Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki Olajbányász U23 | I | V, 72 - 58 | 0 - 1 |
SONYÁK Béla Ádám (17) (Concordia Motax KC) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olajbányász U23) |
MURAI Gábor (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | O | GY, 96 - 76 | 1 - 1 |
SONYÁK Béla Ádám (23) (Concordia Motax KC) |
KOMA Dániel (9) (Békés) |
KERTÉSZ Dániel (8) (Békés) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kapusi Gábor, Pécsi Zsolt (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Újpest-MT | I | V, 67 - 62 | 1 - 2 |
SONYÁK Béla Ádám (24) (Concordia Motax KC) |
DR. FRANCZVA Ádám (8) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Földi László, Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 80 - 73 | 2 - 2 |
MOLNÁR Bence (26) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PERÁK Denis (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BURAI Róbert (4) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Józsa András Junior, dr. Stánicz Péter (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC U23 | I | V, 57 - 53 | 2 - 3 |
TÓTH Bence Miklós (21) (DEAC U23) |
OMENAKA Godwin Ekene (17) (DEAC U23) |
TÓTH Bence Miklós (5) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pécsi NKA | O | GY, 76 - 65 | 3 - 3 |
SONYÁK Béla Ádám (19) (Concordia Motax KC) |
MELEG Gergő Zoárd (17) (Pécsi NKA) |
MURAI Gábor (7) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Kéri István (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SMAFC | I | GY, 66 - 81 | 4 - 3 |
BURAI Róbert (35) (Concordia Motax KC) |
HÓDI Patrik (14) (Concordia Motax KC) |
CZUKOR Bence (7) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Józsa András Junior, Dr. Oláh Márk (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Ceglédi KE | O | V, 61 - 64 | 4 - 4 |
SONYÁK Béla Ádám (19) (Concordia Motax KC) |
MILLER Darrell (11) (Cegléd) |
MURAI Gábor (3) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Tóth Kálmán, Dr. Szakáll István Zoltán (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 79 - 59 | 4 - 5 |
ROSEMOND Steve (28) (Óbudai Kaszások) |
MURAI Gábor (9) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 71 - 62 | 5 - 5 |
PLÉZER Gábor (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
BURAI Róbert (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Katalin, Kéri István (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | GY, 65 - 79 | 6 - 5 |
SONYÁK Béla Ádám (27) (Concordia Motax KC) |
DOROGI Gergő (11) (Bonyhádi KSE) |
DOROGI Gergő (5) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Pécsi Zsolt (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 85 - 75 | 7 - 5 |
MÁTÉ Balázs (27) (EKE Eger KOK) |
HORVÁTH Attila (6) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (4) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lövei László, Kaposi Renátó (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 101 - 83 | 8 - 5 |
BURAI Róbert (41) (Concordia Motax KC) |
BERNECZEI László István (7) (SZE Győri KC) |
CSABA György (3) (SZE Győri KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | GY, 81 - 75 | 9 - 5 |
MARTIN Jake (25) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MARTIN Jake (9) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MURAI Gábor (7) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Józsa András Junior, Németh Patrik (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki Olajbányász U23 | O | V, 73 - 88 | 9 - 6 |
MURAI Gábor (27) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (7) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (2) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László, Kruk Melinda (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | I | GY, 87 - 89 | 10 - 6 |
BURAI Róbert (33) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (11) (Concordia Motax KC) |
KERTÉSZ Dániel (8) (Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Makrai Márton (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Újpest-MT | O | GY, 86 - 80 | 11 - 6 |
ANGELO RACKLEY Darion (30) (Újpest-MT) |
ANGELO RACKLEY Darion (8) (Újpest-MT) |
MURAI Gábor (3) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 94 - 81 | 11 - 7 |
MURAI Gábor (22) (Concordia Motax KC) |
KELLER Vidor (8) (Concordia Motax KC) |
PAVLOVIC Vuk (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Drenyovszki Dániel , Jankovics Viktor Zsolt (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DEAC U23 | O | GY, 96 - 71 | 12 - 7 |
SONYÁK Béla Ádám (27) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (9) (Concordia Motax KC) |
HÓDI Patrik (4) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Varga-Záray Katalin, Sentényi Barna (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Pécsi NKA | I | V, 97 - 66 | 12 - 8 |
SONYÁK Béla Ádám (17) (Concordia Motax KC) |
HÓDI Patrik (10) (Concordia Motax KC) |
HÓDI Patrik (5) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla, Kruk Melinda (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | SMAFC | O | GY, 100 - 72 | 13 - 8 |
CZUKOR Bence (27) (SMAFC) |
MURAI Gábor (8) (Concordia Motax KC) |
SONYÁK Béla Ádám (7) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida József, Józsa András Junior, Lövei László (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Ceglédi KE | I | V, 79 - 74 | 13 - 9 |
TÓTH Zoltán (22) (Cegléd) |
MILLER Darrell (11) (Cegléd) |
MURAI Gábor (5) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Fodor Attila, Hervay Tibor, Bagi Bálint (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Óbudai Kaszások | O | GY, 65 - 56 | 14 - 9 |
VÁMOS László (18) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (8) (Óbudai Kaszások) |
HÓDI Patrik (3) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kéri István, Pécsi Zsolt (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 57 - 50 | 14 - 10 |
HÓDI Patrik (20) (Concordia Motax KC) |
HÓDI Patrik (8) (Concordia Motax KC) |
LEWIS Chester (5) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Györfy Rúben, Sentényi Barna, Borgula György (Mocsai László) |