Műsor - 2020. szeptember 26. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 95 - 90 0 - 1 DOBRIJEVIC Aleksa (25)
(NKA Pécs)
RADICS Gerzson (11)
(Vasas Akadémia)
LADOS Erik Botond (9)
(NKA Pécs)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. október 10. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia O V, 76 - 84 0 - 2 RADONCIC ADMIR (25)
(BKG Príma )
ROSIC Uros (11)
(NKA Pécs)
NAGY Benedek Ágost (6)
(BKG Príma )
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Vadász Csaba (Domokos Lőrinc)
Műsor - 2020. október 18. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló MAFCMAFC I GY, 68 - 72 1 - 2 BORDÁCS Gábor Soma (29)
(MAFC)
BORDÁCS Gábor Soma (21)
(MAFC)
BIBER Áron Benedek (5)
(MAFC)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Goda László, Hervay Tibor, Gaál Norbert (Mocsai László)
Műsor - 2020. október 24. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló TF-BPTF-BP O V, 84 - 85 1 - 3 DOBRIJEVIC Aleksa (36)
(NKA Pécs)
DOBRIJEVIC Aleksa (13)
(NKA Pécs)
KERKAI Ákos (5)
(TF-BP)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Kovács Nimród János, Vida József, Borgula György (Maár Gábor)
Műsor - 2020. december 12. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém O V, 103 - 105 1 - 4 SCHERER Bálint André (33)
(NKA Pécs)
ORGONA Gergő (12)
(PE Veszprém)
SZABÓ Péter (4)
(PE Veszprém)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Domokos Lőrinc)
Műsor - 2020. december 18. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc I GY, 82 - 90 2 - 4 KOZÁK Bertalan (24)
(MEAFC-Miskolc)
LIPPAI Szabolcs (8)
(MEAFC-Miskolc)
FÜLÖP Zsombor (5)
(NKA Pécs)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Domán István, Marton Péter (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2020. december 22. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O V, 65 - 96 2 - 5 JAKAB Péter (34)
(Bajai Bácska FKE)
JAKAB Péter (12)
(Bajai Bácska FKE)
PONGÓ Martin (4)
(Bajai Bácska FKE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János)
Műsor - 2021. január 3. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE I GY, 75 - 85 3 - 5 BENKE Krisztián (21)
(NKA Pécs)
KOCSIS Zalán (10)
(NKA Pécs)
BÍRÓ Levente (6)
(PVSK-CARGATE)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Borgula György (Maár Gábor)
Műsor - 2021. január 6. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 84 - 79 4 - 5 BOROS Márk (21)
(Vasas Akadémia)
KARAVDIC Sedin (13)
(NKA Pécs)
BENKE Krisztián (4)
(NKA Pécs)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Földesi Ádám (Domokos Lőrinc)
Műsor - 2021. január 10. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia I V, 72 - 56 4 - 6 NAGY Botond Ágoston (35)
(BKG Príma )
BUZÁS Bence (7)
(BKG Príma )
NAGY Benedek Ágost (9)
(BKG Príma )
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Lövei László (Bogárdi János)
Műsor - 2021. január 12. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE I V, 79 - 67 4 - 7 SCHERER Bálint André (22)
(NKA Pécs)
GÁSPÁR Mátyás (7)
(NKA Pécs)
TÓTH Bence Miklós (7)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2021. január 16. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE O GY, 70 - 65 5 - 7 HERENDIC Dominik (22)
(Salgótarján)
KARAVDIC Sedin (8)
(NKA Pécs)
HERENDIC Dominik (4)
(Salgótarján)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Földi László (Maár Gábor)
Műsor - 2021. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Salgótarjáni KSESalgótarjáni KSE I GY, 69 - 80 6 - 7 KARAVDIC Sedin (15)
(NKA Pécs)
KOCSIS Zalán (8)
(NKA Pécs)
BENKE Krisztián (5)
(NKA Pécs)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
Műsor - 2021. január 23. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló MAFCMAFC O V, 65 - 85 6 - 8 CSAPAI Péter Zsolt (25)
(MAFC)
POLGÁRDY Ádám (8)
(MAFC)
TÓTH Péter (4)
(MAFC)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. január 27. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS O V, 98 - 104 6 - 9 UBILLA Emmanuel (29)
(Nyíregyháza)
MOKÁNSZKI Máté (9)
(Nyíregyháza)
UBILLA Emmanuel (6)
(Nyíregyháza)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám, Csák Máté Károly (Maár Gábor)
Műsor - 2021. január 30. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló TF-BPTF-BP I GY, 76 - 84 7 - 9 KARAVDIC Sedin (26)
(NKA Pécs)
KERKAI Ákos (10)
(TF-BP)
CSÍK Richárd (6)
(TF-BP)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Vida József, Dr. Szakáll István Zoltán, Nepp László Oszkár (Bognár Tibor)
Műsor - 2021. február 6. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE O V, 70 - 75 7 - 10 KOVÁCS Gergely Soma (22)
(Nagykőrös)
KOVÁCS Gergely Soma (14)
(Nagykőrös)
LADOS Erik Botond (6)
(NKA Pécs)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Herczeg Ágoston)
Műsor - 2021. február 13. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló MTK-Elite BasketMTK-Elite Basket O V, 62 - 79 7 - 11 TAKÁCS András (29)
(MTK-Elite Basket)
KOCSIS Zalán (10)
(NKA Pécs)
JAKAB Péter (6)
(MTK-Elite Basket)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Borgula György (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. február 17. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Nagykőrösi Sólymok KENagykőrösi Sólymok KE I GY, 78 - 90 8 - 11 KARAVDIC Sedin (28)
(NKA Pécs)
KOCSIS Zalán (13)
(NKA Pécs)
BENKE Krisztián (5)
(NKA Pécs)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Makrai Márton, Nepp László Oszkár (Bogárdi János)
Műsor - 2021. február 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I GY, 63 - 68 9 - 11 VUKICEVIC Milos (25)
(Bajai Bácska FKE)
VUKICEVIC Milos (12)
(Bajai Bácska FKE)
PONGÓ Martin (9)
(Bajai Bácska FKE)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Vida József, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (Maár Gábor)
Műsor - 2021. február 24. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE O GY, 77 - 76 10 - 11 LEWIS II Michael (32)
(PVSK-CARGATE)
KARAVDIC Sedin (14)
(NKA Pécs)
LADOS Erik Botond (6)
(NKA Pécs)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Reisz Péter (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. február 27. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló MTK-Elite BasketMTK-Elite Basket I GY, 68 - 103 11 - 11 KARAVDIC Sedin (19)
(NKA Pécs)
KARAVDIC Sedin (11)
(NKA Pécs)
BENKE Krisztián (5)
(NKA Pécs)
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Györfy Rúben, Jurák Krisztián, Kéri István (HOFFMANN Gergely)
Műsor - 2021. március 5. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló HÜBNER-Nyíregyháza BSHÜBNER-Nyíregyháza BS I V, 92 - 73 11 - 12 TÓTH Gergely (22)
(Nyíregyháza)
BUS Iván (15)
(Nyíregyháza)
BUS Iván (15)
(Nyíregyháza)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Pozsonyi László, Gál János, Domán István (Farkas János)
Műsor - 2021. március 13. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Budapesti Honvéd SEBudapesti Honvéd SE O GY, 94 - 89 12 - 12 KARAVDIC Sedin (28)
(NKA Pécs)
KARAVDIC Sedin (11)
(NKA Pécs)
STEFÁN Dávid Levente (4)
(Budapesti Honvéd SE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Vadász Csaba, Földi László, Borgula György (Farkas Zoltán)
Műsor - 2021. március 20. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló HOYA-Pannon Egyetem VeszprémHOYA-Pannon Egyetem Veszprém I V, 95 - 76 12 - 13 MADÁR András (25)
(PE Veszprém)
DUKIC Nebojsa (9)
(PE Veszprém)
SZABÓ Péter (12)
(PE Veszprém)
Aréna: Március 15. Sportcsarnok Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR (HOFFMANN Gergely)
Műsor - 2021. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló MEAFC-MiskolcMEAFC-Miskolc O GY, 79 - 77 13 - 13 LADOS Erik Botond (28)
(NKA Pécs)
HOMOKI Donát László (17)
(MEAFC-Miskolc)
TÓTH Bence (6)
(MEAFC-Miskolc)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia Játékvezetők: Tóth Kálmán, Földesi Ádám, Csák Máté Károly (Fekete László)

Megyei szövetségek