| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 6 | 12.3 | 2.3 | 4.3 | 53.8 | 0 | 0.3 | 0 | 1.3 | 1.3 | 100 | 0.7 | 0 | 0.7 | 1.3 | 0.3 | 2.3 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 18 | 37 | 7 | 13 | 53.8 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 19.5 | 40 | 7.6 | 14.1 | 53.8 | 0 | 1.1 | 0 | 4.3 | 4.3 | 100 | 2.2 | 0 | 2.2 | 4.3 | 1.1 | 7.6 | 2.2 | 0 | 0 | 0 | 19.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2017/2018 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A | 20 | 1 | 7.1142 | 16.4327 | 3.162 | 5.5109 | 56.956.9 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 0.612 | 0.918 | 66.766.7 | 2.855 | 1.325 | 480 | 0.59 | 119 | 2.346 | 119 | 1.121 | 0.12 | 0.12 | 9.9198 | |||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 20 | 1 | 7.1142 | 16.4327 | 3.162 | 5.5109 | 56.956.9 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 0.612 | 0.918 | 66.766.7 | 2.855 | 1.325 | 480 | 0.59 | 119 | 2.346 | 119 | 1.121 | 0.12 | 0.12 | 9.9198 | ||||
| Összesítés | 20 | 1 | 7.1142 | 16.4327 | 3.162 | 5.5109 | 56.956.9 | 0.12 | 0.35 | 4040 | 0.612 | 0.918 | 66.766.7 | 2.855 | 1.325 | 480 | 0.59 | 119 | 2.346 | 119 | 1.121 | 0.12 | 0.12 | 9.9198 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A csoport 1-8. | 6 | 0 | 1060 | 25.3152 | 424 | 7.243 | 55.855.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 1.27 | 85.785.7 | 2.515 | 1.27 | 3.722 | 0.74 | 16 | 1.710 | 1.59 | 0.85 | 0.21 | 00 | 12.575 | |||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 6 | 0 | 1060 | 25.3152 | 424 | 7.243 | 55.855.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 1.27 | 85.785.7 | 2.515 | 1.27 | 3.722 | 0.74 | 16 | 1.710 | 1.59 | 0.85 | 0.21 | 00 | 12.575 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 1060 | 25.3152 | 424 | 7.243 | 55.855.8 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 1.27 | 85.785.7 | 2.515 | 1.27 | 3.722 | 0.74 | 16 | 1.710 | 1.59 | 0.85 | 0.21 | 00 | 12.575 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
CMB CARGO UNI Győr | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. | 26 | 1 | 7.8202 | 18.4479 | 3.386 | 5.8152 | 56.656.6 | 0.24 | 0.37 | 57.157.1 | 0.718 | 125 | 7272 | 2.770 | 1.232 | 3.9102 | 0.513 | 125 | 2.256 | 1.128 | 126 | 0.13 | 0.12 | 10.5273 | |||
| 1 szezon |
|
CMB CARGO UNI Győr | 26 | 1 | 7.8202 | 18.4479 | 3.386 | 5.8152 | 56.656.6 | 0.24 | 0.37 | 57.157.1 | 0.718 | 125 | 7272 | 2.770 | 1.232 | 3.9102 | 0.513 | 125 | 2.256 | 1.128 | 126 | 0.13 | 0.12 | 10.5273 | ||||
| Összesítés | 26 | 1 | 7.8202 | 18.4479 | 3.386 | 5.8152 | 56.656.6 | 0.24 | 0.37 | 57.157.1 | 0.718 | 125 | 7272 | 2.770 | 1.232 | 3.9102 | 0.513 | 125 | 2.256 | 1.128 | 126 | 0.13 | 0.12 | 10.5273 | ||||||