 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 25 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 18 | 18 | 15.8284 | 32.8590 | 5.599 | 14.1254 | 3939 | 0.59 | 3.461 | 14.814.8 | 3.359 | 4.784 | 70.270.2 | 5.192 | 1.934 | 7126 | 1.833 | 5.294 | 2.748 | 3.461 | 2.138 | 0.610 | 1.221 | 12.6226 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 13 | 13.1170 | 31.4408 | 4.254 | 11.3147 | 36.736.7 | 0.68 | 4.153 | 15.115.1 | 2.938 | 5.875 | 50.750.7 | 4.153 | 1.824 | 5.977 | 3.444 | 3.546 | 2.837 | 3.850 | 2.735 | 0.68 | 0.57 | 12.5163 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 12 | 0 | 0.89 | 5.566 | 0.22 | 0.45 | 4040 | 0.11 | 0.67 | 14.214.2 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.33 | 0.22 | 0.45 | 00 | 0.34 | 0.810 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.45 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 5 | 6.955 | 19.6157 | 1.613 | 6.149 | 26.526.5 | 0.65 | 4.536 | 13.913.9 | 1.814 | 324 | 58.358.3 | 1.814 | 216 | 3.830 | 1.814 | 4.939 | 2.419 | 2.621 | 1.411 | 00 | 0.65 | 1.915 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 28 | 12.851 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 00 | 0.52 | 00 | 1.56 | 1.87 | 85.785.7 | 1.35 | 00 | 1.35 | 00 | 3.514 | 3.313 | 14 | 1.35 | 00 | 0.31 | -0.8-3 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1530 | 30.561 | 510 | 9.519 | 52.652.6 | 0.51 | 4.59 | 11.111.1 | 3.57 | 4.59 | 77.877.8 | 612 | 24 | 816 | 2.55 | 48 | 2.55 | 48 | 510 | 12 | 0.51 | 2244 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 31 | 31 | 14.4454 | 32.1998 | 4.8153 | 12.7401 | 3838.2 | 0.617 | 3.7114 | 14.914.9 | 3.197 | 5.2159 | 59.461 | 4.6145 | 1.958 | 6.5203 | 2.677 | 4.4140 | 2.885 | 3.6111 | 2.473 | 0.618 | 0.928 | 12.5389 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 16 | 0 | 1.417 | 9.1117 | 0.23 | 1.314 | 15.621.5 | 01 | 0.59 | 7.711.1 | 0.88 | 19 | 8788.9 | 0.88 | 0.12 | 0.810 | 00 | 1.918 | 223 | 0.55 | 0.76 | 0.12 | 0.11 | -0.22 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 10 | 7 | 10.985 | 25.1218 | 3.323 | 7.868 | 42.433.8 | 0.66 | 4.545 | 12.513.3 | 2.621 | 3.833 | 7063.6 | 3.926 | 220 | 5.946 | 2.119 | 4.447 | 2.424 | 3.329 | 3.221 | 0.52 | 0.66 | 11.959 | ||||
| Összesítés | 57 | 38 | 8.9556 | 22.11333 | 2.8179 | 7.3483 | 38.237.1 | 0.424 | 2.9168 | 13.214.3 | 2.2126 | 3.3201 | 66.162.7 | 3.1179 | 1.380 | 4.4259 | 1.696 | 3.6205 | 2.4132 | 2.5145 | 2.1100 | 0.422 | 0.535 | 8.1450 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 6 | 1272 | 31.2187 | 4.225 | 13.782 | 30.530.5 | 0.74 | 3.722 | 18.218.2 | 1.710 | 530 | 33.333.3 | 530 | 2.817 | 7.847 | 2.817 | 3.219 | 3.219 | 3.320 | 1.811 | 0.32 | 0.21 | 9.255 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 5 | 1890 | 30.4152 | 5.628 | 10.452 | 53.853.8 | 210 | 5.829 | 34.534.5 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 5.628 | 1.26 | 6.834 | 3.819 | 630 | 2.613 | 210 | 1.89 | 1.47 | 15 | 18.693 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 2 | 0 | 12 | 8.517 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 12 | 36 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 2 | 6.526 | 22.590 | 1.87 | 5.321 | 33.333.3 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 1.56 | 28 | 7575 | 312 | 1.56 | 4.518 | 2.39 | 3.514 | 28 | 1.35 | 2.39 | 0.52 | 0.83 | 6.827 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 3 | 8.534 | 23.895 | 1.35 | 6.325 | 2020 | 14 | 5.823 | 17.417.4 | 312 | 4.317 | 70.670.6 | 312 | 1.35 | 4.317 | 2.39 | 3.815 | 3.514 | 4.317 | 2.39 | 0.31 | 14 | 728 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 11 | 11 | 15162 | 30.8339 | 4.953 | 12134 | 40.639.6 | 1.314 | 4.751 | 28.227.5 | 1.214 | 3.237 | 38.537.8 | 5.358 | 223 | 7.381 | 3.336 | 4.649 | 2.932 | 2.730 | 1.820 | 0.99 | 0.66 | 13.9148 | ||||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 2 | 0 | 12 | 8.517 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 12 | 2.55 | 0.51 | 12 | 36 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 24 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG PRIMA | 8 | 5 | 7.560 | 23.1185 | 1.512 | 5.846 | 26.126.1 | 0.86 | 4.637 | 16.216.2 | 2.318 | 3.125 | 7272 | 324 | 1.411 | 4.435 | 2.318 | 3.629 | 2.822 | 2.822 | 2.318 | 0.43 | 0.97 | 6.955 | ||||
| Összesítés | 21 | 16 | 9.2224 | 23.3541 | 2.766 | 7.5184 | 35.335.9 | 0.820 | 3.889 | 21.722.5 | 1.432 | 2.562 | 55.151.6 | 3.685 | 1.636 | 5.2121 | 2.355 | 3.580 | 2.960 | 2.252 | 1.840 | 0.512 | 0.714 | 8.7207 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 2525 | 55 | 1212 | 41.741.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 55 | 44 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 99 | 2222 | 22 | 88 | 2525 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 44 | 5050 | 44 | 11 | 55 | 11 | 22 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 2 | 2 | 9.519 | 23.547 | 3.57 | 1020 | 3535 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 3.57 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 9.519 | 23.547 | 3.57 | 1020 | 3535 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 0.51 | 2.55 | 2.55 | 3.57 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 00 | 510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 25 | 25 | 14.6366 | 32.1802 | 5.2129 | 13.9348 | 37.137.1 | 0.513 | 3.383 | 15.715.7 | 2.869 | 4.6114 | 60.560.5 | 4.9122 | 251 | 6.9173 | 2.254 | 4.7118 | 2.871 | 3.383 | 249 | 0.512 | 0.922 | 11.4285 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 19 | 14.2269 | 30.6582 | 4.484 | 10.9207 | 40.640.6 | 119 | 4.585 | 22.322.3 | 2.344 | 4.586 | 51.251.2 | 4.585 | 1.631 | 6.1116 | 3.464 | 4.178 | 2.650 | 3.362 | 2.445 | 0.815 | 0.612 | 13.8262 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 14 | 0 | 0.811 | 5.983 | 0.23 | 0.69 | 33.433.4 | 0.11 | 0.68 | 12.512.5 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.46 | 0.34 | 0.710 | 0.11 | 0.46 | 1.116 | 0.11 | 0.23 | 0.12 | 0.11 | 0.69 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 16 | 10 | 7.2115 | 21.4342 | 1.625 | 5.995 | 26.326.3 | 0.711 | 4.673 | 15.115.1 | 232 | 3.149 | 65.365.3 | 2.438 | 1.727 | 4.165 | 232 | 4.368 | 2.641 | 2.743 | 1.829 | 0.23 | 0.812 | 4.470 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 28 | 12.851 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 00 | 0.52 | 00 | 1.56 | 1.87 | 85.785.7 | 1.35 | 00 | 1.35 | 00 | 3.514 | 3.313 | 14 | 1.35 | 00 | 0.31 | -0.8-3 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG Akadémia | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1530 | 30.561 | 510 | 9.519 | 52.652.6 | 0.51 | 4.59 | 11.111.1 | 3.57 | 4.59 | 77.877.8 | 612 | 24 | 816 | 2.55 | 48 | 2.55 | 48 | 510 | 12 | 0.51 | 2244 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 44 | 44 | 14.4635 | 31.41384 | 4.8213 | 12.4555 | 38.638.4 | 0.832 | 3.9168 | 19.519 | 2.5113 | 4.5200 | 55.956.5 | 4.7207 | 1.882 | 6.5289 | 2.8118 | 4.4196 | 2.7121 | 3.3145 | 2.294 | 0.627 | 0.834 | 12.6547 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 18 | 0 | 1.419 | 9.3134 | 0.24 | 1.418 | 16.122.2 | 01 | 0.510 | 6.610 | 0.88 | 0.99 | 86.888.9 | 0.811 | 0.14 | 115 | 01 | 220 | 2.229 | 0.55 | 0.78 | 0.12 | 0.22 | -0.16 | ||||
| 2 szezon |
|
BKG Akadémia | 18 | 12 | 11.1145 | 25.9403 | 3.335 | 7.7114 | 42.530.7 | 0.612 | 4.582 | 13.114.6 | 2.839 | 3.858 | 72.767.2 | 4.250 | 1.831 | 681 | 2.337 | 4.176 | 2.546 | 3.351 | 3.439 | 0.65 | 0.613 | 13.2114 | ||||
| Összesítés | 80 | 56 | 9799 | 22.21921 | 2.8252 | 7.2687 | 38.536.7 | 0.545 | 3260 | 15.517.3 | 2160 | 3.1267 | 65.959.9 | 3.2268 | 1.3117 | 4.5385 | 1.7156 | 3.5292 | 2.5196 | 2.4201 | 2.1141 | 0.434 | 0.549 | 8.6667 | ||||||