| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 1 | 4.7 | 14.9 | 1.7 | 5.9 | 29.3 | 0.1 | 0.3 | 50 | 0.9 | 1.3 | 66.6 | 2 | 1.7 | 3.7 | 1.1 | 1 | 1.7 | 1.3 | 0 | 0 | 0.1 | 5.1 | |||||||||
| Total | 7 | 1 | 33 | 104 | 12 | 41 | 29.3 | 1 | 2 | 50 | 6 | 9 | 66.6 | 14 | 12 | 26 | 8 | 7 | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 36 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 1 | 12.7 | 40 | 4.6 | 15.8 | 29.3 | 0.4 | 0.8 | 50 | 2.3 | 3.5 | 66.6 | 5.4 | 4.6 | 10 | 3.1 | 2.7 | 4.6 | 3.5 | 0 | 0 | 0.4 | 13.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 13 | 2023. 02. 05. |
|
ELTE Fortis | 50 –53 | 6 | 18 | 2 | 9 | 22.2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 4 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | ||||
| 12 | 2023. 02. 12. |
|
Radobasket Törökbálint | 65 –71 | 4 | 13 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 14 | 2023. 02. 19. |
|
ZTE NKK | 74 –63 | 10 | 21 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 3 | 6 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 | ||||
| 15 | 2023. 02. 26. |
|
Dávid Kornél KA | 53 –90 | 5 | 16 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 16 | 2023. 03. 05. |
|
SZPA-HSE | 48 –64 | * | 2 | 10 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 17 | 2023. 03. 12. |
|
Sportdarázs | 33 –68 | 4 | 19 | 2 | 9 | 22.2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 18 | 2023. 03. 19. |
|
Törekvés SE | 46 –56 | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 7 | 1 | 4.733 | 14.9104 | 1.712 | 5.941 | 29.329.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 214 | 1.712 | 3.726 | 1.18 | 17 | 1.712 | 1.39 | 00 | 00 | 0.11 | 5.136 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 4 | 3.441 | 18.8225 | 1.417 | 3.947 | 36.236.2 | 00 | 0.11 | 00 | 0.67 | 1.518 | 38.938.9 | 4.857 | 2.732 | 7.489 | 1.214 | 1.417 | 1.316 | 1.214 | 1.113 | 0.22 | 0.33 | 9.5114 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 7 | 1 | 4.733 | 14.9104 | 1.712 | 5.941 | 29.329.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 214 | 1.712 | 3.726 | 1.18 | 17 | 1.712 | 1.39 | 00 | 00 | 0.11 | 5.136 | ||||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 12 | 4 | 3.441 | 18.8225 | 1.417 | 3.947 | 36.236.2 | 00 | 0.11 | 00 | 0.67 | 1.518 | 38.938.9 | 4.857 | 2.732 | 7.489 | 1.214 | 1.417 | 1.316 | 1.214 | 1.113 | 0.22 | 0.33 | 9.5114 | ||||
| Összesítés | 19 | 5 | 4.174 | 16.8329 | 1.629 | 4.988 | 3233 | 0.11 | 0.23 | 38.833.4 | 0.713 | 1.427 | 51.748.1 | 3.471 | 2.244 | 5.6115 | 1.222 | 1.224 | 1.528 | 1.223 | 0.513 | 0.12 | 0.24 | 7.3150 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 55 | 1515 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 44 | 11 | 55 | 11 | 22 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 99 | |||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 1 | 0 | 55 | 1515 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 44 | 11 | 55 | 11 | 22 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 99 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 55 | 1515 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 11 | 55 | 2020 | 44 | 11 | 55 | 11 | 22 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 99 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 7 | 1 | 4.733 | 14.9104 | 1.712 | 5.941 | 29.329.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 214 | 1.712 | 3.726 | 1.18 | 17 | 1.712 | 1.39 | 00 | 00 | 0.11 | 5.136 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 13 | 4 | 3.546 | 18.5240 | 1.519 | 3.850 | 3838 | 00 | 0.11 | 00 | 0.68 | 1.823 | 34.834.8 | 4.761 | 2.533 | 7.294 | 1.215 | 1.519 | 1.418 | 1.317 | 1.215 | 0.22 | 0.23 | 9.5123 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 7 | 1 | 4.733 | 14.9104 | 1.712 | 5.941 | 29.329.3 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.96 | 1.39 | 66.666.6 | 214 | 1.712 | 3.726 | 1.18 | 17 | 1.712 | 1.39 | 00 | 00 | 0.11 | 5.136 | ||||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 13 | 4 | 3.546 | 18.5240 | 1.519 | 3.850 | 3838 | 00 | 0.11 | 00 | 0.68 | 1.823 | 34.834.8 | 4.761 | 2.533 | 7.294 | 1.215 | 1.519 | 1.418 | 1.317 | 1.215 | 0.22 | 0.23 | 9.5123 | ||||
| Összesítés | 20 | 5 | 4.179 | 16.7344 | 1.631 | 4.991 | 32.734.1 | 0.11 | 0.23 | 39.433.4 | 0.714 | 1.532 | 48.243.7 | 3.375 | 2.145 | 5.5120 | 1.123 | 1.226 | 1.530 | 1.326 | 0.615 | 0.12 | 0.24 | 7.3159 | ||||||