Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE U14/B | I | GY, 52 - 149 | 1 - 0 |
RÁCZ András (21) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
GÁLFI Levente (1) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
PINTÉR Ferenc Ákos (4) (Atomerőmű SE U14/B) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Siófoki Kosársuli Egyesület | O | GY, 152 - 27 | 2 - 0 |
LO CHEIKH Adam (25) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
- |
FAZAKAS Bulcsú (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Fülöp Zsombor Ferenc (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA/A | I | GY, 48 - 122 | 3 - 0 |
SZABÓ-HAKLITS Márk (25) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
- |
SZABÓ-HAKLITS Márk (7) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Viktor (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 58 - 43 | 3 - 1 |
CSENDES Dávid (14) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/A | I |
SZABÓ Bence (41) (Szolnoki KA/A) |
SZABÓ Bence (2) (Szolnoki KA/A) |
SZABÓ Bence (13) (Szolnoki KA/A) |
|||
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | GY, 75 - 65 | 5 - 1 |
KONECSNYI Bertin (18) (Óbudai Kaszások/B) |
- |
SZABÓ-HAKLITS Márk (8) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Játékvezetők: Marossy Gergely, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | O | GY, 88 - 65 | 6 - 1 |
KÁROLYI Zalán (28) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
FARKAS Bence (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
KÁROLYI Zalán (6) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | O | V, 76 - 89 | 6 - 2 |
HORVÁTH Botond (23) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
MOSER Máté (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | I | V, 95 - 46 | 6 - 3 |
LACZKA Barnabás (17) (BUDAFOK/A) |
MAROSSY Ádám (1) (BUDAFOK/A) |
LO CHEIKH Adam (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rudasits Ákos, Söveges Tamás (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | V, 79 - 61 | 6 - 4 |
BUDAI Áron (23) (Dávid Kornél KA/A) |
BUDAI Áron (1) (Dávid Kornél KA/A) |
SZALAI Dominik Dániel (6) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rudasits Ákos, Horváth Márk (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 96 - 65 | 6 - 5 |
CSENDES Dávid (18) (Soproni SI KA SKC/A) |
HORVÁTH Botond (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium | Játékvezetők: Kovács István, Kutrik Andrea (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | O | V, 45 - 81 | 6 - 6 |
SZEDER-KRISTÓF Barnabás (16) (BUDAFOK/A) |
TESZÁRIK Péter (1) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
RÁCZ András (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Olivér, Horváth Petra (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | V, 80 - 56 | 6 - 7 |
KÁROLYI Zalán (26) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
FARKAS Bence (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
HART Hunor (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | V, 70 - 84 | 6 - 8 |
BUDAI Áron (18) (Dávid Kornél KA/A) |
FAZAKAS Bulcsú (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
SZALAI Dominik Dániel (3) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: Tóvárosi Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Egri Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | V, 139 - 59 | 6 - 9 |
VUKICS Bulcsú (24) (Vasas Akadémia/A) |
TARKÓ Döme Milán (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
GALAVITS Levente Csaba (6) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 86 - 50 | 6 - 10 |
CSENDES Dávid (33) (Soproni SI KA SKC/A) |
NÉMETH Vilmos Zsolt (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NYKK Eötvös U14/A | O | GY, 87 - 40 | 7 - 10 |
ARDELEAN Bendegúz József (19) (NYKK Eötvös U14/A) |
CSÓTI Zsombor (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
FAZAKAS Bulcsú (5) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U14/A | I | GY, 77 - 105 | 8 - 10 |
PAPP Bálint Géza (25) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
PAPP Bálint Géza (1) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
FAZAKAS Bulcsú (6) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: Váczi Mihály, Kátay Csaba András (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK/B | O | V, 53 - 71 | 8 - 11 |
BOTTA-DUKÁT Károly (19) (Békéscsabai KK/B) |
FARKAS Bence (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
FELEGYI Gergő György (4) (Békéscsabai KK/B) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | GY, 82 - 53 | 9 - 11 |
CSÓTI Zsombor (24) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
TARKÓ Döme Milán (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
FARKAS Bence (7) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kátay Csaba András (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASKETBAJA SE | I | V, 70 - 67 | 9 - 12 |
MAKK Gergő (29) (BASKETBAJA SE) |
SZABÓ-HAKLITS Márk (4) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
GÁLFI Levente (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Horváth Alexandra (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | V, 59 - 120 | 9 - 13 |
KÓBOR László (24) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
FARKAS Bence (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
HORVÁTH Zétény (3) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | V, 66 - 59 | 9 - 14 |
SZABÓ Zsombor (20) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZABÓ-HAKLITS Márk (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
BABOS Bálint (2) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U14/A | O | GY, 89 - 62 | 10 - 14 |
SZABÓ-HAKLITS Márk (20) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
SZABÓ-HAKLITS Márk (5) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
FARKAS Bence (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SMAFC/B | O | GY, 72 - 65 | 11 - 14 |
ÁBRAHÁM Gergő (20) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
TARKÓ Döme Milán (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
ÁBRAHÁM Gergő (4) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lenger Levente (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK/B | I | V, 78 - 68 | 11 - 15 |
LO CHEIKH Adam (19) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
TARKÓ Döme Milán (1) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
FELEGYI Gergő György (6) (Békéscsabai KK/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lenger Levente (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/A | O | GY, 79 - 68 | 12 - 15 |
LO CHEIKH Adam (18) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
FARKAS Bence (1) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
KÁMÁN Roland (4) (Alba Fehérvár/A) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Fulai Bátor Szebasztián (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 38 - 75 | 12 - 16 |
HAMAR Attila Mór (17) (Óbudai Kaszások/A) |
FARKAS Bence (1) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
TÓTH Zoltán (3) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Belák Dorka, Szilágyi Zsolt József (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | I | GY, 59 - 65 | 13 - 16 |
PUREV-OCHIR Erkhis (18) (BUDAFOK/A) |
FARKAS Bence (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
PUREV-OCHIR Erkhis (10) (BUDAFOK/A) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Hartai Tamás, Brunner Brúnó (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | GY, 56 - 71 | 14 - 16 |
LO CHEIKH Adam (17) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
SZABÓ-HAKLITS Márk (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
KISS Vajk (8) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | O | V, 48 - 78 | 14 - 17 |
DUICS Álmos Gergő (15) (SZEDEÁK U14/A) |
SZABÓ-HAKLITS Márk (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
FARKAS Bence (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Lenger Levente (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | GY, 52 - 55 | 15 - 17 |
HART Hunor (14) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
FARKAS Bence (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
HART Hunor (6) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 114 - 52 | 15 - 18 |
KÓBOR László (36) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
HEGEDÜS Áron (2) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
DÉKÁNY Boján Bendegúz (11) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Fülöp András, Horváth Márk (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | V, 80 - 62 | 15 - 19 |
SÁNTHA Botond Bence (18) (SZEDEÁK U14/A) |
MÁTÉS Gergő (2) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
SZABÓ Bence (5) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Márk (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | O | V, 58 - 78 | 15 - 20 |
HORVÁTH Botond (15) (Soproni SI KA SKC/A) |
FARKAS Bence (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
VIDA Márk (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András) |