Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MTK-Elite Basket | I | V, 98 - 89 | 0 - 1 |
TAKÁCS András (25) (MTK-Elite Basket) |
SZATMÁRI Zsombor (10) (MTK-Elite Basket) |
JAKAB Péter (13) (MTK-Elite Basket) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Györfy Rúben, Gaál István Tamás, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BUDAFOK | O | V, 66 - 74 | 0 - 2 |
KOVÁCS Gergely Soma (24) (BUDAFOK) |
KAROSI Gergely (9) (TF-BP) |
PUSZTA Dávid Csaba (7) (BUDAFOK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 85 - 77 | 1 - 2 |
NAGY Dániel (21) (Bajai Bácska FKE) |
TIMKÓ Norbert (13) (TF-BP) |
CZURA Attila (8) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | GY, 89 - 76 | 2 - 2 |
CZURA Attila (27) (TF-BP) |
BEÁK Gábor (9) (TF-BP) |
CZURA Attila (7) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BKG-Príma SE | I | V, 87 - 60 | 2 - 3 |
NAGY Benedek Ágost (15) (BKG-Príma SE) |
TIMKÓ Norbert (14) (TF-BP) |
NAGY Botond Ágoston (11) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 79 - 70 | 3 - 3 |
TIMKÓ Norbert (21) (TF-BP) |
TIMKÓ Norbert (10) (TF-BP) |
CZURA Attila (5) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Balog György Attila, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | I | V, 89 - 72 | 3 - 4 |
CZURA Attila (28) (TF-BP) |
BAZSÓ Brúnó Tamás (12) (Nyíregyháza) |
BUS Iván Krisztián (8) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Dr. Szakáll István Zoltán, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 94 - 97 | 4 - 4 |
KERKAI Ákos (24) (TF-BP) |
BOROS Márk (9) (Vasas Akadémia) |
BOROS Márk (14) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 69 - 75 | 4 - 5 |
MC CALL Michael (19) (PE Veszprém) |
TIMKÓ Norbert (10) (TF-BP) |
MADÁR András Rudolf (7) (PE Veszprém) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Bagi Bálint, Németh Patrik (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 82 - 75 | 4 - 6 |
HORVÁTH Ákos (24) (Budapesti Honvéd SE) |
STEFÁN Dávid Levente (8) (Budapesti Honvéd SE) |
CZURA Attila (8) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Dr. Szakáll István Zoltán, dr. Stánicz Péter (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MEAFC-Miskolc | O | V, 93 - 99 | 4 - 7 |
CZURA Attila (33) (TF-BP) |
THORNTON Austin (16) (MEAFC-Miskolc) |
CZURA Attila (8) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC | I | GY, 87 - 90 | 5 - 7 |
IVOSEV Tamás (28) (TF-BP) |
TIMKÓ Norbert (13) (TF-BP) |
CZURA Attila (10) (TF-BP) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Pécsi Zsolt (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PVSK-CARGATE | I | GY, 82 - 88 | 6 - 7 |
IVOSEV Tamás (28) (TF-BP) |
IVOSEV Tamás (13) (TF-BP) |
IVOSEV Tamás (7) (TF-BP) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MTK-Elite Basket | O | GY, 82 - 58 | 7 - 7 |
IVOSEV Tamás (16) (TF-BP) |
SZATMÁRI Zsombor (13) (MTK-Elite Basket) |
IVOSEV Tamás (8) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Gergely Csaba, Sörlei Attila, Józsa András Junior (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 56 - 55 | 7 - 8 |
PONGÓ Martin (20) (Bajai Bácska FKE) |
IVOSEV Tamás (21) (TF-BP) |
CZURA Attila (7) (TF-BP) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | GY, 64 - 66 | 8 - 8 |
MOLNÁR Miklós (26) (Nagykőrös) |
MÁCSAI Károly (13) (Nagykőrös) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (5) (TF-BP) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Nyilas István, Radnóti Miklós, Földi László (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BKG-Príma SE | O | GY, 101 - 71 | 9 - 8 |
IVOSEV Tamás (34) (TF-BP) |
IVOSEV Tamás (21) (TF-BP) |
CZURA Attila (11) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Varga-Záray Katalin, Németh Patrik (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BUDAFOK | I | V, 99 - 92 | 9 - 9 |
KOVÁCS Gergely Soma (32) (BUDAFOK) |
KAROSI Gergely (10) (TF-BP) |
PUSZTA Dávid Csaba (8) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida József, Józsa András Junior, Földesi Ádám (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MAFC | O | V, 81 - 103 | 9 - 10 |
TÓTH Péter (25) (MAFC) |
RICHMOND Ryan (11) (MAFC) |
TÓTH Péter (7) (MAFC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Sörlei Attila (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 70 - 58 | 9 - 11 |
IVOSEV Tamás (33) (TF-BP) |
IVOSEV Tamás (14) (TF-BP) |
HERENDIC Dominik (13) (Salgótarján) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | O | GY, 94 - 86 | 10 - 11 |
HOBBS Bryton Antonio (30) (Nyíregyháza) |
IVOSEV Tamás (12) (TF-BP) |
CZURA Attila (11) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 82 - 57 | 11 - 11 |
CZURA Attila (22) (TF-BP) |
IVOSEV Tamás (16) (TF-BP) |
CZURA Attila (10) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 83 - 77 | 11 - 12 |
CZURA Attila (27) (TF-BP) |
SIPOLINS Guntis (14) (PE Veszprém) |
SZABÓ Péter (7) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Györfy Rúben, Vida József, dr. Vajda Balázs (Bognár Tibor) |