| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 7 | 11.3 | 33.3 | 1.3 | 2 | 64.3 | 2.7 | 7.1 | 38 | 0.6 | 0.9 | 66.6 | 2.3 | 0.9 | 3.1 | 0.9 | 0.9 | 1.9 | 0.6 | 1.1 | 0 | 0.3 | 10.7 | |||||||||
| Total | 7 | 7 | 79 | 233 | 9 | 14 | 64.3 | 19 | 50 | 38 | 4 | 6 | 66.6 | 16 | 6 | 22 | 6 | 6 | 13 | 4 | 8 | 0 | 2 | 75 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 7 | 13.6 | 40 | 1.5 | 2.4 | 64.3 | 3.3 | 8.6 | 38 | 0.7 | 1 | 66.6 | 2.7 | 1 | 3.8 | 1 | 1 | 2.2 | 0.7 | 1.4 | 0 | 0.3 | 12.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 11. |
|
Phoenix-MT Fót | 100 –78 | * | 19 | 40 | 1 | 1 | 100 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 23 | |||
| 1 | 2024. 04. 14. |
|
Phoenix-MT Fót | 77 –72 | * | 21 | 40 | 2 | 2 | 100 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 2 | 100 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 24 | |||
| 1 | 2024. 04. 17. |
|
Phoenix-MT Fót | 94 –106 | * | 8 | 38 | 1 | 1 | 100 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 2 | 2024. 04. 21. |
|
TF-BP | 74 –109 | * | 6 | 26 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | |||
| 2 | 2024. 04. 28. |
|
TF-BP | 86 –75 | * | 8 | 23 | 1 | 2 | 50 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 3 | 2024. 05. 02. |
|
Nyíregyháza BS | 89 –77 | * | 12 | 37 | 3 | 4 | 75 | 2 | 11 | 18.2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | |||
| 3 | 2024. 05. 05. |
|
Nyíregyháza BS | 86 –62 | * | 5 | 29 | 1 | 2 | 50 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 26 | 25 | 8.8230 | 32.3839 | 0.717 | 1.231 | 54.954.9 | 2.463 | 5.7147 | 42.942.9 | 0.37 | 0.411 | 63.663.6 | 2.257 | 126 | 3.283 | 0.820 | 0.821 | 1.540 | 0.411 | 0.822 | 00 | 0.26 | 9.3243 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 24 | 21 | 5.8139 | 20.3488 | 0.513 | 0.921 | 61.961.9 | 1.536 | 5119 | 30.330.3 | 0.25 | 0.37 | 71.271.2 | 1.434 | 0.716 | 2.150 | 0.717 | 0.512 | 249 | 0.36 | 0.512 | 00 | 00 | 5119 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 25 | 0 | 2.869 | 7.7192 | 0.37 | 0.614 | 5050 | 0.717 | 2.460 | 28.328.3 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.717 | 0.513 | 1.230 | 0.13 | 0.25 | 0.923 | 0.49 | 0.616 | 00 | 00 | 2.972 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 6 | 0 | 3.320 | 7.847 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 00 | 00 | 00 | 0.85 | 0.32 | 1.27 | 0.21 | 0.21 | 1.811 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 2.314 | |||
| 4 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 81 | 46 | 5.2458 | 171566 | 0.438 | 0.971 | 47.553.5 | 1.4122 | 4343 | 35.435.6 | 0.216 | 0.222 | 72.872.6 | 1.3113 | 0.657 | 1.9170 | 0.441 | 0.439 | 1.6123 | 0.327 | 0.551 | 00 | 0.17 | 4.9448 | ||||
| Összesítés | 81 | 46 | 5.2458 | 171566 | 0.438 | 0.971 | 47.553.5 | 1.4122 | 4343 | 35.435.6 | 0.216 | 0.222 | 72.872.6 | 1.3113 | 0.657 | 1.9170 | 0.441 | 0.439 | 1.6123 | 0.327 | 0.551 | 00 | 0.17 | 4.9448 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 11.379 | 33.3233 | 1.39 | 214 | 64.364.3 | 2.719 | 7.150 | 3838 | 0.64 | 0.96 | 66.666.6 | 2.316 | 0.96 | 3.122 | 0.96 | 0.96 | 1.913 | 0.64 | 1.18 | 00 | 0.32 | 10.775 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 8 | 6 | 756 | 19152 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 2.318 | 4.939 | 46.246.2 | 00 | 00 | 00 | 2.822 | 0.43 | 3.125 | 0.86 | 0.97 | 1.512 | 0.11 | 1.310 | 00 | 00 | 8.467 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 12 | 0 | 1.113 | 3.441 | 0.22 | 0.34 | 50.250.2 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 0.33 | 0.34 | 75.175.1 | 0.34 | 0.11 | 0.45 | 0.33 | 0.22 | 0.22 | 0.22 | 0.34 | 00 | 00 | 1.316 | |||
| 3 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 27 | 13 | 6.5148 | 18.6426 | 0.512 | 0.922 | 55.754.6 | 1.739 | 4.297 | 40.440.2 | 0.37 | 0.410 | 6970 | 1.842 | 0.410 | 2.252 | 0.615 | 0.615 | 1.227 | 0.37 | 0.922 | 00 | 0.12 | 6.8158 | ||||
| Összesítés | 27 | 13 | 6.5148 | 18.6426 | 0.512 | 0.922 | 55.754.6 | 1.739 | 4.297 | 40.440.2 | 0.37 | 0.410 | 6970 | 1.842 | 0.410 | 2.252 | 0.615 | 0.615 | 1.227 | 0.37 | 0.922 | 00 | 0.12 | 6.8158 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 33 | 32 | 9.4309 | 32.51072 | 0.826 | 1.445 | 57.857.8 | 2.582 | 6197 | 41.641.6 | 0.311 | 0.517 | 64.764.7 | 2.273 | 132 | 3.2105 | 0.826 | 0.827 | 1.653 | 0.515 | 0.930 | 00 | 0.28 | 9.6318 | |||
| 2024/2025 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 32 | 27 | 6.1195 | 20640 | 0.414 | 0.825 | 5656 | 1.754 | 4.9158 | 34.234.2 | 0.25 | 0.27 | 71.271.2 | 1.856 | 0.619 | 2.375 | 0.723 | 0.619 | 1.961 | 0.27 | 0.722 | 00 | 00 | 5.8186 | |||
| 2025/2026 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 37 | 0 | 2.282 | 6.3233 | 0.29 | 0.518 | 5050 | 0.519 | 1.868 | 27.927.9 | 0.27 | 0.28 | 87.587.5 | 0.621 | 0.414 | 0.935 | 0.26 | 0.27 | 0.725 | 0.311 | 0.520 | 00 | 00 | 2.488 | |||
| 2026/2027 |
|
BKG PRIMA Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 6 | 0 | 3.320 | 7.847 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 00 | 00 | 00 | 0.85 | 0.32 | 1.27 | 0.21 | 0.21 | 1.811 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 2.314 | |||
| 4 szezon |
|
BKG PRIMA Akadémia | 108 | 59 | 5.3606 | 16.71992 | 0.450 | 0.993 | 47.253.8 | 1.4161 | 3.9440 | 36.536.6 | 0.223 | 0.232 | 71.471.8 | 1.3155 | 0.667 | 1.9222 | 0.556 | 0.454 | 1.5150 | 0.334 | 0.673 | 00 | 0.19 | 5606 | ||||
| Összesítés | 108 | 59 | 5.3606 | 16.71992 | 0.450 | 0.993 | 47.253.8 | 1.4161 | 3.9440 | 36.536.6 | 0.223 | 0.232 | 71.471.8 | 1.3155 | 0.667 | 1.9222 | 0.556 | 0.454 | 1.5150 | 0.334 | 0.673 | 00 | 0.19 | 5606 | ||||||