Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tatai SE | O | GY, 65 - 37 | 1 - 0 |
TURI Eszter Dóra (19) (Zsíros Akadémia) |
SÁNDOR Alexandra (10) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (9) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | GY, 62 - 65 | 2 - 0 |
KOVÁCS Orsolya Eszter (20) (Nyíregyházi Kosársuli) |
SÁNDOR Alexandra (11) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (10) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TFSE-MTK U23 | O | V, 60 - 62 | 2 - 1 |
TATÁR Hanna Anikó (20) (Zsíros Akadémia) |
KELEMEN Barbara Anna (16) (TFSE-MTK U23) |
HORVÁTH Lili (5) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BKG Príma Akadémia II. | O | GY, 102 - 51 | 3 - 1 |
TURI Eszter Dóra (16) (Zsíros Akadémia) |
TÁLAS Lívia (9) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (8) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ELTE Fortis | I | V, 74 - 60 | 3 - 2 |
NAGYI Tímea Brigitta (15) (ELTE Fortis) |
TARNAI Klára (12) (ELTE Fortis) |
SIMON Réka (8) (ELTE Fortis) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 65 - 67 | 3 - 3 |
KOVÁCS Georgina (17) (Szombathelyi Egyetem) |
SÁNDOR Alexandra (12) (Zsíros Akadémia) |
KOVÁCS Georgina (5) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kecskeméti KC | I | GY, 48 - 59 | 4 - 3 |
KUTRIK Dóra (25) (Zsíros Akadémia) |
SÁNDOR Alexandra (9) (Zsíros Akadémia) |
TAR Csenge (3) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | V, 53 - 79 | 4 - 4 |
NAGY Andrea Franciska (21) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Andrea Franciska (13) (Kiss Lenke KA) |
NAGY Zsófia (8) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Dávid Kornél KA | O | V, 64 - 73 | 4 - 5 |
KISS-BALSAY Rita (22) (Dávid Kornél KA) |
ROZSICS Teodóra (13) (Dávid Kornél KA) |
BALSAY Anna (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | V, 78 - 75 | 4 - 6 |
MUNKÁCSI Adél Ivett (26) (Szolnoki MÁV SE) |
FRANK Fanni Lili (11) (Szolnoki MÁV SE) |
GALLYAS Andrea Erika (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 88 - 57 | 5 - 6 |
PERÉNYI Lídia Dalma (17) (Szegedi KE) |
KUTRIK Dóra (9) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Törekvés SE | O | V, 59 - 69 | 5 - 7 |
TATÁR Hanna Anikó (15) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (13) (Zsíros Akadémia) |
STRBIK Fanni Flóra (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DVTK Miskolc U23 | I | V, 72 - 69 | 5 - 8 |
TURI Eszter Dóra (36) (Zsíros Akadémia) |
VÉG-DUDÁS Anna (13) (DVTK Miskolc) |
GALLYAS Andrea Erika (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Marton Péter, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tatai SE | I | GY, 56 - 92 | 6 - 8 |
RABI Kiara (20) (Tatai SE) |
TAR Csenge (10) (Zsíros Akadémia) |
TAR Csenge (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Bábolna Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 79 - 77 | 7 - 8 |
TURI Eszter Dóra (26) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (20) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TFSE-MTK U23 | I | V, 79 - 75 | 7 - 9 |
TAKÁCS Emese Réka (23) (TFSE-MTK U23) |
GALLI-HIRLING Borbála (12) (TFSE-MTK U23) |
TAKÁCS Dorina (5) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BKG Príma Akadémia II. | I | GY, 67 - 86 | 8 - 9 |
KOVÁCS Virág (21) (BKG Príma II.) |
SÁNDOR Alexandra (9) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 74 - 55 | 9 - 9 |
TAKÁCS Dorina (26) (Zsíros Akadémia) |
BENKE Annamária (10) (ELTE Fortis) |
TATÁR Hanna Anikó (5) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Czupi Márton, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | V, 103 - 66 | 9 - 10 |
KOVÁCS Georgina (34) (Szombathelyi Egyetem) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (14) (Szombathelyi Egyetem) |
KOVÁCS Georgina (15) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Kecskeméti KC | O | V, 68 - 70 | 9 - 11 |
TASI Rebeka (23) (Kecskeméti KC) |
TAR Csenge (13) (Zsíros Akadémia) |
GALLYAS Andrea Erika (5) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | V, 78 - 65 | 9 - 12 |
TURI Eszter Dóra (21) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (18) (Zsíros Akadémia) |
HORVÁTH Lili (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Törekvés SE | I | V, 79 - 52 | 9 - 13 |
DOBOS Kíra Cintia (20) (Törekvés SE) |
TAR Csenge (8) (Zsíros Akadémia) |
STRBIK Fanni Flóra (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 68 - 73 | 10 - 13 |
TATÁR Hanna Anikó (19) (Zsíros Akadémia) |
KUTRIK Dóra (10) (Zsíros Akadémia) |
TAR Csenge (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Czupi Márton, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 94 - 60 | 11 - 13 |
KUTRIK Dóra (23) (Zsíros Akadémia) |
TURI Eszter Dóra (12) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (9) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | GY, 51 - 57 | 12 - 13 |
PERÉNYI Lídia Dalma (15) (Szegedi KE) |
VÁRADI Nóra (16) (Szegedi KE) |
HORVÁTH Lili (4) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Földi László, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | DVTK Miskolc U23 | O | V, 65 - 76 | 12 - 14 |
FRINDT Nikolett (22) (DVTK Miskolc) |
TURI Eszter Dóra (18) (Zsíros Akadémia) |
TATÁR Hanna Anikó (6) (Zsíros Akadémia) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |