Műsor - 2020. október 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia O GY, 74 - 72 1 - 0 SÖMENEK Martin (30)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (11)
(Salgótarján)
HERENDIC Dominik (7)
(Salgótarján)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. október 9. 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló MTK-Elite BasketMTK-Elite Basket I GY, 69 - 71 2 - 0 HERENDIC Dominik (18)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (18)
(Salgótarján)
KARANFILOVSKI Valentino (8)
(Salgótarján)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán, Borgula György (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2020. október 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS I V, 74 - 62 2 - 1 UBILLA Emmanuel (18)
(Nyíregyháza)
MOKÁNSZKI Máté (6)
(Nyíregyháza)
UBILLA Emmanuel (7)
(Nyíregyháza)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. október 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló MAFCMAFC O GY, 94 - 74 3 - 1 HERENDIC Dominik (28)
(Salgótarján)
BORDÁCS Gábor Soma (12)
(MAFC)
HERENDIC Dominik (6)
(Salgótarján)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Földi László (Balogh László György)
Műsor - 2020. november 27. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc I GY, 83 - 97 4 - 1 HERENDIC Dominik (28)
(Salgótarján)
BOINITZER Dávid (9)
(Salgótarján)
HERENDIC Dominik (9)
(Salgótarján)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Sallai István József, Bagi Bálint, Makrai Márton (Vághy Tamás János)
Műsor - 2020. december 2. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém I V, 92 - 82 4 - 2 MADÁR András (32)
(PE Veszprém)
DUKIC Nebojsa (14)
(PE Veszprém)
SZABÓ Péter (9)
(PE Veszprém)
Aréna: Március 15. Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O GY, 83 - 81 5 - 2 JAKAB Péter (32)
(Bajai Bácska FKE)
VUKICEVIC Milos (12)
(Bajai Bácska FKE)
GOLDRING Gergő (7)
(Bajai Bácska FKE)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra (Mocsai László)
Műsor - 2020. december 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I GY, 84 - 87 6 - 2 SÖMENEK Martin (18)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (12)
(Salgótarján)
TÓTH Bence Miklós (9)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Bagi Bálint, DR. MAGYARI TIBOR, Benedek Zoltán (Németh Csaba János)
Műsor - 2020. december 17. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE O GY, 89 - 61 7 - 2 CAREV Aleksej (20)
(PVSK-CARGATE)
NSHIMBA Kalau Joel (11)
(Salgótarján)
MOLNÁR Marcell (9)
(Salgótarján)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Domán István, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. január 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia I V, 106 - 78 7 - 3 NAGY Botond Ágoston (32)
(BKG Príma )
HERENDIC Dominik (7)
(Salgótarján)
NAGY Benedek Ágost (14)
(BKG Príma )
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán, Borgula György (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. január 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló MTK-Elite BasketMTK-Elite Basket O GY, 78 - 60 8 - 3 SÖMENEK Martin (21)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (14)
(Salgótarján)
JAKAB Péter (9)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György)
Műsor - 2021. január 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló TF-BPTF-BP O V, 83 - 85 8 - 4 SOMOGYFOKI Péter Gábor (22)
(TF-BP)
BOINITZER Dávid (12)
(Salgótarján)
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7)
(TF-BP)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. január 16. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló NKA PécsNKA Pécs I V, 70 - 65 8 - 5 HERENDIC Dominik (22)
(Salgótarján)
KARAVDIC Sedin (8)
(NKA Pécs)
HERENDIC Dominik (4)
(Salgótarján)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Földi László (Maár Gábor)
Műsor - 2021. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló NKA PécsNKA Pécs O V, 69 - 80 8 - 6 KARAVDIC Sedin (15)
(NKA Pécs)
KOCSIS Zalán (8)
(NKA Pécs)
BENKE Krisztián (5)
(NKA Pécs)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS O V, 72 - 98 8 - 7 SÖMENEK Martin (18)
(Salgótarján)
BAZSÓ Brúnó (12)
(Nyíregyháza)
UBILLA Emmanuel (8)
(Nyíregyháza)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Németh Patrik, Gaál Norbert (Mocsai László)
Műsor - 2021. január 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O GY, 86 - 79 9 - 7 LAKOSA Ákos (26)
(Nagykőrös)
MÁCSAI Károly (12)
(Nagykőrös)
LAKOSA Ákos (6)
(Nagykőrös)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Polonkai Balázs István, Rózsavölgyi Alexandra (Balogh László György)
Műsor - 2021. január 30. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló MAFCMAFC I V, 86 - 84 9 - 8 TÓTH Péter (30)
(MAFC)
SÖMENEK Martin (15)
(Salgótarján)
HERENDIC Dominik (8)
(Salgótarján)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Jurák Krisztián, Nyíri Péter Patrik (Vághy Tamás János)
Műsor - 2021. február 3. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I GY, 64 - 67 10 - 8 SÖMENEK Martin (25)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (8)
(Salgótarján)
MORAVCSIK Áron (8)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kapusi Gábor, Gaál Norbert (Nagy János)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O GY, 74 - 70 11 - 8 KOPÁCSI Ákos (13)
(Budapesti Honvéd SE)
SÖMENEK Martin (12)
(Salgótarján)
TÓTH Bence Miklós (6)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Domán István, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
Műsor - 2021. február 20. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló TF-BPTF-BP I GY, 68 - 92 12 - 8 BOINITZER Dávid (23)
(Salgótarján)
KERKAI Ákos (11)
(TF-BP)
HERENDIC Dominik (11)
(Salgótarján)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Benczur Tamás, Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2021. február 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém O GY, 92 - 91 13 - 8 MADÁR András (42)
(PE Veszprém)
SÖMENEK Martin (11)
(Salgótarján)
HERENDIC Dominik (11)
(Salgótarján)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Bagi Bálint (Vághy Tamás János)
Műsor - 2021. február 28. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I V, 93 - 90 13 - 9 SÖMENEK Martin (25)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (11)
(Salgótarján)
HERENDIC Dominik (5)
(Salgótarján)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc O GY, 90 - 78 14 - 9 BOINITZER Dávid (26)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (11)
(Salgótarján)
HERENDIC Dominik (9)
(Salgótarján)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Vida József, Nepp László Oszkár, Gaál Norbert (Mocsai László)
Műsor - 2021. március 14. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I V, 91 - 76 14 - 10 JAKAB Péter (25)
(Bajai Bácska FKE)
JAKAB Péter (8)
(Bajai Bácska FKE)
NAGY Dániel (8)
(Bajai Bácska FKE)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Reisz Péter (Téczely Tamás)
Műsor - 2021. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 67 - 65 15 - 10 HERENDIC Dominik (21)
(Salgótarján)
SÖMENEK Martin (16)
(Salgótarján)
MORAVCSIK Áron (7)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE I GY, 65 - 83 16 - 10 CAREV Aleksej (19)
(PVSK-CARGATE)
MARTINEZ Ralf Ádám (9)
(PVSK-CARGATE)
HERENDIC Dominik (9)
(Salgótarján)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Vida József, Varga Zoltán, Földi László (Maár Gábor)

Megyei szövetségek