Megvan a női A csoport pontos menetrendje a 2022/23-as alapszakaszra
08
Sep
2022
Megvan a női A csoport pontos menetrendje a 2022/23-as alapszakaszra
2022. szeptember 8.  |  13:46
Augusztus közepén elkészült a Tippmix Női NB I A csoport 2022/2023-as alapszakaszának sorsolása. A csapatok egyeztetését követően megvan a pontos menetrend is, íme:
 
 
1. forduló
 
2022. szeptember 24., szombat
 
18.00   TFSE-MTK — NKA Universitas PEAC
18.00   E.ON ELTE BEAC — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   VBW CEKK Cegléd — SERCO UNI Győr
18.00   Vasas Akadémia — Ludovika Csata
19.00   PINKK Pécsi 424 — SOPRON BASKET
 
2022. szeptember 25., vasárnap
 
18.30   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — DVTK-Hun-Therm
 
 
2. forduló
 
2022. szeptember 28., szerda
 
18.00 NKA Universitas PEAC — PINKK Pécsi 424
18.00 Atomerőmű KSC Szekszárd — VBW CEKK Cegléd
18.00 SERCO UNI Győr — E.ON ELTE BEAC
18.30 Ludovika Csata — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.30 DVTK-Hun-Therm — Vasas Akadémia
19.00 TFSE-MTK — SOPRON BASKET
 
 
3. forduló
 
2022. október 1., szombat
 
15.00   E.ON ELTE BEAC — NKA Universitas PEAC
18.00   VBW CEKK Cegléd — SOPRON BASKET
18.00   Vasas Akadémia — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   TFSE-MTK — Ludovika Csata
18.30   DVTK-Hun-Therm — PINKK Pécsi 424
 
2022. október 2., vasárnap
 
18.00   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — SERCO UNI Győr
 
 
4. forduló
 
2022. október 6., csütörtök
 
19.00 TFSE-MTK — DVTK-Hun-Therm
 
2022. október 8.,  szombat
 
17.00   SERCO UNI Győr — Vasas Akadémia
18.00   NKA Universitas PEAC — VBW CEKK Cegléd
18.00   SOPRON BASKET — E.ON ELTE BEAC
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
 
2022. október 10., hétfő
 
18.30   Ludovika Csata — PINKK Pécsi 424
 
 
13. forduló
 
2022. október 11., kedd
 
18.00   SOPRON BASKET — TFSE-MTK
 
 
5. forduló
 
2022. október 14., péntek
 
18.00   SOPRON BASKET — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
 
2022. október 15., szombat
 
18.00   Vasas Akadémia — NKA Universitas PEAC
18.00   TFSE-MTK — VBW CEKK Cegléd
18.30   PINKK Pécsi 424 — E.ON ELTE BEAC
 
2022. október 16., vasárnap
 
17.00   Ludovika Csata — SERCO UNI Győr
 
2022. október 17., hétfő
 
18.30   DVTK-Hun-Therm — Atomerőmű KSC Szekszárd
 
 
6. forduló
 
2022. október 21., péntek
 
18.00   VBW CEKK Cegléd — PINKK Pécsi 424
 
2022. október 22., szombat
 
14.30   SOPRON BASKET — Vasas Akadémia
17.00   SERCO UNI Győr — DVTK-Hun-Therm
18.00   NKA Universitas PEAC — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — Ludovika Csata
18.00   E.ON ELTE BEAC — TFSE-MTK
 
 
7. forduló
 
2022. október 29., szombat
 
18.00   Vasas Akadémia — VBW CEKK Cegléd
18.30   PINKK Pécsi 424 — Atomerőmű KSC Szekszárd
 
2022. október 30., vasárnap
 
15.00   DVTK-Hun-Therm — NKA Universitas PEAC
17.00   Ludovika Csata — SOPRON BASKET
18.00   TFSE-MTK — SERCO UNI Győr
18.30   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — E.ON ELTE BEAC
 
 
8. forduló
 
2022. november 5., szombat
 
18.00   NKA Universitas PEAC — Ludovika Csata
18.00   SOPRON BASKET — DVTK-Hun-Therm
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — TFSE-MTK
18.00   E.ON ELTE BEAC — Vasas Akadémia
18.00   VBW CEKK Cegléd — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.30   PINKK Pécsi 424 — SERCO UNI Győr
 
 
9. forduló
 
2022. november 11., péntek
 
16.00   PINKK Pécsi 424 — Vasas Akadémia
 
2022. november 12., szombat
 
17.00   Ludovika Csata — VBW CEKK Cegléd
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — SOPRON BASKET
18.00   TFSE-MTK — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.30   DVTK-Hun-Therm — E.ON ELTE BEAC
 
2022. november 13., vasárnap
 
17.00   SERCO UNI Győr — NKA Universitas PEAC
 
 
13. forduló
 
2022. november 30., szerda
 
18.00   VBW CEKK Cegléd — Atomerőmű KSC Szekszárd
 
 
10. forduló
 
2022. december 2., péntek
 
18.00   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — PINKK Pécsi 424
 
2022. december 3., szombat
 
18.00   NKA Universitas PEAC — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   E.ON ELTE BEAC — Ludovika Csata
18.00   Vasas Akadémia — TFSE-MTK
 
2022. december 4., vasárnap
 
15.00   DVTK-Hun-Therm — VBW CEKK Cegléd
18.00   SOPRON BASKET — SERCO UNI Győr
 
 
11. forduló
 
2022. december 10., szombat
 
18.00   VBW CEKK Cegléd — E.ON ELTE BEAC
18.30   PINKK Pécsi 424 — TFSE-MTK
 
2022. december 11., vasárnap
 
15.00   DVTK-Hun-Therm — Ludovika Csata
17.00   SERCO UNI Győr — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   SOPRON BASKET — NKA Universitas PEAC
18.00   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — Vasas Akadémia
 
 
12. forduló
 
2022. december 16., péntek
 
18.00   SOPRON BASKET — PINKK Pécsi 424
 
2022. december 17., szombat
 
17.00   SERCO UNI Győr — VBW CEKK Cegléd
18.00   NKA Universitas PEAC — TFSE-MTK
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — E.ON ELTE BEAC
18.30   DVTK-Hun-Therm — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
 
2022. december 18., vasárnap
 
17.00   Ludovika Csata — Vasas Akadémia
 
 
13. forduló
 
2022. december 21., szerda
 
18.00   E.ON ELTE BEAC — SERCO UNI Győr
19.30   Vasas Akadémia — DVTK-Hun-Therm
 
2022. december 23., péntek
 
17.30   PINKK Pécsi 424 — NKA Universitas PEAC
18.00   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — Ludovika Csata
 
 
14. forduló
 
2022. december 28., szerda
 
18.00   NKA Universitas PEAC — E.ON ELTE BEAC
18.30   Ludovika Csata — TFSE-MTK
 
2022. december 29., csütörtök
 
18.00   SOPRON BASKET — VBW CEKK Cegléd
 
2022. december 30., péntek
 
16.00   PINKK Pécsi 424 — DVTK-Hun-Therm
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — Vasas Akadémia
 
 
15. forduló
 
2023. január 7., szombat
 
18.00   VBW CEKK Cegléd — NKA Universitas PEAC
18.00   Vasas Akadémia — SERCO UNI Győr
18.30   PINKK Pécsi 424 — Ludovika Csata
 
2023. január 8., vasárnap
 
17.00   DVTK-Hun-Therm — TFSE-MTK
18.00   E.ON ELTE BEAC — SOPRON BASKET
18.30   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — Atomerőmű KSC Szekszárd
 
 
16. forduló
 
2023. január 14., szombat
 
15.00   E.ON ELTE BEAC — PINKK Pécsi 424
18.00   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — SOPRON BASKET
18.00   VBW CEKK Cegléd — TFSE-MTK
 
2023. január 15., vasárnap
 
17.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — DVTK-Hun-Therm
18.00   NKA Universitas PEAC — Vasas Akadémia
18.30   SERCO UNI Győr — Ludovika Csata
 
 
17. forduló
 
2023. január 20., péntek
 
16.00   PINKK Pécsi 424 — VBW CEKK Cegléd
 
2023. január 21., szombat
 
17.00   Ludovika Csata — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   Vasas Akadémia — SOPRON BASKET
18.00   TFSE-MTK — E.ON ELTE BEAC
 
2023. január 22., vasárnap
 
17.00   DVTK-Hun-Therm — SERCO UNI Győr
18.30   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — NKA Universitas PEAC
 
 
18. forduló
 
2023. január 28., szombat
 
17.00   SERCO UNI Győr — TFSE-MTK
18.00   NKA Universitas PEAC — DVTK-Hun-Therm
18.00   SOPRON BASKET — Ludovika Csata
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — PINKK Pécsi 424
18.00   E.ON ELTE BEAC — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
18.00   VBW CEKK Cegléd — Vasas Akadémia
 
 
14. forduló
 
2023. február 16., csütörtök
 
18.00   SERCO UNI Győr — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
 
 
19. forduló
 
2023. február 18., szombat
 
17.00   Ludovika Csata — NKA Universitas PEAC
17.00   SERCO UNI Győr — PINKK Pécsi 424
18.00   TFSE-MTK — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   Vasas Akadémia — E.ON ELTE BEAC
18.30   DVTK-Hun-Therm — SOPRON BASKET
 
2023. február 19., vasárnap
 
18.00   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — VBW CEKK Cegléd
 
 
20. forduló
 
2023. február 25., szombat
 
18.00   NKA Universitas PEAC — SERCO UNI Győr
18.00   VBW CEKK Cegléd — Ludovika Csata
18.00   E.ON ELTE BEAC — DVTK-Hun-Therm
18.00   Vasas Akadémia — PINKK Pécsi 424
 
2023. február 26., vasárnap
 
18.00   SOPRON BASKET — Atomerőmű KSC Szekszárd
18.00   BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós — TFSE-MTK
 
 
21. forduló
 
2023. március 4., szombat
 
17.00   SERCO UNI Győr — SOPRON BASKET
17.00   Ludovika Csata — E.ON ELTE BEAC
18.00   VBW CEKK Cegléd — DVTK-Hun-Therm
18.00   TFSE-MTK — Vasas Akadémia
18.30   PINKK Pécsi 424 — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós
 
2023. március 5., vasárnap
 
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — NKA Universitas PEAC
 
 
22. forduló
 
2023. március 18., szombat
 
18.00   NKA Universitas PEAC — SOPRON BASKET
18.00   Atomerőmű KSC Szekszárd — SERCO UNI Győr
18.00   Ludovika Csata — DVTK-Hun-Therm
18.00   TFSE-MTK — PINKK Pécsi 424
18.00   E.ON ELTE BEAC — VBW CEKK Cegléd
18.00   Vasas Akadémia — BKG PRIMA NATURA Szigetszentmiklós

Megyei szövetségek