| # | Játékos | Születési év | Poszt | Magasság | Súly |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
|
2004 | 2-3 | 172 cm | 65 kg |
| 0 |
|
2000 | 2-3 | 183 cm | 73 kg |
| 0 |
|
2000 | 2-3 | 186 cm | 85 kg |
| 0 |
|
2005 | 3-4 | 183 cm | 80 kg |
| 0 |
|
2006 | 3-4 | 189 cm | 79 kg |
| 0 |
|
2005 | 4 | 190 cm | 86 kg |
| 0 |
|
2004 | 1 | 187 cm | 77 kg |
| 0 |
|
2003 | 1 | 178 cm | 85 kg |
| 0 |
|
2001 | 1-2 | 184 cm | 87 kg |
| 0 |
|
2003 | 2-3 | 194 cm | 74 kg |
| 0 |
|
2002 | 3-4 | 190 cm | 82 kg |
| 0 |
|
2003 | 1-2 | 180 cm | 73 kg |
| 0 |
|
2000 | 4-5 | 193 cm | 93 kg |
| 0 |
|
2002 | 4-5 | 197 cm | 94 kg |
| 0 |
|
2000 | 4-5 | 195 cm | 110 kg |
| 0 |
|
2003 | 4-5 | 193 cm | 98 kg |
| 0 |
|
2001 | 4-5 | 205 cm | 103 kg |
| 0 |
|
2004 | 3 | 183 cm | 79 kg |
| 0 |
|
2003 | 4 | 195 cm | 95 kg |
| 0 |
|
2004 | 1 | 184 cm | 75 kg |
| 0 |
|
2005 | 1-2 | 182 cm | 76 kg |
| 0 |
|
1999 | 1-2 | 183 cm | 82 kg |
| 0 |
|
2001 | 2-3 | 190 cm | 80 kg |
| 0 |
|
2004 | 3-4 | 187 cm | 86 kg |
| 0 |
|
2004 | 3-4 | 192 cm | 83 kg |
| 0 |
|
2003 | 5 | 202 cm | 85 kg |
| 0 |
|
2005 | 3 | 183 cm | 68 kg |
| 0 |
|
2003 | 4-5 | 190 cm | 100 kg |
| 0 |
|
2003 | 1 | 175 cm | 78 kg |
| 0 |
|
2000 | 5 | 195 cm | 87 kg |
| 0 |
|
2006 | 4-5 | 192 cm | 80 kg |
| Zónák | 2024/2025 szezon | Helyezés | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% | – |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% | – |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% | – |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% | – |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% | – |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% | – |
| Csapat szintű eredmények | Érték | Ell. | Eredmény | Időpont | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Legnagyobb arányú győzelem | 51 |
|
83 - 32 | 2024. 12. 09. |
|
Legnagyobb arányú vereség | 20 |
|
90 - 70 | 2024. 11. 25. |
|
Legtöbb dobott pont | 108 |
|
79 - 108 | 2025. 03. 10. |
|
Legtöbb lepattanó | 53 |
|
98 - 58 | 2025. 02. 17. |
|
Legtöbb támadó lepattanó | 27 |
|
100 - 60 | 2024. 11. 19. |
|
Legtöbb védő lepattanó | 42 |
|
98 - 58 | 2025. 02. 17. |
|
Legtöbb gólpassz | 32 |
|
103 - 74 | 2024. 12. 02. |
|
Legtöbb szerzett labda | 23 |
|
83 - 32 | 2024. 12. 09. |
|
Legtöbb eladott labda | 24 |
|
90 - 70 | 2024. 11. 25. |
|
Legtöbb blokk | 5 |
|
98 - 58 | 2025. 02. 17. |
| Játékos szintű eredmények | Érték | Ell. | Eredmény | Időpont | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Varga Zoltán Legtöbb dobott pont | 40 |
|
69 - 94 | 2024. 10. 28. |
|
Kámán Kristóf Legtöbb lepattanó | 19 |
|
90 - 70 | 2024. 11. 25. |
|
Karsai Attila Legtöbb támadó lepattanó | 8 |
|
81 - 78 | 2025. 03. 31. |
|
Kámán Kristóf Legtöbb védő lepattanó | 15 |
|
90 - 70 | 2024. 11. 25. |
|
Mester Ákos Legtöbb gólpassz | 12 |
|
81 - 78 | 2025. 03. 31. |
|
Mester Ákos Legtöbb szerzett labda | 5 |
|
81 - 78 | 2025. 03. 31. |
|
Kámán Kristóf Legtöbb eladott labda | 7 |
|
90 - 70 | 2024. 11. 25. |
|
Sólyom László Legtöbb blokk | 3 |
|
98 - 58 | 2025. 02. 17. |
|
Köcse Bálint Legtöbb kiharcolt fault | 8 |
|
90 - 70 | 2024. 11. 25. |
|
Varga Zoltán Legtöbb VAL | 48 |
|
69 - 94 | 2024. 10. 28. |
SPORTSZERVEZET
Mosonmagyaróvári Gazdászok Atlétikai Clubja Diák Sportegyesület
9200 Mosonmagyaróvár Vár vár 2.
06-30/969-3359
E-mail:
hofigergo@novonet.hu
SZEMÉLYZET
Vezetőedző:
Laky Tibor
Másodedző:
TEREM
Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Cím:
9200 Mosonmagyaróvár, Gazdász utca 12.
Férőhely:
280