Műsor - 2022. április 9. 15:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I GY, 89 - 94 1 - 0 SOMOGYI Ádám (30)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
OMENAKA Godwin Ekene (7)
(Alba Fehérvár)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. április 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 102 - 56 2 - 0 VÁRADI Benedek (22)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
BARAC Boris (10)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
VÁRADI Benedek (8)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2022. április 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 84 - 72 3 - 0 PERL Zoltán (24)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
KELLER Ákos (9)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
SOMOGYI Ádám (8)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Goda László (Fekete László)
Műsor - 2022. április 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 86 - 78 3 - 1 PERL Zoltán (23)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
SUBOTIC Bojan (13)
(Szolnoki Olajbányász)
PONGÓ Máté (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Bogárdi János)
Műsor - 2022. április 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 96 - 72 4 - 1 VÁRADI Benedek (19)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
OMENAKA Godwin Ekene (6)
(Alba Fehérvár)
PERL Zoltán (7)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. május 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 70 - 81 5 - 1 PERL Zoltán (25)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
MONTGOMERY Efrem Reynard (6)
(Sopron KC)
SOMOGYI Ádám (8)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Goda László (Bognár Tibor)
Műsor - 2022. május 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 85 - 72 5 - 2 FERENCZ Csaba (23)
(Egis Körmend)
PERL Zoltán (9)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
PERL Zoltán (5)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Frányó Péter (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2022. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 89 - 74 6 - 2 GOLOMÁN György (30)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
KELLER Ákos (10)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
PERL Zoltán (10)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)

Megyei szövetségek