| Box score | Tippmix Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 13 | 30.3 | 3.8 | 9 | 41.7 | 0.5 | 1.5 | 33.3 | 4 | 5.3 | 76.2 | 4 | 1 | 5 | 0.8 | 1.5 | 3.3 | 4.5 | 1.8 | 0.5 | 0.5 | 16.5 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 52 | 121 | 15 | 36 | 41.7 | 2 | 6 | 33.3 | 16 | 21 | 76.2 | 16 | 4 | 20 | 3 | 6 | 13 | 18 | 7 | 2 | 2 | 66 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 17.2 | 40 | 5 | 11.9 | 41.7 | 0.7 | 2 | 33.3 | 5.3 | 6.9 | 76.2 | 5.3 | 1.3 | 6.6 | 1 | 2 | 4.3 | 6 | 2.3 | 0.7 | 0.7 | 21.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 4 | 52 | 131 | 105.14 | 87.13 | 18.01 | 50.98 | 42.86 | 22.62 | 57 | 0.91 |
| Dobástérkép | Tippmix Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 22/36 | 61.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 6/17 | 35.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 5/13 | 38.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/7 | 42.9% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 5/9 | 55.6% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/8 | 12.5% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 4/8 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/5 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 19 | 2023. 02. 19. |
|
Ludovika Csata | 69 –71 | * | 16 | 26 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 50 | 3 | 3 | 100 | 6 | 1 | 7 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 21 | |||
| 20 | 2023. 02. 25. |
|
SERCO UNI Győr | 63 –79 | * | 13 | 31 | 4 | 10 | 40 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 15 | |||
| 21 | 2023. 03. 05. |
|
KSC-Szekszárd | 63 –59 | * | 11 | 34 | 4 | 5 | 80 | 0 | 2 | 0 | 3 | 5 | 60 | 4 | 1 | 5 | 3 | 2 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 19 | |||
| 22 | 2023. 03. 25. |
|
Sopron Basket | 66 –61 | * | 12 | 30 | 2 | 13 | 15.4 | 0 | 1 | 0 | 8 | 11 | 72.7 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 9 | 2 | 0 | 1 | 11 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Tippmix Női NB I. A | 4 | 4 | 1352 | 30.3121 | 3.815 | 936 | 41.741.7 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 416 | 5.321 | 76.276.2 | 416 | 14 | 520 | 0.83 | 1.56 | 3.313 | 4.518 | 1.87 | 0.52 | 0.52 | 16.566 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas PEAC | 4 | 4 | 1352 | 30.3121 | 3.815 | 936 | 41.741.7 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 416 | 5.321 | 76.276.2 | 416 | 14 | 520 | 0.83 | 1.56 | 3.313 | 4.518 | 1.87 | 0.52 | 0.52 | 16.566 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 1352 | 30.3121 | 3.815 | 936 | 41.741.7 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 416 | 5.321 | 76.276.2 | 416 | 14 | 520 | 0.83 | 1.56 | 3.313 | 4.518 | 1.87 | 0.52 | 0.52 | 16.566 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Női NB I. A csoport, Play-off | 7 | 7 | 9.164 | 25.9181 | 3.726 | 749 | 53.153.1 | 00 | 0.96 | 00 | 1.712 | 2.417 | 70.670.6 | 5.639 | 1.410 | 749 | 0.75 | 1.18 | 321 | 321 | 1.712 | 0.64 | 00 | 16.1113 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas PEAC | 7 | 7 | 9.164 | 25.9181 | 3.726 | 749 | 53.153.1 | 00 | 0.96 | 00 | 1.712 | 2.417 | 70.670.6 | 5.639 | 1.410 | 749 | 0.75 | 1.18 | 321 | 321 | 1.712 | 0.64 | 00 | 16.1113 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 9.164 | 25.9181 | 3.726 | 749 | 53.153.1 | 00 | 0.96 | 00 | 1.712 | 2.417 | 70.670.6 | 5.639 | 1.410 | 749 | 0.75 | 1.18 | 321 | 321 | 1.712 | 0.64 | 00 | 16.1113 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Magyar Kupa, Női | 3 | 2 | 1030 | 22.768 | 3.711 | 927 | 40.740.7 | 00 | 13 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 4.714 | 00 | 4.714 | 13 | 13 | 26 | 3.711 | 1.34 | 00 | 0.31 | 1236 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas PEAC | 3 | 2 | 1030 | 22.768 | 3.711 | 927 | 40.740.7 | 00 | 13 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 4.714 | 00 | 4.714 | 13 | 13 | 26 | 3.711 | 1.34 | 00 | 0.31 | 1236 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 1030 | 22.768 | 3.711 | 927 | 40.740.7 | 00 | 13 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 4.714 | 00 | 4.714 | 13 | 13 | 26 | 3.711 | 1.34 | 00 | 0.31 | 1236 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 14 | 13 | 10.4146 | 26.4370 | 3.752 | 8112 | 46.446.4 | 0.12 | 1.115 | 13.313.3 | 2.636 | 3.650 | 7272 | 4.969 | 114 | 5.983 | 0.811 | 1.217 | 2.940 | 3.650 | 1.623 | 0.46 | 0.23 | 15.4215 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas PEAC | 14 | 13 | 10.4146 | 26.4370 | 3.752 | 8112 | 46.446.4 | 0.12 | 1.115 | 13.313.3 | 2.636 | 3.650 | 7272 | 4.969 | 114 | 5.983 | 0.811 | 1.217 | 2.940 | 3.650 | 1.623 | 0.46 | 0.23 | 15.4215 | ||||
| Összesítés | 14 | 13 | 10.4146 | 26.4370 | 3.752 | 8112 | 46.446.4 | 0.12 | 1.115 | 13.313.3 | 2.636 | 3.650 | 7272 | 4.969 | 114 | 5.983 | 0.811 | 1.217 | 2.940 | 3.650 | 1.623 | 0.46 | 0.23 | 15.4215 | ||||||