Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PVSK-VEOLIA | O | GY, 91 - 90 | 1 - 0 |
TURNER Frank Rahim (24) (Alba Fehérvár) |
AHMAD Esa Yaqin (6) (Alba Fehérvár) |
TURNER Frank Rahim (11) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Nagy Viktor, Nyilas István (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 79 - 97 | 2 - 0 |
CURRY Ronald Lee JR. (22) (Alba Fehérvár) |
VUKO Tonko (6) (Zalakerámia ZTE KK) |
TURNER Frank Rahim (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | OSE Lions | I | V, 91 - 86 | 2 - 1 |
HAYES Bradley Jordan (22) (OSE Lions) |
AHMAD Esa Yaqin (10) (Alba Fehérvár) |
TURNER Frank Rahim (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC | I | GY, 64 - 76 | 3 - 1 |
VOJVODA Dávid (22) (Alba Fehérvár) |
HINES Shaqiulle Savan (10) (DEAC) |
CURRY Ronald Lee JR. (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 81 - 64 | 4 - 1 |
VOJVODA Dávid (20) (Alba Fehérvár) |
DAVIS Stacy Wright (13) (Alba Fehérvár) |
KOVÁCS Ákos (7) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Egis Körmend | O | GY, 91 - 82 | 5 - 1 |
VOJVODA Dávid (26) (Alba Fehérvár) |
TAYLOR Travis T. (15) (Egis Körmend) |
THAMES Xavier Raynard (9) (Egis Körmend) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 85 - 83 | 5 - 2 |
CAKARUN Marjan (24) (Szolnoki Olajbányász) |
CAKARUN Marjan (9) (Szolnoki Olajbányász) |
WARNER Angelo Curtis (8) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 101 - 93 | 6 - 2 |
AHMAD Esa Yaqin (25) (Alba Fehérvár) |
AHMAD Esa Yaqin (11) (Alba Fehérvár) |
CURRY Ronald Lee JR. (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | I | GY, 73 - 85 | 7 - 2 |
KARAHODZIC Kemal (27) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
THOMAS JR Cleveland Joseph (8) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
TURNER Frank Rahim (10) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Egis Körmend | I | V, 75 - 70 | 7 - 3 |
CURRY Ronald Lee JR. (22) (Alba Fehérvár) |
TAYLOR Travis T. (14) (Egis Körmend) |
CURRY Ronald Lee JR. (3) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | V, 78 - 87 | 7 - 4 |
GOVENS Darrin Anthony (28) (Szedeák) |
DICKEY III James L (9) (Szedeák) |
TURNER Frank Rahim (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | O | GY, 66 - 60 | 8 - 4 |
DAVIS Stacy Wright (17) (Alba Fehérvár) |
DAVIS Stacy Wright (14) (Alba Fehérvár) |
WITTMANN Krisztián (5) (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | OSE Lions | O | GY, 97 - 72 | 9 - 4 |
DAVIS Stacy Wright (20) (Alba Fehérvár) |
BAILEY Adrio Ramone (9) (OSE Lions) |
CURRY Ronald Lee JR. (8) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Jászberényi KSE | O | GY, 82 - 65 | 10 - 4 |
DAVIS Stacy Wright (21) (Alba Fehérvár) |
AHMAD Esa Yaqin (10) (Alba Fehérvár) |
BRBAKLIC Aleksa (6) (Jászberény) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Jászberényi KSE | I | GY, 54 - 72 | 11 - 4 |
TURNER Frank Rahim (15) (Alba Fehérvár) |
WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON (10) (Jászberény) |
TURNER Frank Rahim (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Sopron KC | I | GY, 83 - 87 | 12 - 4 |
DAVIS Stacy Wright (24) (Alba Fehérvár) |
AHMAD Esa Yaqin (13) (Alba Fehérvár) |
VOJVODA Dávid (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Sopron KC | O | GY, 95 - 71 | 13 - 4 |
ELMORE Jonathan Barett (27) (Sopron KC) |
AHMAD Esa Yaqin (10) (Alba Fehérvár) |
TURNER Frank Rahim (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 95 - 84 | 13 - 5 |
VOJVODA Dávid (25) (Alba Fehérvár) |
BRUINSMA Evan John (8) (Falco KC) |
VÁRADI Benedek (10) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 94 - 69 | 13 - 6 |
GOVENS Darrin Anthony (25) (Szedeák) |
DICKEY III James L (7) (Szedeák) |
GOVENS Darrin Anthony (8) (Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 97 - 100 | 14 - 6 |
DAVIS Stacy Wright (33) (Alba Fehérvár) |
AHMAD Esa Yaqin (14) (Alba Fehérvár) |
CURRY Morris Sharaud (13) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kaposvári KK | O | V, 82 - 88 | 14 - 7 |
RIVERS Demetre Earl (27) (Kaposvári KK) |
RIVERS Demetre Earl (8) (Kaposvári KK) |
HEARST Zaid (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | DEAC | O | V, 95 - 102 | 14 - 8 |
TÓTH Ádám (24) (DEAC) |
DAVIS Stacy Wright (6) (Alba Fehérvár) |
RONALD Moore (10) (DEAC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki Olajbányász | O | V, 70 - 85 | 14 - 9 |
SUBOTIC Bojan (22) (Szolnoki Olajbányász) |
OMENAKA Godwin Ekene (10) (Alba Fehérvár) |
WARNER Angelo Curtis (7) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 90 - 77 | 14 - 10 |
VOJVODA Dávid (24) (Alba Fehérvár) |
VOJVODA Dávid (9) (Alba Fehérvár) |
CURRY Ronald Lee JR. (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | PVSK-VEOLIA | I | GY, 82 - 89 | 15 - 10 |
VOJVODA Dávid (27) (Alba Fehérvár) |
DAVIS Stacy Wright (11) (Alba Fehérvár) |
RUJÁK András Baldvin (6) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | GY, 90 - 88 | 16 - 10 |
BRUINSMA Evan John (23) (Falco KC) |
BARAC Boris (10) (Falco KC) |
ANDERSON Kyan Shakeel (9) (Falco KC) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Várhalmi Zsolt László) |