| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 2.7 | 13.6 | 0.4 | 0.8 | 57.1 | 0.6 | 1.9 | 29.4 | 0.1 | 0.2 | 50 | 2 | 1.1 | 3.1 | 0.3 | 0.6 | 2 | 0.2 | 0.4 | 0 | 0.1 | 4.4 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 24 | 122 | 4 | 7 | 57.1 | 5 | 17 | 29.4 | 1 | 2 | 50 | 18 | 10 | 28 | 3 | 5 | 18 | 2 | 4 | 0 | 1 | 40 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 7.9 | 40 | 1.3 | 2.3 | 57.1 | 1.6 | 5.6 | 29.4 | 0.3 | 0.7 | 50 | 5.9 | 3.3 | 9.2 | 1 | 1.6 | 5.9 | 0.7 | 1.3 | 0 | 0.3 | 13.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 9 | 0 | 24 | 120 | 95.62 | 97.16 | -1.54 | 48 | 47.92 | 12.24 | 30 | 0.8 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 6/11 | 54.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/9 | 22.2% |
| • 3 pontos bal | 4/11 | 36.4% |
| • 3 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/6 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 18 | 2022. 01. 15. |
|
Körmend | 79 –73 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 14 | 2022. 01. 19. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 77 –88 | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 20 | 2022. 01. 29. |
|
ZTE KK | 86 –73 | 2 | 19 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 21 | 2022. 02. 05. |
|
MVM-OSE Lions | 55 –73 | 3 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 23 | 2022. 02. 16. |
|
Atomerőmű SE | 65 –82 | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 19 | 2022. 02. 19. |
|
Kaposvári KK | 61 –67 | 2 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 24 | 2022. 03. 12. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | 97 –76 | 3 | 15 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | ||||
| 25 | 2022. 03. 19. |
|
DEAC-Tungsram | 80 –70 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 26 | 2022. 03. 26. |
|
Nyíregyháza BS | 77 –90 | 8 | 19 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | Tippmix Férfi NB I. A | 9 | 0 | 2.724 | 13.6122 | 0.44 | 0.87 | 57.157.1 | 0.65 | 1.917 | 29.429.4 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 218 | 1.110 | 3.128 | 0.33 | 0.65 | 218 | 0.22 | 0.44 | 00 | 0.11 | 4.440 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 9 | 0 | 2.724 | 13.6122 | 0.44 | 0.87 | 57.157.1 | 0.65 | 1.917 | 29.429.4 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 218 | 1.110 | 3.128 | 0.33 | 0.65 | 218 | 0.22 | 0.44 | 00 | 0.11 | 4.440 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 2.724 | 13.6122 | 0.44 | 0.87 | 57.157.1 | 0.65 | 1.917 | 29.429.4 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 218 | 1.110 | 3.128 | 0.33 | 0.65 | 218 | 0.22 | 0.44 | 00 | 0.11 | 4.440 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 8 | 1 | 4.536 | 16.3130 | 1.411 | 1.814 | 78.678.6 | 0.54 | 2.117 | 23.523.5 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 2.621 | 1.310 | 3.931 | 00 | 0.32 | 1.613 | 0.11 | 0.86 | 0.32 | 00 | 7.358 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | 8 | 1 | 4.536 | 16.3130 | 1.411 | 1.814 | 78.678.6 | 0.54 | 2.117 | 23.523.5 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 2.621 | 1.310 | 3.931 | 00 | 0.32 | 1.613 | 0.11 | 0.86 | 0.32 | 00 | 7.358 | ||||
| Összesítés | 8 | 1 | 4.536 | 16.3130 | 1.411 | 1.814 | 78.678.6 | 0.54 | 2.117 | 23.523.5 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 2.621 | 1.310 | 3.931 | 00 | 0.32 | 1.613 | 0.11 | 0.86 | 0.32 | 00 | 7.358 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
FALCO KC | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 0 | 1.112 | 9.4103 | 0.33 | 0.55 | 6060 | 0.22 | 1.415 | 13.313.3 | 00 | 0.11 | 00 | 1.415 | 0.55 | 1.820 | 0.11 | 0.67 | 1.517 | 0.11 | 0.67 | 0.11 | 00 | 1.719 | |||
| 1 szezon |
|
FALCO KC | 11 | 0 | 1.112 | 9.4103 | 0.33 | 0.55 | 6060 | 0.22 | 1.415 | 13.313.3 | 00 | 0.11 | 00 | 1.415 | 0.55 | 1.820 | 0.11 | 0.67 | 1.517 | 0.11 | 0.67 | 0.11 | 00 | 1.719 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 1.112 | 9.4103 | 0.33 | 0.55 | 6060 | 0.22 | 1.415 | 13.313.3 | 00 | 0.11 | 00 | 1.415 | 0.55 | 1.820 | 0.11 | 0.67 | 1.517 | 0.11 | 0.67 | 0.11 | 00 | 1.719 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 29 | 1 | 2.572 | 12.5363 | 0.618 | 0.926 | 69.269.2 | 0.411 | 1.750 | 2222 | 0.13 | 0.25 | 6060 | 1.955 | 0.925 | 2.880 | 0.14 | 0.514 | 1.750 | 0.25 | 0.617 | 0.13 | 01 | 4.1118 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Volvo Alpok Auto Szombathely | 29 | 1 | 2.572 | 12.5363 | 0.618 | 0.926 | 69.269.2 | 0.411 | 1.750 | 2222 | 0.13 | 0.25 | 6060 | 1.955 | 0.925 | 2.880 | 0.14 | 0.514 | 1.750 | 0.25 | 0.617 | 0.13 | 01 | 4.1118 | ||||
| Összesítés | 29 | 1 | 2.572 | 12.5363 | 0.618 | 0.926 | 69.269.2 | 0.411 | 1.750 | 2222 | 0.13 | 0.25 | 6060 | 1.955 | 0.925 | 2.880 | 0.14 | 0.514 | 1.750 | 0.25 | 0.617 | 0.13 | 01 | 4.1118 | ||||||