Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 1.m | Sopron KC | O | GY, 117 - 112 | 1 - 0 |
O'REILLY Liam Kieffer (34) (Zalakerámia ZTE KK) |
SMITH Mitchell Daniel (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
WHITE Maliek Azziek (10) (Sopron KC) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben, Makrai Márton (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 2.m | Sopron KC | I | GY, 84 - 89 | 2 - 0 |
DURHAM Juwan Josiah Éarry (21) (Sopron KC) |
SMITH Mitchell Daniel (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
RAKICEVIC Petar (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 3.m | Sopron KC | O | V, 87 - 99 | 2 - 1 |
JOSEPH Yasiin Yousef (31) (Sopron KC) |
SMITH Mitchell Daniel (14) (Zalakerámia ZTE KK) |
TRICE D'Mitrik Alexander (10) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 4.m | Sopron KC | I | GY, 79 - 84 | 3 - 1 |
JONES Andre (27) (Sopron KC) |
SMITH Mitchell Daniel (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
O'REILLY Liam Kieffer (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Goda László (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 1.m | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 90 - 80 | 3 - 2 |
POT Stefan (28) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
KELLER Ákos (8) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
POT Stefan (7) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 2.m | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 66 - 95 | 3 - 3 |
PERL Zoltán (24) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
OSTOJIC Danilo (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
PERL Zoltán (4) (Falco-Vulcano Energia KC Szombathely) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 3.m | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 95 - 94 | 3 - 4 |
TRICE D'Mitrik Alexander (26) (Zalakerámia ZTE KK) |
OSTOJIC Danilo (11) (Zalakerámia ZTE KK) |
TRICE D'Mitrik Alexander (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. helyért, 1.m | Egis Körmend | O | GY, 91 - 78 | 4 - 4 |
TRICE D'Mitrik Alexander (21) (Zalakerámia ZTE KK) |
OMENAKA Godwin Ekene (11) (Egis Körmend) |
MITCHELL Wendell (8) (Egis Körmend) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. helyért, 2.m | Egis Körmend | I | V, 104 - 56 | 4 - 5 |
OMENAKA Godwin Ekene (14) (Egis Körmend) |
ADAMS JR Eric (15) (Egis Körmend) |
MITCHELL Wendell (10) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Frányó Péter (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. helyért, 3.m | Egis Körmend | O | GY, 97 - 85 | 5 - 5 |
O'REILLY Liam Kieffer (19) (Zalakerámia ZTE KK) |
RAKICEVIC Petar (8) (Zalakerámia ZTE KK) |
DURÁZI Krisztofer (5) (Egis Körmend) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Egis Körmend | I | V, 104 - 89 | 5 - 6 |
MITCHELL Wendell (33) (Egis Körmend) |
OSTOJIC Danilo (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
RAKICEVIC Petar (7) (Zalakerámia ZTE KK) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Ádám József (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Egis Körmend | O | V, 83 - 96 | 5 - 7 |
RAKICEVIC Petar (22) (Zalakerámia ZTE KK) |
OMENAKA Godwin Ekene (10) (Egis Körmend) |
CHAMBERS Siyani Tahir (11) (Egis Körmend) |
|
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Téczely Tamás) |