| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 7 | 4.7 | 14.8 | 1.3 | 3.4 | 38.2 | 0.6 | 1.3 | 45 | 0.4 | 0.5 | 75 | 1.6 | 0.4 | 1.9 | 0.4 | 1.4 | 0.7 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 3.3 | |||||||||
| Total | 16 | 7 | 75 | 236 | 21 | 55 | 38.2 | 9 | 20 | 45 | 6 | 8 | 75 | 25 | 6 | 31 | 7 | 23 | 11 | 7 | 2 | 1 | 2 | 53 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 7 | 12.7 | 40 | 3.6 | 9.3 | 38.2 | 1.5 | 3.4 | 45 | 1 | 1.4 | 75 | 4.2 | 1 | 5.3 | 1.2 | 3.9 | 1.9 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 0.3 | 9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 09. |
|
Csata DSE | 36 –87 | 4 | 13 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 2 | 2022. 10. 21. |
|
UNI Győr SZESE | 66 –42 | 0 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 3 | 2022. 10. 30. |
|
Radobasket Törökbálint | 57 –94 | 9 | 19 | 3 | 9 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 5 | 2022. 11. 13. |
|
ZTE NKK | 71 –65 | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 6 | 2022. 11. 20. |
|
Dávid Kornél KA | 75 –64 | * | 3 | 13 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 7 | 2022. 12. 03. |
|
SZPA-HSE | 55 –72 | 12 | 15 | 2 | 2 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 8 | 2022. 12. 10. |
|
Sportdarázs | 92 –27 | 0 | 13 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 9 | 2022. 12. 18. |
|
Törekvés SE | 69 –63 | * | 12 | 24 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | |||
| 10 | 2023. 01. 12. |
|
Csata DSE | 92 –34 | * | 3 | 16 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | |||
| 11 | 2023. 01. 21. |
|
UNI Győr SZESE | 68 –78 | 0 | 12 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 13 | 2023. 02. 05. |
|
ELTE Fortis | 50 –53 | * | 4 | 16 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | |||
| 12 | 2023. 02. 12. |
|
Radobasket Törökbálint | 65 –71 | * | 9 | 24 | 1 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
| 14 | 2023. 02. 19. |
|
ZTE NKK | 74 –63 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 15 | 2023. 02. 26. |
|
Dávid Kornél KA | 53 –90 | * | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 16 | 2023. 03. 05. |
|
SZPA-HSE | 48 –64 | 7 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 17 | 2023. 03. 12. |
|
Sportdarázs | 33 –68 | * | 10 | 18 | 4 | 5 | 80 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 3 | 1111 | 2727 | 11 | 88 | 12.512.5 | 11 | 22 | 5050 | 66 | 66 | 100100 | 77 | 66 | 1313 | 55 | 33 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 2121 | |||
| 2020/2021 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 3 | 2.537 | 13.6204 | 0.913 | 2.335 | 37.237.2 | 0.11 | 0.58 | 12.612.6 | 0.58 | 0.710 | 79.979.9 | 1.117 | 0.46 | 1.523 | 0.812 | 1.624 | 1.116 | 0.46 | 115 | 0.12 | 0.12 | 2.740 | |||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 5 | 7.5105 | 24.7346 | 342 | 6.693 | 45.245.2 | 0.23 | 1.724 | 12.512.5 | 0.912 | 1.115 | 8080 | 3.346 | 1.419 | 4.665 | 1.623 | 2.332 | 0.811 | 1.217 | 2.433 | 0.12 | 0.12 | 9.9138 | |||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 7 | 4.775 | 14.8236 | 1.321 | 3.455 | 38.238.2 | 0.69 | 1.320 | 4545 | 0.46 | 0.58 | 7575 | 1.625 | 0.46 | 1.931 | 0.47 | 1.423 | 0.711 | 0.47 | 0.12 | 0.11 | 0.12 | 3.353 | |||
| 3 szezon |
|
Tatai SE | 30 | 11 | 7153 | 21.8577 | 1.656 | 5.7136 | 28.741.2 | 0.45 | 1.434 | 30.214.7 | 2.526 | 2.631 | 95.583.9 | 3.870 | 2.631 | 6.4101 | 2.540 | 2.359 | 0.627 | 1.526 | 1.148 | 0.14 | 0.14 | 11.2199 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 16 | 7 | 4.775 | 14.8236 | 1.321 | 3.455 | 38.238.2 | 0.69 | 1.320 | 4545 | 0.46 | 0.58 | 7575 | 1.625 | 0.46 | 1.931 | 0.47 | 1.423 | 0.711 | 0.47 | 0.12 | 0.11 | 0.12 | 3.353 | ||||
| Összesítés | 46 | 18 | 6.4228 | 20813 | 1.577 | 5.1191 | 30.340.3 | 0.514 | 1.454 | 33.525.9 | 1.932 | 2.139 | 94.382 | 3.295 | 237 | 5.3132 | 247 | 2.182 | 0.638 | 1.333 | 0.950 | 0.15 | 0.16 | 9.2252 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 1919 | 00 | 33 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 33 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 1.53 | 1326 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 2.55 | 00 | 2.55 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | |||
| 1 szezon |
|
Tatai SE | 1 | 1 | 33 | 1919 | 00 | 33 | 00 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 11 | 33 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 2 | 0 | 1.53 | 1326 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 2.55 | 00 | 2.55 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 2.55 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 2.36 | 1645 | 0.31 | 2.36 | 11.116.7 | 0.51 | 1.84 | 28.625 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 1.35 | 0.51 | 1.86 | 0.51 | 1.84 | 0.82 | 0.31 | 0.82 | 00 | 00 | 0.33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 3 | 1111 | 2727 | 11 | 88 | 12.512.5 | 11 | 22 | 5050 | 66 | 66 | 100100 | 77 | 66 | 1313 | 55 | 33 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 2121 | |||
| 2020/2021 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 3 | 2.537 | 13.6204 | 0.913 | 2.335 | 37.237.2 | 0.11 | 0.58 | 12.612.6 | 0.58 | 0.710 | 79.979.9 | 1.117 | 0.46 | 1.523 | 0.812 | 1.624 | 1.116 | 0.46 | 115 | 0.12 | 0.12 | 2.740 | |||
| 2021/2022 |
|
Tatai SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 15 | 6 | 7.2108 | 24.3365 | 2.842 | 6.496 | 43.743.7 | 0.34 | 1.827 | 14.814.8 | 0.812 | 115 | 8080 | 3.146 | 1.320 | 4.466 | 1.624 | 2.335 | 0.812 | 1.117 | 2.334 | 0.12 | 0.12 | 9.1136 | |||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 18 | 7 | 4.378 | 14.6262 | 1.222 | 3.258 | 37.937.9 | 0.59 | 1.221 | 42.942.9 | 0.47 | 0.610 | 7070 | 1.730 | 0.36 | 236 | 0.47 | 1.324 | 0.712 | 0.48 | 0.23 | 0.11 | 0.12 | 3.258 | |||
| 3 szezon |
|
Tatai SE | 31 | 12 | 6.9156 | 21.6596 | 1.656 | 5.6139 | 27.940.3 | 0.46 | 1.437 | 30.816.2 | 2.426 | 2.631 | 95.683.9 | 3.770 | 2.632 | 6.3102 | 2.541 | 2.362 | 0.628 | 1.526 | 1.149 | 0.14 | 0.14 | 10.9197 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 18 | 7 | 4.378 | 14.6262 | 1.222 | 3.258 | 37.937.9 | 0.59 | 1.221 | 42.942.9 | 0.47 | 0.610 | 7070 | 1.730 | 0.36 | 236 | 0.47 | 1.324 | 0.712 | 0.48 | 0.23 | 0.11 | 0.12 | 3.258 | ||||
| Összesítés | 49 | 19 | 6.3234 | 19.9858 | 1.578 | 5197 | 29.539.6 | 0.515 | 1.458 | 33.325.9 | 1.933 | 2.141 | 93.980.5 | 3.2100 | 238 | 5.2138 | 1.948 | 2.186 | 0.640 | 1.234 | 0.952 | 0.15 | 0.16 | 9255 | ||||||