Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 88 - 42 | 0 - 1 |
NAGY Ágoston (27) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
MÓNUS Gellért (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
FEKETE Nándor (3) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
|
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, dr. Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 71 - 34 | 0 - 2 |
JANZSÓ Olivér (16) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
NAGY Zétény Bulcsú (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Játékvezetők: Vida József, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/A | O | V, 46 - 85 | 0 - 3 |
GÁSPÁR Benedek (29) (KASI/A) |
LING Imre Ádám (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
GÁSPÁR Benedek (10) (KASI/A) |
|
Játékvezetők: Pál Roland, Hegedűs Attila (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U14/A | O | GY, 102 - 37 | 1 - 3 |
SOMOGYI Zsolt (31) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
DOSZPOD Máté (3) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
|
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK/B | O | GY, 78 - 51 | 2 - 3 |
SOMOGYI Zsolt (30) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SOMOGYI Zsolt (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Mezei Tibor (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 91 - 39 | 2 - 4 |
CSIPAK Gergő (18) (Kecskeméti KA/A) |
KECSKEMÉTI Péter (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
NAGY Balázs (2) (Kecskeméti KA/A) |
|
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | V, 79 - 74 | 2 - 5 |
SOMOGYI Zsolt (27) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
DANKA Ágoston (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASKETBAJA SE | O | GY, 64 - 56 | 3 - 5 |
SOMOGYI Zsolt (36) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SOMOGYI Zsolt (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
LING Imre Ádám (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASKETBAJA SE | I | V, 67 - 63 | 3 - 6 |
RADNÓTI Soma (25) (BASKETBAJA SE) |
MÓNUS Gellért (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SOMOGYI Zsolt (7) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka | Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEAFC - Jezsuita/A | I | V, 106 - 53 | 3 - 7 |
SOMOGYI Zsolt (22) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
BARTHA Donát (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SOMOGYI Zsolt (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka | Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | O | V, 61 - 74 | 3 - 8 |
SOMOGYI Zsolt (21) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SÁNTHA Botond Bence (1) (SZEDEÁK U14/A) |
SOMOGYI Zsolt (3) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Baukó Ferenc (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | O | V, 36 - 127 | 3 - 9 |
NÉMETH Zoltán (23) (Kecskeméti KA/A) |
LING Imre Ádám (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
OCSKAI Olivér (5) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Mercedes-Benz Sport Akadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Lengyel Dorka (Tóthné Király Enikő) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEAFC - Jezsuita/A | O | V, 37 - 105 | 3 - 10 |
JACSÓ Dávid (22) (MEAFC - Jezsuita/A) |
MÓNUS Gellért (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
HORNYÁK Dániel (6) (MEAFC - Jezsuita/A) |
|
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Lónáth László, Tòth Tamás (Sztrakovics István László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 93 - 22 | 3 - 11 |
KECSKEMÉTI Csongor (14) (Kecskeméti KA/A) |
- |
KECSKEMÉTI Richárd (2) (Kecskeméti KA/A) |
|
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Tòth Tamás, Burján Márk (Sztrakovics István László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Debrecen/A | I | V, 88 - 40 | 3 - 12 |
ORVOS Ádám (24) (Cívis KK Debrecen/A) |
MÓNUS Gellért (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SOMI Zsolt (5) (Cívis KK Debrecen/A) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | I | V, 93 - 53 | 3 - 13 |
LAZÓK Zsigmond (24) (MVM-OSE Lions U14/A) |
MAGYAR Benjámin (4) (MVM-OSE Lions U14/A) |
PÁRKÁNYI Ádám (4) (MVM-OSE Lions U14/A) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szulics Zsolt János (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SMAFC/B | O | GY, 87 - 42 | 4 - 13 |
SOMOGYI Zsolt (28) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (3) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MAKK Milán (6) (Soproni SI KA SMAFC/B) |
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Mezei Dóra (KONCZ JÁNOS) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Debrecen/B | O | GY, 91 - 56 | 5 - 13 |
SOMOGYI Zsolt (24) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SZIKSZAY Áron (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
FÁRBÁS Dániel (2) (Cívis KK Debrecen/B) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Koller István (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/A | I | GY, 75 - 76 | 6 - 13 |
SOMOGYI Zsolt (37) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
LING Imre Ádám (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SOMOGYI Zsolt (5) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 44 - 79 | 6 - 14 |
SOMOGYI Zsolt (21) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
ZÁDOR Nimród (1) (Óbudai Kaszások/A) |
HAMAR Attila Mór (3) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | I | V, 92 - 61 | 6 - 15 |
SOMOGYI Zsolt (22) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SZÜNDER Richárd (2) (BUDAFOK/A) |
SOMOGYI Zsolt (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | O | V, 56 - 110 | 6 - 16 |
MAGYAR Benjámin (28) (MVM-OSE Lions U14/A) |
MAGYAR Benjámin (5) (MVM-OSE Lions U14/A) |
LAZÓK Zsigmond (7) (MVM-OSE Lions U14/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | V, 83 - 48 | 6 - 17 |
BUDAI Áron (22) (Dávid Kornél KA/A) |
BUDAI Áron (2) (Dávid Kornél KA/A) |
SOMOGYI Zsolt (5) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NYKK Eötvös U14/A | O | GY, 75 - 58 | 7 - 17 |
MÓNUS Gellért (31) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (3) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
ARDELEAN Bendegúz József (7) (NYKK Eötvös U14/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | GY, 54 - 60 | 8 - 17 |
MÓNUS Gellért (30) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (3) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
TÓTH Zoltán (7) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | O | GY, 76 - 67 | 9 - 17 |
MÓNUS Gellért (25) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (2) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
LING Imre Ádám (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Sallai István József, Tóth Tamás Zoltán (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | V, 72 - 53 | 9 - 18 |
KÁROLYI Zalán (27) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
BARTHA Donát (1) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SOMOGYI Zsolt (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U14/A | O | GY, 65 - 61 | 10 - 18 |
TUBOLY Zalán (18) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
PAPP Bálint Géza (1) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
FODOR Zalán (4) (Atomerőmű GYKSE U14/A) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | GY, 80 - 66 | 11 - 18 |
SOMOGYI Zsolt (19) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
SZOKOLIK Gergely (1) (Vasas Akadémia/B) |
RADÁCSI-JOSEY Anton (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Sándor, Némethy Barna (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASKETBAJA SE | I | V, 50 - 45 | 11 - 19 |
RADNÓTI Soma (18) (BASKETBAJA SE) |
RADNÓTI Soma (2) (BASKETBAJA SE) |
MÓNUS Gellért (4) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Farkas Dominik, Pettner Hanna (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | O | V, 54 - 66 | 11 - 20 |
HORVÁTH Botond (18) (Soproni SI KA SKC/A) |
HORVÁTH Botond (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (5) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Pettner Hanna (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | I | V, 77 - 39 | 11 - 21 |
RAJ Milán Anand (16) (Óbudai Kaszások/A) |
MESHKOV Philipp (2) (Óbudai Kaszások/A) |
RAJ Milán Anand (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Kunvári József László) |