Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Esztergomi KE | I | GY, 38 - 128 | 1 - 0 |
ZÁDOR Nimród (30) (Óbudai Kaszások/A) |
TÓTH Zoltán (1) (Óbudai Kaszások/A) |
YANG Zile (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | I | GY, 26 - 116 | 2 - 0 |
RAJ Milán Anand (30) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
RAJ Milán Anand (2) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Agócs Gábor Mihály (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Százhalombattai KSE | O | GY, 89 - 23 | 3 - 0 |
ZÁDOR Nimród (20) (Óbudai Kaszások/A) |
NÁDLER Dominik (1) (Százhalombattai KSE) |
KASZAP Zsombor (4) (Százhalombattai KSE) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hőgerl Bence (Matics Sándor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | GY, 48 - 64 | 4 - 0 |
BOROSNYAI Soma (20) (Vasas Akadémia/B) |
BOROSNYAI Soma (2) (Vasas Akadémia/B) |
ZÁDOR Nimród (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis (Matics Sándor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEAFC - Jezsuita/A | I | V, 108 - 40 | 4 - 1 |
ROZMÁN Flórián (28) (MEAFC - Jezsuita/A) |
JACSÓ Dávid (1) (MEAFC - Jezsuita/A) |
ZÁDOR Nimród (5) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | V, 68 - 50 | 4 - 2 |
ZÁDOR Nimród (16) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
RAJ Milán Anand (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | O | GY, 89 - 79 | 5 - 2 |
DOBRA Péter (32) (Budapesti Honvéd/B) |
COJEAN Dániel (2) (Budapesti Honvéd/B) |
RAJ Milán Anand (5) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Siska-Sándor Ivett (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | O | GY, 91 - 55 | 6 - 2 |
TÓTH Zoltán (26) (Óbudai Kaszások/A) |
YANG Zile (1) (Óbudai Kaszások/A) |
TÓTH Zoltán (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gombos Márk Bálint (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | O | GY, 84 - 53 | 7 - 2 |
SZAKÁCS Olivér (24) (Kiss Lenke KA/A) |
SZAKÁCS Olivér (1) (Kiss Lenke KA/A) |
RAJ Milán Anand (9) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Alexis (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | I | GY, 57 - 91 | 8 - 2 |
VIGH Vilmos Archibald (25) (Budapesti Honvéd/B) |
VIGH Vilmos Archibald (2) (Budapesti Honvéd/B) |
VIGH Vilmos Archibald (5) (Budapesti Honvéd/B) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Belák Dorka (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | GY, 55 - 44 | 9 - 2 |
HAMAR Attila Mór (18) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
BOROSNYAI Soma (3) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Bárány Levente, Korpás Máté (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | V, 79 - 71 | 9 - 3 |
BOROSNYAI Soma (31) (Vasas Akadémia/B) |
GALAVITS Levente Csaba (2) (Vasas Akadémia/B) |
SZÖLLŐSI Máté (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Hartai Tamás, Brunner Brúnó (Szabó Anita) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | I | GY, 64 - 87 | 10 - 3 |
RAJ Milán Anand (26) (Óbudai Kaszások/A) |
SZABADOS Mátyás (1) (Óbudai Kaszások/B) |
RAJ Milán Anand (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Zsolt József (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | O | GY, 87 - 66 | 11 - 3 |
TÓTH Zoltán (26) (Óbudai Kaszások/A) |
ZÁDOR Nimród (1) (Óbudai Kaszások/A) |
ZÁDOR Nimród (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, dr. Horváth Brúnó József (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/A | I | GY, 26 - 80 | 12 - 3 |
RAJ Milán Anand (23) (Óbudai Kaszások/A) |
BIEBER Szabolcs (1) (Kiss Lenke KA/A) |
SZAKÁCS Áron (2) (Kiss Lenke KA/A) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Tahin András (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | GY, 74 - 39 | 13 - 3 |
RAJ Milán Anand (23) (Óbudai Kaszások/A) |
- |
RAJ Milán Anand (7) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Szilágyi Zsolt József (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | I | V, 93 - 61 | 13 - 4 |
RAJ Milán Anand (24) (Óbudai Kaszások/A) |
RAJ Milán Anand (1) (Óbudai Kaszások/A) |
RAJ Milán Anand (3) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Zakár Adrienn (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | V, 60 - 53 | 13 - 5 |
TÓTH Zoltán (18) (Óbudai Kaszások/A) |
SÁNTHA Botond Bence (2) (SZEDEÁK U14/A) |
DUICS Álmos Gergő (4) (SZEDEÁK U14/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Horváth Petra (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Debrecen/B | O | GY, 116 - 45 | 14 - 5 |
HAMAR Attila Mór (27) (Óbudai Kaszások/A) |
BALÁZSI Máté Csanád (3) (Cívis KK Debrecen/B) |
FÁRBÁS Dániel (1) (Cívis KK Debrecen/B) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/A | O | GY, 100 - 61 | 15 - 5 |
RAJ Zalán Kiran (24) (Óbudai Kaszások/A) |
RAJ Zalán Kiran (1) (Óbudai Kaszások/A) |
TÓTH Zoltán (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | I | GY, 44 - 79 | 16 - 5 |
SOMOGYI Zsolt (21) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
ZÁDOR Nimród (1) (Óbudai Kaszások/A) |
HAMAR Attila Mór (3) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cívis KK Debrecen/A | I | V, 82 - 66 | 16 - 6 |
ORVOS Ádám (19) (Cívis KK Debrecen/A) |
RAJ Zalán Kiran (1) (Óbudai Kaszások/A) |
FÓRIÁN Zsombor Zsolt (5) (Cívis KK Debrecen/A) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Belák Dorka (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | V, 71 - 65 | 16 - 7 |
BALÁZS Dániel (19) (SZEDEÁK U14/A) |
RAJ Milán Anand (2) (Óbudai Kaszások/A) |
TÓTH Zoltán (3) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Kiss Bálint, Kutrik Andrea (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | GY, 69 - 52 | 17 - 7 |
ZÁDOR Nimród (20) (Óbudai Kaszások/A) |
BAJOR Zétény (3) (Vasas Akadémia/B) |
RAJ Milán Anand (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Sancilio Mattia (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | O | GY, 85 - 57 | 18 - 7 |
ZÁDOR Nimród (24) (Óbudai Kaszások/A) |
ZÁDOR Nimród (2) (Óbudai Kaszások/A) |
LANGER Benjamin Alexander (5) (Budapesti Honvéd/B) |
|
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Vigh Balázs, Szilágyi Zsolt József (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NYKK Eötvös U14/A | I | GY, 48 - 82 | 19 - 7 |
TÓTH Zoltán (28) (Óbudai Kaszások/A) |
ZÁDOR Nimród (1) (Óbudai Kaszások/A) |
TÓTH Zoltán (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Sallai István József, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | O | V, 54 - 60 | 19 - 8 |
MÓNUS Gellért (30) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
MÓNUS Gellért (3) (Nyíregyházi Sportcentrum) |
TÓTH Zoltán (7) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | O | GY, 84 - 47 | 20 - 8 |
HAMAR Attila Mór (26) (Óbudai Kaszások/A) |
SZÜNDER Richárd (1) (BUDAFOK/A) |
HAMAR Attila Mór (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Fulai Bátor Szebasztián (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u13 fiú/B | I | GY, 38 - 75 | 21 - 8 |
HAMAR Attila Mór (17) (Óbudai Kaszások/A) |
FARKAS Bence (1) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
TÓTH Zoltán (3) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Belák Dorka, Szilágyi Zsolt József (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alba Fehérvár/A | I | GY, 50 - 85 | 22 - 8 |
ZÁDOR Nimród (17) (Óbudai Kaszások/A) |
DÓCS Antal János (1) (Óbudai Kaszások/A) |
JONES Aidan (4) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Camugo Sportlab | Játékvezetők: Hartai Tamás, Brunner Brúnó (Belák Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | V, 61 - 49 | 22 - 9 |
VIDA Márk (14) (Soproni SI KA SKC/A) |
MESHKOV Philipp (2) (Óbudai Kaszások/A) |
NÉMETH-HAJNAL Csongor (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Lédeczi Nándor (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASKETBAJA SE | I | GY, 59 - 62 | 23 - 9 |
RADNÓTI Soma (24) (BASKETBAJA SE) |
RADNÓTI Soma (3) (BASKETBAJA SE) |
RADNÓTI Soma (5) (BASKETBAJA SE) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Farkas Dominik, Lédeczi Nándor (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | O | GY, 77 - 39 | 24 - 9 |
RAJ Milán Anand (16) (Óbudai Kaszások/A) |
MESHKOV Philipp (2) (Óbudai Kaszások/A) |
RAJ Milán Anand (6) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi Sportiskola U14 | I | V, 72 - 58 | 24 - 10 |
SZENDRŐ Márton (29) (Szombathelyi Sportiskola U14) |
SZENDRŐ Márton (6) (Szombathelyi Sportiskola U14) |
SZENDRŐ Márton (3) (Szombathelyi Sportiskola U14) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni SI KA SKC/A | I | GY, 69 - 80 | 25 - 10 |
RAJ Milán Anand (20) (Óbudai Kaszások/A) |
HORVÁTH Botond (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
RAJ Milán Anand (5) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK U14/A | I | GY, 51 - 69 | 26 - 10 |
RAJ Milán Anand (24) (Óbudai Kaszások/A) |
TÓTH Zoltán (2) (Óbudai Kaszások/A) |
RAJ Zalán Kiran (2) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Ábrahám Soma (Dr. Kovács András) |