MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Tarr Sára

Tarr Sára
0

cm Magasság
kg Súly
Poszt
2004 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 7 3 6.6 21.7 2.1 5 42.9 0.4 1.9 23.1 1 1.6 63.7 3.1 0.3 3.4 1.1 3.9 1.6 1.4 2.3 0.6 0.6 6.7
Total 7 3 46 152 15 35 42.9 3 13 23.1 7 11 63.7 22 2 24 8 27 11 10 16 4 4 47
40 perc 7 3 12.1 40 3.9 9.2 42.9 0.8 3.4 23.1 1.8 2.9 63.7 5.8 0.5 6.3 2.1 7.1 2.9 2.6 4.2 1.1 1.1 12.4
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport
Zónák 2021/2022 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Piros csoport

Összesítés

37.5%
Összesített pontosság
18
sikeres dobás
48
kísérlet

Bontás

2 pontos:15/35 (42,9%)
3 pontos:3/13 (23,1%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2021. 09. 24. NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 63 –75 * 13 33 5 8 62.5 0 2 0 3 4 75 4 0 4 2 4 3 4 6 2 0 21
2 2021. 09. 29. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 76 –60 * 13 40 5 11 45.5 0 4 0 3 4 75 4 2 6 3 6 2 4 3 0 4 12
3 2021. 10. 06. Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 57 –77 * 11 30 4 6 66.7 1 3 33.3 0 0 0 3 0 3 2 9 1 0 5 0 0 8
9 2021. 12. 05. PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 64 –65 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 2 0 1 0 0 3
10 2021. 12. 12. DEAC DEAC 80 –66 6 28 1 7 14.3 1 2 50 1 3 33.3 8 0 8 1 6 1 2 0 2 0 4
12 2022. 01. 16. BEAC Újbuda BEAC Újbuda 57 –54 0 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
14 2022. 01. 30. Ajka Ajka 68 –59 3 8 0 2 0 1 2 50 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 -1
Alapszakasz
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Sportdarázs Sportdarázs Női Amatőr NB I. Piros 8 6 972 28224 2.419 7.862 30.630.6 18 2.621 38.138.1 1.310 216 62.562.5 2.621 0.32 2.923 2.419 3.427 1.411 1.814 3.528 0.11 0.32 8.568
2021/2022 Sportdarázs Sportdarázs Női Amatőr NB I. Piros 7 3 6.646 21.7152 2.115 535 42.942.9 0.43 1.913 23.123.1 17 1.611 63.763.7 3.122 0.32 3.424 1.18 3.927 1.611 1.410 2.316 0.64 0.64 6.747
2 szezon Sportdarázs Sportdarázs 15 9 7.8118 24.9376 2.334 6.497 35.435.1 0.711 2.234 31.932.4 1.117 1.827 6363 2.943 0.34 3.247 1.827 3.654 1.522 1.624 2.944 0.35 0.46 7.6115
Összesítés 15 9 7.8118 24.9376 2.334 6.497 35.435.1 0.711 2.234 31.932.4 1.117 1.827 6363 2.943 0.34 3.247 1.827 3.654 1.522 1.624 2.944 0.35 0.46 7.6115
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Sportdarázs Sportdarázs Hepp Kupa, Női 4 1 4.819 1040 1.35 3.815 33.333.3 0.83 1.87 42.942.9 00 14 00 2.39 0.31 2.510 28 1.56 0.52 14 1.87 00 0.31 624
1 szezon Sportdarázs Sportdarázs 4 1 4.819 1040 1.35 3.815 33.333.3 0.83 1.87 42.942.9 00 14 00 2.39 0.31 2.510 28 1.56 0.52 14 1.87 00 0.31 624
Összesítés 4 1 4.819 1040 1.35 3.815 33.333.3 0.83 1.87 42.942.9 00 14 00 2.39 0.31 2.510 28 1.56 0.52 14 1.87 00 0.31 624
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2020/2021 Sportdarázs Sportdarázs Női Amatőr NB I. Piros 8 6 972 28224 2.419 7.862 30.630.6 18 2.621 38.138.1 1.310 216 62.562.5 2.621 0.32 2.923 2.419 3.427 1.411 1.814 3.528 0.11 0.32 8.568
2021/2022 Sportdarázs Sportdarázs Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női 11 4 5.965 17.5192 1.820 4.550 4040 0.56 1.820 3030 0.67 1.415 46.746.7 2.831 0.33 3.134 1.516 333 1.213 1.314 2.123 0.44 0.55 6.571
2 szezon Sportdarázs Sportdarázs 19 10 7.5137 22.7416 2.139 6.1112 34.134.8 0.814 2.241 34.834.2 0.917 1.731 56.154.8 2.752 0.35 357 1.935 3.260 1.324 1.528 2.851 0.25 0.47 7.5139
Összesítés 19 10 7.5137 22.7416 2.139 6.1112 34.134.8 0.814 2.241 34.834.2 0.917 1.731 56.154.8 2.752 0.35 357 1.935 3.260 1.324 1.528 2.851 0.25 0.47 7.5139

Játékoshírek