Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/A | O | V, 65 - 83 | 0 - 1 |
DÉNES Loránd (16) (KASI/A) |
NÉMETH Vilmos Zsolt (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, dr. Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | O | GY, 71 - 34 | 1 - 1 |
JANZSÓ Olivér (16) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
NAGY Zétény Bulcsú (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Játékvezetők: Vida József, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 100 - 54 | 1 - 2 |
NAGY Ágoston (26) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
BAYOMI Zsombor (1) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
NAGY Ágoston (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
|
Játékvezetők: Pál Roland, Hegedűs Attila (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u13 fiú/B | O | GY, 58 - 43 | 2 - 2 |
CSENDES Dávid (14) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/B | I | GY, 39 - 86 | 3 - 2 |
CSENDES Dávid (16) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
HORVÁTH Botond (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/A | O | GY, 83 - 52 | 4 - 2 |
MOLNÁR Gergely (26) (Szolnoki KA/A) |
SZABÓ Bence (2) (Szolnoki KA/A) |
MOLNÁR Gergely (9) (Szolnoki KA/A) |
|
Játékvezetők: Marossy Gergely, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | I | V, 69 - 62 | 4 - 3 |
CSENDES Dávid (16) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
KISS Vajk (4) (Dávid Kornél KA/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u13 fiú/B | I | GY, 76 - 89 | 5 - 3 |
HORVÁTH Botond (23) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
MOSER Máté (8) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda (Märcz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | GY, 88 - 69 | 6 - 3 |
BUDAI Áron (22) (Dávid Kornél KA/A) |
BUDAI Áron (2) (Dávid Kornél KA/A) |
CSENDES Dávid (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | I | GY, 76 - 92 | 7 - 3 |
HORVÁTH Botond (19) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
MOSER Máté (6) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | O | V, 71 - 75 | 7 - 4 |
KÁROLYI Zalán (20) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
NAGY Zétény Bulcsú (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
JANZSÓ Olivér (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUDAFOK/A | O | GY, 62 - 60 | 8 - 4 |
KELEMEN Attila Szabolcs (17) (BUDAFOK/A) |
VIDA Márk (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
MAROSSY Ádám (3) (BUDAFOK/A) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u13 fiú/B | O | GY, 96 - 65 | 9 - 4 |
CSENDES Dávid (18) (Soproni SI KA SKC/A) |
HORVÁTH Botond (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium | Játékvezetők: Kovács István, Kutrik Andrea (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | GY, 63 - 89 | 10 - 4 |
JANZSÓ Olivér (19) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
JANZSÓ Olivér (5) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Olivér, Horváth Petra (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NYKK Eötvös U14/A | O | GY, 75 - 53 | 11 - 4 |
ARDELEAN Bendegúz József (27) (NYKK Eötvös U14/A) |
VIDA Márk (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u13 fiú/B | O | GY, 86 - 50 | 12 - 4 |
CSENDES Dávid (33) (Soproni SI KA SKC/A) |
NÉMETH Vilmos Zsolt (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | V, 80 - 58 | 12 - 5 |
CSENDES Dávid (18) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
VIDA Márk (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola | Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC/A | O | V, 58 - 101 | 12 - 6 |
PICHOVSZKY Bertalan (20) (MAFC/A) |
PICHOVSZKY Bertalan (2) (MAFC/A) |
MOSER Máté (6) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Erős Florentina, Bende Réka (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | I | V, 98 - 69 | 12 - 7 |
CSENDES Dávid (14) (Soproni SI KA SKC/A) |
HORVÁTH Botond (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
MOSER Máté (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 74 - 39 | 12 - 8 |
KÓBOR László (25) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
VARGA Zétény (1) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
HORVÁTH Botond (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA/A | O | GY, 105 - 36 | 13 - 8 |
CSENDES Dávid (32) (Soproni SI KA SKC/A) |
HOBOT László (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kátay Csaba András (Winter Ilona) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Békéscsabai KK/B | O | GY, 69 - 53 | 14 - 8 |
BOTTA-DUKÁT Károly (19) (Békéscsabai KK/B) |
HOBOT László (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
NÉMETH-HAJNAL Csongor (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Winter Ilona) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | V, 90 - 65 | 14 - 9 |
HORVÁTH Domokos János (20) (Vasas Akadémia/A) |
HOBOT László (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (5) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola | Játékvezetők: Kátay Csaba András, PAPY ZSOLT (Winter Ilona) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 73 - 52 | 14 - 10 |
KÓBOR László (17) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
JANZSÓ Olivér (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (5) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Tóth Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/A | I | V, 77 - 22 | 14 - 11 |
JECS Dominik (17) (Budapesti Honvéd/A) |
HORVÁTH Botond (1) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina (Tóth Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/A | O | V, 68 - 88 | 14 - 12 |
KARSAI Dávid (23) (KASI/A) |
KARSAI Dávid (2) (KASI/A) |
HORVÁTH Botond (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Matucza Gyula (Tóth Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | V, 101 - 48 | 14 - 13 |
CHAPMAN Maximilián Attila (21) (Vasas Akadémia/A) |
JANZSÓ Olivér (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
BADINIER Maxim Abel (4) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Burai Róbert (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | I | V, 79 - 67 | 14 - 14 |
LAZÓK Zsigmond (30) (MVM-OSE Lions U14/A) |
LAZÓK Zsigmond (3) (MVM-OSE Lions U14/A) |
COZMA Patrik (8) (MVM-OSE Lions U14/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/A | O | GY, 85 - 70 | 15 - 14 |
SZALAI Dominik Dániel (22) (Dávid Kornél KA/A) |
NAGY Zétény Bulcsú (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
VIDA Márk (6) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | GY, 61 - 49 | 16 - 14 |
VIDA Márk (14) (Soproni SI KA SKC/A) |
MESHKOV Philipp (2) (Óbudai Kaszások/A) |
NÉMETH-HAJNAL Csongor (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Lédeczi Nándor (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum | I | GY, 54 - 66 | 17 - 14 |
HORVÁTH Botond (18) (Soproni SI KA SKC/A) |
HORVÁTH Botond (2) (Soproni SI KA SKC/A) |
CSENDES Dávid (5) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Pettner Hanna (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BASKETBAJA SE | O | GY, 62 - 45 | 18 - 14 |
RADNÓTI Soma (14) (BASKETBAJA SE) |
RADNÓTI Soma (3) (BASKETBAJA SE) |
CSENDES Dávid (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVM-OSE Lions U14/A | I | V, 82 - 61 | 18 - 15 |
NAGY Zétény Bulcsú (20) (Soproni SI KA SKC/A) |
NAGY Zétény Bulcsú (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
FLEKENSTEIN Milán (5) (MVM-OSE Lions U14/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Bujtor Péter, Ábrahám Soma (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Óbudai Kaszások/A | O | V, 69 - 80 | 18 - 16 |
RAJ Milán Anand (20) (Óbudai Kaszások/A) |
HORVÁTH Botond (3) (Soproni SI KA SKC/A) |
RAJ Milán Anand (5) (Óbudai Kaszások/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió (Dr. Kovács András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs u13 fiú/B | I | GY, 58 - 78 | 19 - 16 |
HORVÁTH Botond (15) (Soproni SI KA SKC/A) |
FARKAS Bence (3) (NKA Pécs u13 fiú/B) |
VIDA Márk (4) (Soproni SI KA SKC/A) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András) |