| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 20.3 | 29 | 5 | 8 | 62.5 | 2.7 | 6 | 44.5 | 2.3 | 3 | 77.8 | 3 | 1.3 | 4.3 | 2.3 | 2 | 1 | 3.7 | 2 | 0 | 0 | 23.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 61 | 87 | 15 | 24 | 62.5 | 8 | 18 | 44.5 | 7 | 9 | 77.8 | 9 | 4 | 13 | 7 | 6 | 3 | 11 | 6 | 0 | 0 | 71 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 28 | 40 | 6.9 | 11 | 62.5 | 3.7 | 8.3 | 44.5 | 3.2 | 4.1 | 77.8 | 4.1 | 1.8 | 6 | 3.2 | 2.8 | 1.4 | 5.1 | 2.8 | 0 | 0 | 32.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2017/2018 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A | 20 | 19 | 15.3306 | 25.7513 | 4.488 | 8.1161 | 54.754.7 | 1.427 | 3.773 | 3737 | 2.549 | 3.264 | 76.676.6 | 3.365 | 1.734 | 599 | 1.835 | 2.142 | 1.938 | 4.182 | 360 | 0.510 | 0.35 | 20.8416 | |||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 20 | 19 | 15.3306 | 25.7513 | 4.488 | 8.1161 | 54.754.7 | 1.427 | 3.773 | 3737 | 2.549 | 3.264 | 76.676.6 | 3.365 | 1.734 | 599 | 1.835 | 2.142 | 1.938 | 4.182 | 360 | 0.510 | 0.35 | 20.8416 | ||||
| Összesítés | 20 | 19 | 15.3306 | 25.7513 | 4.488 | 8.1161 | 54.754.7 | 1.427 | 3.773 | 3737 | 2.549 | 3.264 | 76.676.6 | 3.365 | 1.734 | 599 | 1.835 | 2.142 | 1.938 | 4.182 | 360 | 0.510 | 0.35 | 20.8416 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A csoport 1-8. | 6 | 6 | 12.877 | 29.8179 | 3.521 | 9.758 | 36.236.2 | 1.27 | 3.521 | 33.333.3 | 2.314 | 3.219 | 73.773.7 | 3.320 | 0.85 | 4.225 | 2.515 | 2.817 | 2.515 | 424 | 3.219 | 00 | 0.32 | 14.587 | |||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 6 | 6 | 12.877 | 29.8179 | 3.521 | 9.758 | 36.236.2 | 1.27 | 3.521 | 33.333.3 | 2.314 | 3.219 | 73.773.7 | 3.320 | 0.85 | 4.225 | 2.515 | 2.817 | 2.515 | 424 | 3.219 | 00 | 0.32 | 14.587 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 12.877 | 29.8179 | 3.521 | 9.758 | 36.236.2 | 1.27 | 3.521 | 33.333.3 | 2.314 | 3.219 | 73.773.7 | 3.320 | 0.85 | 4.225 | 2.515 | 2.817 | 2.515 | 424 | 3.219 | 00 | 0.32 | 14.587 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. | 26 | 25 | 14.7383 | 26.6692 | 4.2109 | 8.4219 | 49.849.8 | 1.334 | 3.694 | 36.236.2 | 2.463 | 3.283 | 75.975.9 | 3.385 | 1.539 | 4.8124 | 1.950 | 2.359 | 253 | 4.1106 | 379 | 0.410 | 0.37 | 19.3503 | |||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 26 | 25 | 14.7383 | 26.6692 | 4.2109 | 8.4219 | 49.849.8 | 1.334 | 3.694 | 36.236.2 | 2.463 | 3.283 | 75.975.9 | 3.385 | 1.539 | 4.8124 | 1.950 | 2.359 | 253 | 4.1106 | 379 | 0.410 | 0.37 | 19.3503 | ||||
| Összesítés | 26 | 25 | 14.7383 | 26.6692 | 4.2109 | 8.4219 | 49.849.8 | 1.334 | 3.694 | 36.236.2 | 2.463 | 3.283 | 75.975.9 | 3.385 | 1.539 | 4.8124 | 1.950 | 2.359 | 253 | 4.1106 | 379 | 0.410 | 0.37 | 19.3503 | ||||||