Elkészült a női A csoport 2022/23-as alapszakaszának sorsolása is
18
Aug
2022
Elkészült a női A csoport 2022/23-as alapszakaszának sorsolása is
2022. augusztus 18.  |  17:30
Az MKOSZ Versenyirodája a férfi első osztály 2022/23-as alapszakaszának sorsolása mellett a női élvonal esetében is megtette ugyanezt. Ahogy a férfiaknál, úgy a nőknél is érvényes, hogy a mérkőzések kezdési időpontjai, illetve az esetleges dátummódosítások a csapatok egyeztetései után válnak hivatalossá.
 
 
A Tippmix Női NB I A csoport 2022/23-as alapszakasza:
 
1. forduló
 
2022. szeptember 24., szombat
 
TFSE-MTK — NKA Universitas PEAC
PINKK Pécsi 424 — SOPRON BASKET
ELTE BEAC — Atomerőmű KSC Szekszárd
VBW CEKK Cegléd — UNI Győr
Vasas Akadémia — Ludovika Csata
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — DVTK-Hun-Therm
 
 
2. forduló
 
2022. szeptember 28., szerda
 
NKA Universitas PEAC — PINKK Pécsi 424
SOPRON BASKET — TFSE-MTK
Atomerőmű KSC Szekszárd — VBW CEKK Cegléd
UNI Győr — ELTE BEAC
Ludovika Csata — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
DVTK-Hun-Therm — Vasas Akadémia
 
 
3. forduló
 
2022. október 1., szombat
 
ELTE BEAC — NKA Universitas PEAC
VBW CEKK Cegléd — SOPRON BASKET
Vasas Akadémia — Atomerőmű KSC Szekszárd
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — UNI Győr
TFSE-MTK — Ludovika Csata
PINKK Pécsi 424 — DVTK-Hun-Therm
 
 
4. forduló
 
2022. október 8., szombat
 
NKA Universitas PEAC — VBW CEKK Cegléd
SOPRON BASKET — ELTE BEAC
Atomerőmű KSC Szekszárd — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
UNI Győr — Vasas Akadémia
Ludovika Csata — PINKK Pécsi 424
DVTK-Hun-Therm — TFSE-MTK
 
 
5. forduló
 
2022. október 15., szombat
 
Vasas Akadémia — NKA Universitas PEAC
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — SOPRON BASKET
DVTK-Hun-Therm — Atomerőmű KSC Szekszárd
Ludovika Csata — UNI Győr
TFSE-MTK — VBW CEKK Cegléd
PINKK Pécsi 424 — ELTE BEAC
 
 
6. forduló
 
2022. október 22., szombat
 
NKA Universitas PEAC — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
SOPRON BASKET — Vasas Akadémia
Atomerőmű KSC Szekszárd — Ludovika Csata
UNI Győr — DVTK-Hun-Therm
ELTE BEAC — TFSE-MTK
VBW CEKK Cegléd — PINKK Pécsi 424
 
 
7. forduló
 
2022. október 29., szombat
 
DVTK-Hun-Therm — NKA Universitas PEAC
Ludovika Csata — SOPRON BASKET
PINKK Pécsi 424 — Atomerőmű KSC Szekszárd
TFSE-MTK — UNI Győr
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — ELTE BEAC
Vasas Akadémia — VBW CEKK Cegléd
 
 
8. forduló
 
2022. november 5., szombat
 
NKA Universitas PEAC — Ludovika Csata
SOPRON BASKET — DVTK-Hun-Therm
Atomerőmű KSC Szekszárd — TFSE-MTK
UNI Győr — PINKK Pécsi 424
ELTE BEAC — Vasas Akadémia
VBW CEKK Cegléd — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
 
 
9. forduló
 
2022. november 12., szombat
 
UNI Győr — NKA Universitas PEAC
Atomerőmű KSC Szekszárd — SOPRON BASKET
Ludovika Csata — VBW CEKK Cegléd
DVTK-Hun-Therm — ELTE BEAC
TFSE-MTK — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
PINKK Pécsi 424 — Vasas Akadémia
 
 
10. forduló
 
2022. december 3., szombat
 
NKA Universitas PEAC — Atomerőmű KSC Szekszárd
SOPRON BASKET — UNI Győr
ELTE BEAC — Ludovika Csata
VBW CEKK Cegléd — DVTK-Hun-Therm
Vasas Akadémia — TFSE-MTK
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — PINKK Pécsi 424
 
 
11. forduló
 
2022. december 10., szombat
 
SOPRON BASKET — NKA Universitas PEAC
UNI Győr — Atomerőmű KSC Szekszárd
DVTK-Hun-Therm — Ludovika Csata
PINKK Pécsi 424 — TFSE-MTK
VBW CEKK Cegléd — ELTE BEAC
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — Vasas Akadémia
 
 
12. forduló
 
2022. december 17., szombat
 
NKA Universitas PEAC — TFSE-MTK
SOPRON BASKET — PINKK Pécsi 424
Atomerőmű KSC Szekszárd — ELTE BEAC
UNI Győr — VBW CEKK Cegléd
Ludovika Csata — Vasas Akadémia
DVTK-Hun-Therm — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
 
 
13. forduló
 
2022. december 23., péntek
 
PINKK Pécsi 424 — NKA Universitas PEAC
TFSE-MTK — SOPRON BASKET
VBW CEKK Cegléd — Atomerőmű KSC Szekszárd
ELTE BEAC — UNI Győr
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — Ludovika Csata
Vasas Akadémia — DVTK-Hun-Therm
 
 
14. forduló
 
2022. december 28., szerda
 
NKA Universitas PEAC — ELTE BEAC
SOPRON BASKET — VBW CEKK Cegléd
Atomerőmű KSC Szekszárd — Vasas Akadémia
UNI Győr — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
Ludovika Csata — TFSE-MTK
DVTK-Hun-Therm — PINKK Pécsi 424
 
 
15. forduló
 
2023. január 7., szombat
 
VBW CEKK Cegléd — NKA Universitas PEAC
ELTE BEAC — SOPRON BASKET
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — Atomerőmű KSC Szekszárd
Vasas Akadémia — UNI Győr
PINKK Pécsi 424 — Ludovika Csata
TFSE-MTK — DVTK-Hun-Therm
 
 
16. forduló
 
2023. január 14., szombat
 
NKA Universitas PEAC — Vasas Akadémia
SOPRON BASKET — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
Atomerőmű KSC Szekszárd — DVTK-Hun-Therm
UNI Győr — Ludovika Csata
VBW CEKK Cegléd — TFSE-MTK
ELTE BEAC — PINKK Pécsi 424
 
 
17. forduló
 
2023. január 21., szombat
 
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — NKA Universitas PEAC
Vasas Akadémia — SOPRON BASKET
Ludovika Csata — Atomerőmű KSC Szekszárd
DVTK-Hun-Therm — UNI Győr
TFSE-MTK — ELTE BEAC
PINKK Pécsi 424 — VBW CEKK Cegléd
 
 
18. forduló
 
2023. január 28., szombat
 
NKA Universitas PEAC — DVTK-Hun-Therm
SOPRON BASKET — Ludovika Csata
Atomerőmű KSC Szekszárd — PINKK Pécsi 424
UNI Győr — TFSE-MTK
ELTE BEAC — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
VBW CEKK Cegléd — Vasas Akadémia
 
 
19. forduló
 
2023. február 18., szombat
 
Ludovika Csata — NKA Universitas PEAC
DVTK-Hun-Therm — SOPRON BASKET
TFSE-MTK — Atomerőmű KSC Szekszárd
PINKK Pécsi 424 — UNI Győr
Vasas Akadémia — ELTE BEAC
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — VBW CEKK Cegléd
 
 
20. forduló
 
2023. február 25., szombat
 
NKA Universitas PEAC — UNI Győr
SOPRON BASKET — Atomerőmű KSC Szekszárd
VBW CEKK Cegléd — Ludovika Csata
ELTE BEAC — DVTK-Hun-Therm
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS — TFSE-MTK
Vasas Akadémia — PINKK Pécsi 424
 
 
21. forduló
 
2023. március 4., szombat
 
Atomerőmű KSC Szekszárd — NKA Universitas PEAC
UNI Győr — SOPRON BASKET
Ludovika Csata — ELTE BEAC
DVTK-Hun-Therm — VBW CEKK Cegléd
TFSE-MTK — Vasas Akadémia
PINKK Pécsi 424 — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS
 
 
22. forduló
 
2023. március 18., szombat
 
NKA Universitas PEAC — SOPRON BASKET
Atomerőmű KSC Szekszárd — UNI Győr
Ludovika Csata — DVTK-Hun-Therm
TFSE-MTK — PINKK Pécsi 424
ELTE BEAC — VBW CEKK Cegléd
Vasas Akadémia — BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS

Megyei szövetségek