Műsor - 2022. október 6. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Szentendrei KSE |
O |
GY, 95 - 59
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2022. október 9. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Dunaharaszti MTK II. |
I |
V, 65 - 57
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Műsor - 2022. október 20. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | KKS |
O |
V, 62 - 73
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis |
Műsor - 2022. november 4. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Újpest-MT |
I |
GY, 70 - 81
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs |
Műsor - 2022. november 10. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Gödöllői SK |
O |
GY, 89 - 61
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István |
Műsor - 2022. november 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 93 - 75
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland |
Műsor - 2022. december 4. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | MAFC-BME |
I |
GY, 68 - 70
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Molnár Tamás |
Műsor - 2022. december 8. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Honvéd Ludovika SE |
I |
V, 84 - 45
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna, kis terem |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, B. Németh Kristóf |
Műsor - 2023. január 12. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | TF-BP U23 |
O |
GY, 96 - 80
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2023. január 14. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
GY, 72 - 65
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Takács István, Kovács István |
Műsor - 2023. január 29. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | PILIS BASKET |
I |
GY, 81 - 109
|
7 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Telki Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István |
Műsor - 2023. február 4. 12:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | BLF KK |
O |
GY, 91 - 56
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István |
Műsor - 2023. február 11. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Szentendrei KSE |
I |
V, 78 - 55
|
8 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs |
Műsor - 2023. február 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Dunaharaszti MTK II. |
O |
GY, 79 - 65
|
9 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. február 21. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | KKS |
I |
V, 95 - 93
|
9 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Sancilio Alexis |
Műsor - 2023. február 23. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
GY, 92 - 73
|
10 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Fajszi Zsombor Levente |
Műsor - 2023. március 4. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
GY, 91 - 69
|
11 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Horváth Emese Kata |
Műsor - 2023. március 11. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Újpest-MT |
O |
GY, 97 - 77
|
12 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Kovács István |
Műsor - 2023. március 17. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Gödöllői SK |
I |
GY, 73 - 89
|
13 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. április 1. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | MAFC-BME |
O |
GY, 80 - 79
|
14 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Czupi Márton |
Műsor - 2023. április 15. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Honvéd Ludovika SE |
O |
V, 79 - 80
|
14 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Horváth Emese Kata |
Műsor - 2023. április 19. 21:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
GY, 67 - 81
|
15 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőts Dávid István |
Műsor - 2023. május 10. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
GY, 71 - 76
|
16 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis |
Műsor - 2023. május 18. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | PILIS BASKET |
O |
GY, 95 - 58
|
17 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Hegedűs Attila |
Műsor - 2023. május 25. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | BLF KK |
I |
V, 74 - 62
|
17 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Darai Zoé Grèta |
Műsor - 2023. május 27. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | TF-BP U23 |
I |
V, 80 - 59
|
17 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Novák Bence |