| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport | 20 | 11 | 2.753 | 12.8255 | 0.612 | 1.122 | 54.554.5 | 0.59 | 1.529 | 3131 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.612 | 0.611 | 1.223 | 0.48 | 0.815 | 2.244 | 0.24 | 0.47 | 00 | 0.11 | 2.448 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | |||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 20 | 11 | 2.753 | 12.8255 | 0.612 | 1.122 | 54.554.5 | 0.59 | 1.529 | 3131 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.612 | 0.611 | 1.223 | 0.48 | 0.815 | 2.244 | 0.24 | 0.47 | 00 | 0.11 | 2.448 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | ||||
| Összesítés | 22 | 13 | 8.381 | 19.6308 | 1.818 | 3.634 | 50.752.9 | 112 | 338 | 32.831.6 | 1.89 | 3.116 | 58.156.3 | 1.115 | 114 | 2.129 | 111 | 0.917 | 2.650 | 1.911 | 0.79 | 0.31 | 0.32 | 8.276 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 2 | 3.722 | 16.7100 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 212 | 0.85 | 2.817 | 0.53 | 0.21 | 2.314 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 5.835 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 6 | 2 | 3.722 | 16.7100 | 0.74 | 1.710 | 4040 | 0.74 | 2.213 | 30.830.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 212 | 0.85 | 2.817 | 0.53 | 0.21 | 2.314 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 5.835 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 5.329 | 18.8121 | 0.85 | 1.812 | 45.541.7 | 0.85 | 2.115 | 4033.3 | 1.24 | 1.24 | 100100 | 3.517 | 1.98 | 5.425 | 1.35 | 0.11 | 2.717 | 0.96 | 1.87 | 00 | 00 | 12.454 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | |||
| 2025/2026 |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 26 | 13 | 2.975 | 13.7355 | 0.616 | 1.232 | 5050 | 0.513 | 1.642 | 3131 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.924 | 0.616 | 1.540 | 0.411 | 0.616 | 2.258 | 0.39 | 0.411 | 00 | 01 | 3.283 | |||
| 2026/2027 |
|
Tatabányai Sport Club | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 77 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 22 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 33 | 88 | 22 | 00 | 33 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1919 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 26 | 13 | 2.975 | 13.7355 | 0.616 | 1.232 | 5050 | 0.513 | 1.642 | 3131 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.924 | 0.616 | 1.540 | 0.411 | 0.616 | 2.258 | 0.39 | 0.411 | 00 | 01 | 3.283 | ||||
| 1 szezon |
|
Tatabányai Sport Club | 2 | 2 | 1428 | 26.553 | 36 | 612 | 5050 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 3.57 | 612 | 58.358.3 | 1.53 | 1.53 | 36 | 1.53 | 12 | 36 | 3.57 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1428 | ||||
| Összesítés | 29 | 15 | 8110 | 20.4429 | 1.523 | 3.146 | 5050 | 117 | 2.753 | 3732.1 | 1.913 | 2.720 | 68.765 | 2.532 | 1.722 | 4.254 | 1.316 | 0.518 | 2.767 | 1.617 | 1.516 | 0.21 | 0.22 | 12.1130 | ||||||