Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 61 - 76 | 0 - 1 |
TÓTH Orsolya (18) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Orsolya (9) (Vasas Akadémia) |
VORPAHL Leslie (7) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Kovács Nimród János, Nyilas István (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 69 - 60 | 0 - 2 |
VORPAHL Leslie (15) (PINKK-Pécsi 424) |
KAPOSI Pálma (9) (PEAC-Pécs) |
VORPAHL Leslie (10) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TFSE-MTK | I | V, 76 - 63 | 0 - 3 |
JENKINS Chanise Monique (17) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (10) (TFSE-MTK) |
BERNÁTH Réka (7) (TFSE-MTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Sopron Basket | I | V, 105 - 52 | 0 - 4 |
KRAJISNIK Tina (27) (Sopron Basket) |
KRAJISNIK Tina (12) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Major Ádám (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 76 - 56 | 1 - 4 |
VÁRI Zita (24) (PINKK-Pécsi 424) |
SARAUSKAITE Daugile (12) (PINKK-Pécsi 424) |
DZOMBETA Miljana (6) (ZTE NKK) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Kovács Nimród János (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 90 - 73 | 1 - 5 |
VITOLA Kristine (22) (Aluinvent DVTK) |
SARAUSKAITE Daugile (13) (PINKK-Pécsi 424) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (13) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | V, 47 - 85 | 1 - 6 |
LELIK Réka (18) (Ludovika-FCSM Csata ) |
SARAUSKAITE Daugile (11) (PINKK-Pécsi 424) |
KEYONA LAVETTE Hayes (5) (Ludovika-FCSM Csata ) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Tóth Cecília, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | I | V, 92 - 78 | 1 - 7 |
MOMPREMIER Beatrice (27) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (18) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (7) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor Béla, Major Ádám (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 114 - 66 | 1 - 8 |
VORPAHL Leslie (22) (PINKK-Pécsi 424) |
SARAUSKAITE Daugile (9) (PINKK-Pécsi 424) |
FRISKOVEC Zala (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Kovács Nimród János (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 68 - 59 | 1 - 9 |
VORPAHL Leslie (25) (PINKK-Pécsi 424) |
SARAUSKAITE Daugile (17) (PINKK-Pécsi 424) |
SOTIRIOU Aikaterina (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Varga-Záray Katalin (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | V, 93 - 95 | 1 - 10 |
VORPAHL Leslie (35) (PINKK-Pécsi 424) |
SARAUSKAITE Daugile (15) (PINKK-Pécsi 424) |
CZANK Timea (8) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Sopron Basket | O | V, 53 - 104 | 1 - 11 |
WILLIAMS Gabrielle (22) (Sopron Basket) |
WALKER MEGAN KAYLA (12) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (6) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Nagy Viktor, Goda László, Major Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 54 - 72 | 2 - 11 |
VORPAHL Leslie (21) (PINKK-Pécsi 424) |
SARAUSKAITE Daugile (15) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (7) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Dr. Oláh Márk, Horváth Csongor Béla (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 63 - 81 | 2 - 12 |
KEYONA LAVETTE Hayes (21) (Aluinvent DVTK) |
KEYONA LAVETTE Hayes (14) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (13) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Németh Patrik (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | V, 86 - 59 | 2 - 13 |
HORVÁTH Bernadett Katalin (20) (Ludovika-FCSM Csata ) |
ZEMPARE Batabe (14) (Ludovika-FCSM Csata ) |
VORPAHL Leslie (4) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin, Gál János (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | O | V, 63 - 97 | 2 - 14 |
MOMPREMIER Beatrice (23) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (8) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | V, 87 - 71 | 2 - 15 |
SMITH Janae Louise (26) (ELTE BEAC Újbuda) |
SARAUSKAITE Daugile (17) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (5) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Drenyovszki Dániel (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 73 - 72 | 2 - 16 |
FRASER Brianna Ashaki (28) (Vasas Akadémia) |
SARAUSKAITE Daugile (15) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (8) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Minár László Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 76 - 75 | 3 - 16 |
JENKINS Chanise Monique (25) (TFSE-MTK) |
SARAUSKAITE Daugile (16) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (9) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PEAC-Pécs | O | V, 48 - 60 | 3 - 17 |
KISS Virág (20) (PEAC-Pécs) |
KISS Virág (13) (PEAC-Pécs) |
SZŰCS Réka (6) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 71 - 85 | 3 - 18 |
VORPAHL Leslie (22) (PINKK-Pécsi 424) |
MC CALL Erica Angelyn (8) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (10) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Katalin (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | V, 59 - 64 | 3 - 19 |
SOTIRIOU Aikaterina (19) (VBW CEKK Cegléd) |
SARAUSKAITE Daugile (11) (PINKK-Pécsi 424) |
VORPAHL Leslie (9) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Minár László Balázs, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |