| # | Játékos | Születési év | Poszt | Magasság | Súly |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
|
2000 | 2 | 193 cm | 86 kg |
| 3 |
|
2001 | 2 | 195 cm | 88 kg |
| 4 |
|
1991 | 3-4 | 202 cm | 102 kg |
| 5 |
|
2001 | 3-4 | 198 cm | 98 kg |
| 6 |
|
1994 | 5 | 208 cm | 108 kg |
| 7 |
|
1998 | 3 | 198 cm | 93 kg |
| 10 |
|
1999 | 4 | 208 cm | 100 kg |
| 11 |
|
2008 | 1-2 | 187 cm | 73 kg |
| 13 |
|
1998 | 1 | 193 cm | 92 kg |
| 22 |
|
1995 | 5 | 202 cm | 103 kg |
| 27 |
|
2005 | 1 | 183 cm | 77 kg |
| 30 |
|
2000 | 1 | 195 cm | 90 kg |
| 99 |
|
2007 | 5 | 202 cm | 92 kg |
| Zónák | 2025/2026 szezon | Helyezés | |
| • Gyűrű | 698/1030 | 67.8% | 2. |
| • Közeli 2 pontos bal | 27/73 | 37% | 5. |
| • Közeli 2 pontos közép | 46/98 | 46.9% | 1. |
| • Közeli 2 pontos jobb | 29/79 | 36.7% | 4. |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 4/7 | 57.1% | 5. |
| • Távoli 2 pontos bal | 5/20 | 25% | 14. |
| • Távoli 2 pontos közép | 18/42 | 42.9% | 5. |
| • Távoli 2 pontos jobb | 9/21 | 42.9% | 4. |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 12/26 | 46.2% | 3. |
| • 3 pontos bal sarok | 58/121 | 47.9% | 1. |
| • 3 pontos bal | 122/330 | 37% | 2. |
| • 3 pontos közép | 48/143 | 33.6% | 4. |
| • 3 pontos jobb | 97/247 | 39.3% | 2. |
| • 3 pontos jobb sarok | 50/118 | 42.4% | 3. |
| Csapat szintű eredmények | Érték | Ell. | Eredmény | Időpont | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Legnagyobb arányú győzelem | 39 |
|
107 - 68 | 2026. 04. 18. |
|
Legnagyobb arányú vereség | 31 |
|
82 - 113 | 2026. 05. 27. |
|
Legtöbb dobott pont | 119 |
|
119 - 87 | 2026. 04. 24. |
|
Legtöbb lepattanó | 36 |
|
107 - 68 | 2026. 04. 18. |
|
Legtöbb támadó lepattanó | 13 |
|
65 - 63 | 2026. 05. 08. |
|
Legtöbb védő lepattanó | 30 |
|
107 - 68 | 2026. 04. 18. |
|
Legtöbb gólpassz | 34 |
|
107 - 68 | 2026. 04. 18. |
|
Legtöbb szerzett labda | 13 |
|
119 - 87 | 2026. 04. 24. |
|
Legtöbb eladott labda | 17 |
|
75 - 81 | 2026. 05. 25. |
|
Legtöbb blokk | 7 |
|
107 - 68 | 2026. 04. 18. |
| Játékos szintű eredmények | Érték | Ell. | Eredmény | Időpont | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Darthard Calvashawn Letre Legtöbb dobott pont | 27 |
|
94 - 79 | 2026. 05. 16. |
|
Skeens Brady William Legtöbb lepattanó | 16 |
|
65 - 63 | 2026. 05. 08. |
|
Skeens Brady William Legtöbb támadó lepattanó | 6 |
|
65 - 63 | 2026. 05. 08. |
|
Skeens Brady William Legtöbb védő lepattanó | 10 |
|
65 - 63 | 2026. 05. 08. |
|
Somogyi Ádám Legtöbb gólpassz | 20 |
|
94 - 79 | 2026. 05. 16. |
|
Somogyi Ádám Legtöbb szerzett labda | 4 |
|
82 - 87 | 2026. 05. 05. |
|
Krnjajski Boris Legtöbb eladott labda | 5 |
|
82 - 113 | 2026. 05. 27. |
|
Skeens Brady William Legtöbb blokk | 3 |
|
107 - 68 | 2026. 04. 18. |
|
Krnjajski Boris Legtöbb kiharcolt fault | 12 |
|
82 - 113 | 2026. 05. 27. |
|
Krnjajski Boris Legtöbb VAL | 36 |
|
88 - 74 | 2026. 05. 02. |
SPORTSZERVEZET
Olajbányász 2020 Kft.
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány 9691/12 hrsz.
06-56/329-550
E-mail:
info@olajofficial.hu
https://olajofficial.hu/
SZEMÉLYZET
Vezetőedző:
Vedran Bosnic
Másodedző:
Mándoki Tamás
TEREM
Szolnok Városi Sportcsarnok
Cím:
5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 9691/12. hrsz.
Férőhely:
2350