Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC | O | V, 57 - 74 | 0 - 1 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (31) (DEAC) |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (13) (DEAC) |
MEZEI Dóra (4) (DEAC) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PINKK-PVSK U23 | I | V, 80 - 64 | 0 - 2 |
KOVÁCS Kitti Regina (19) (PINKK-PVSK U23) |
POP Anamaria (11) (Szekszárd) |
SZŰCS Luca Gabriella (5) (PINKK-PVSK U23) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | I | GY, 60 - 77 | 1 - 2 |
PÁLFI Veronika (22) (Bajai NKK) |
SZÜCS Gréta (18) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (6) (Szekszárd) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DVTK U23 | O | GY, 65 - 58 | 2 - 2 |
POP Anamaria (33) (Szekszárd) |
POP Anamaria (13) (Szekszárd) |
BACSÓ Zsófia (8) (DVTK U23) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sportdarázs-SMAFC | I | V, 74 - 65 | 2 - 3 |
BAKÓ Patrícia (27) (Sportdarázs) |
BAKÓ Patrícia (14) (Sportdarázs) |
ANDI Hanna Emma (6) (Szekszárd) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földesi Marcell, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Ajka | O | V, 74 - 83 | 2 - 4 |
ANDI Hanna Emma (22) (Szekszárd) |
BÁRÁNYOS Flóra (9) (Szekszárd) |
SZÉKELY-HORVÁTH Zsuzsanna (7) (Ajka) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MTK-TFSE | I | V, 72 - 50 | 2 - 5 |
SZÜCS Gréta (21) (Szekszárd) |
BAA Dominika (10) (MTK-TFSE) |
BAA Dominika (4) (MTK-TFSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Universitas PEAC II. | I | V, 80 - 48 | 2 - 6 |
ANDI Hanna Emma (20) (Szekszárd) |
OLAWUYI Adenike Olayemi (11) (NKA Universitas PEAC II.) |
CSÉNYI Anna (4) (NKA Universitas PEAC II.) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia II. | O | V, 56 - 63 | 2 - 7 |
GELEI Karola (18) (Vasas Akadémia) |
HORVÁTH Dóra (12) (Szekszárd) |
POP Anamaria (6) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ZTE NKK | O | V, 67 - 87 | 2 - 8 |
GORJANÁCZ Ágnes (35) (ZTE NKK) |
GORJANÁCZ Ágnes (7) (ZTE NKK) |
KOVÁCS Georgina (9) (ZTE NKK) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | V, 78 - 69 | 2 - 9 |
JURKÓ Noémi (25) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
JURKÓ Noémi (19) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
ZSÁMÁR Panna (8) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | UNI-Győr SZESE | O | GY, 77 - 53 | 3 - 9 |
SINKA Noémi Bernadett (20) (Szekszárd) |
HORVÁTH Dóra (19) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (10) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BEAC Újbuda | I | GY, 59 - 69 | 4 - 9 |
SZÜCS Gréta (24) (Szekszárd) |
HORVÁTH Dóra (11) (Szekszárd) |
HOROG Betta (6) (Szekszárd) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC | I | V, 88 - 67 | 4 - 10 |
ARADI Zsanett (26) (MAFC) |
DR. VARGA Barbara Nikolett (16) (MAFC) |
ARADI Zsanett (9) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 62 - 79 | 4 - 11 |
TOMAN Dóra (20) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (9) (Csata DSE) |
TOMAN Dóra (9) (Csata DSE) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Boros Gyevi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | PINKK-PVSK U23 | O | V, 56 - 95 | 4 - 12 |
BORBÁS Panni (21) (PINKK-PVSK U23) |
JÁHNI Zsófia Anna (8) (PINKK-PVSK U23) |
ANDI Hanna Emma (7) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC | I | V, 71 - 52 | 4 - 13 |
MEZEI-GÖTTLINGER Anna Ilona (19) (DEAC) |
HORVÁTH Dóra (11) (Szekszárd) |
HOROG Betta (6) (Szekszárd) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | O | GY, 83 - 69 | 5 - 13 |
SZÜCS Gréta (24) (Szekszárd) |
SZÜCS Gréta (18) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (8) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MTK-TFSE | O | V, 50 - 72 | 5 - 14 |
ANDI Hanna Emma (28) (Szekszárd) |
BURJÁN Laura (12) (MTK-TFSE) |
BURJÁN Laura (6) (MTK-TFSE) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | DVTK U23 | I | V, 69 - 60 | 5 - 15 |
TÓTH Franka Emilia (34) (DVTK U23) |
VÉG-DUDÁS Anna (15) (DVTK U23) |
VÉG-DUDÁS Anna (5) (DVTK U23) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Ajka | I | V, 72 - 53 | 5 - 16 |
HORVÁTH Dóra (18) (Szekszárd) |
SZÜCS Gréta (9) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (6) (Szekszárd) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | ZTE NKK | I | V, 78 - 56 | 5 - 17 |
KASZÁS-PAP Regina (19) (ZTE NKK) |
SZÜCS Gréta (11) (Szekszárd) |
FRINDT Nikolett (8) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | NKA Universitas PEAC II. | O | V, 63 - 70 | 5 - 18 |
NAGY Réka Andrea (25) (NKA Universitas PEAC II.) |
HORVÁTH Dóra (13) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (6) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Vasas Akadémia II. | I | V, 58 - 47 | 5 - 19 |
DúL Terka Zsófia (19) (Vasas Akadémia) |
HORVÁTH Dóra (14) (Szekszárd) |
DúL Terka Zsófia (4) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 104 - 40 | 6 - 19 |
ANDI Hanna Emma (18) (Szekszárd) |
HORVÁTH Dóra (17) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (13) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Sportdarázs-SMAFC | O | V, 52 - 71 | 6 - 20 |
VARGA Sára (13) (Sportdarázs) |
HORVÁTH Dóra (10) (Szekszárd) |
VARGA Sára (4) (Sportdarázs) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Nagy Bence László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | UNI-Győr SZESE | I | GY, 47 - 69 | 7 - 20 |
HOLCZ Rebeka (22) (Szekszárd) |
WOLF Enikő (17) (Szekszárd) |
HOLCZ Rebeka (8) (Szekszárd) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | BEAC Újbuda | O | GY, 68 - 39 | 8 - 20 |
HORVÁTH Dóra (14) (Szekszárd) |
HORVÁTH Dóra (15) (Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (6) (Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | MAFC | O | V, 52 - 60 | 8 - 21 |
KARLÓCAI Julianna (18) (MAFC) |
SZELI Dorina (10) (MAFC) |
MIHÁCZI Diána (8) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 75 - 43 | 8 - 22 |
JÁNOSI Virág Eszter (19) (Csata DSE) |
HORVÁTH Dóra (13) (Szekszárd) |
SZÖRÉNYI Laura (4) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Pécsi Zsolt |