Műsor - 2022. október 18. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Újpest-MT |
I |
GY, 58 - 66
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Zádeczki Donát László |
Műsor - 2022. október 24. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
GY, 61 - 56
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Műsor - 2022. október 26. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Gödöllői SK |
O |
GY, 57 - 51
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Válé Flórián, Molnár Tamás |
Műsor - 2022. november 2. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | KKS |
O |
V, 46 - 57
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Káré Gergő, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2022. november 9. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | MAFC-BME |
O |
GY, 63 - 53
|
4 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2022. december 4. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | TF-BP U23 |
I |
GY, 70 - 80
|
5 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna, kis terem |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Hegedűs Attila |
Műsor - 2022. december 20. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Honvéd Ludovika SE |
I |
V, 85 - 48
|
5 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna, kis terem |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2023. január 9. 20:35
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
V, 41 - 54
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Sancilio Alexis |
Műsor - 2023. január 14. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | BUDAFOK U23 |
I |
V, 72 - 65
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Takács István, Kovács István |
Műsor - 2023. január 18. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | BLF KK |
O |
V, 56 - 58
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Sancilio Alexis |
Műsor - 2023. január 22. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | PILIS BASKET |
I |
GY, 62 - 76
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Telki Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Kozma Balázs |
Műsor - 2023. január 28. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Szentendrei KSE |
I |
V, 67 - 49
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti |
Műsor - 2023. február 5. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Dunaharaszti MTK II. |
I |
GY, 63 - 73
|
7 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Novák Bence |
Műsor - 2023. február 7. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | KKS |
I |
V, 50 - 39
|
7 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2023. február 19. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 64 - 63
|
7 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hegedűs Attila |
Műsor - 2023. február 22. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Újpest-MT |
O |
V, 54 - 55
|
7 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2023. március 5. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Gödöllői SK |
I |
GY, 61 - 75
|
8 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Zádeczki Donát László |
Műsor - 2023. március 19. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | MAFC-BME |
I |
GY, 59 - 61
|
9 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás |
Műsor - 2023. március 22. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Honvéd Ludovika SE |
O |
V, 47 - 82
|
9 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Vida József, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2023. április 12. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | TF-BP U23 |
O |
V, 60 - 76
|
9 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Pál Roland |
Műsor - 2023. április 19. 21:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | BUDAFOK U23 |
O |
V, 67 - 81
|
9 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőts Dávid István |
Műsor - 2023. április 26. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
GY, 61 - 71
|
10 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Pál Roland |
Műsor - 2023. május 3. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | PILIS BASKET |
O |
GY, 58 - 54
|
11 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán Gábor |
Műsor - 2023. május 11. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | BLF KK |
I |
V, 71 - 59
|
11 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Zádeczki Donát László |
Műsor - 2023. május 17. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Szentendrei KSE |
O |
V, 58 - 65
|
11 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2023. június 7. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Dunaharaszti MTK II. |
O |
GY, 73 - 59
|
12 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István |