Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | V, 57 - 102 | 0 - 1 |
NOVÁK Áron Mihály (15) (Jászberény U20) |
KALMÁR Viktor (9) (Atomerõmû SE U20) |
HORVÁTH Kristóf István (9) (Atomerõmû SE U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | V, 80 - 75 | 0 - 2 |
FARKAS Attila (25) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
HARMATH Barnabás (14) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KOVÁCS Kristóf (6) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Ostoros Károly csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC U20 | I | V, 100 - 49 | 0 - 3 |
ASSZú Ádám (27) (DEAC U20) |
SZABÓ Martin (10) (Jászberény U20) |
TISZA Bálint Attila (9) (DEAC U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Alba Fehérvár U20 | O |
SZABÓ Martin (23) (Jászberény U20) |
LŐRINCZ Miklós (6) (Jászberény U20) |
SZIGEDI Bence (5) (Jászberény U20) |
||
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 128 - 47 | 1 - 4 |
OLASZ Ádám Zsolt (32) (PVSK U20) |
FUTÓ Balázs (12) (PVSK U20) |
MÁNDITY Markó (10) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 75 - 88 | 1 - 5 |
KISS Benedek (28) (Egis Körmend U20) |
OROSZI Bence (12) (Egis Körmend U20) |
KISS Mátyás (6) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | V, 66 - 86 | 1 - 6 |
KUCSERA Dániel (24) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
KUCSERA Dániel (15) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
GONDA Zsombor Gábor (4) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Rideg László, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 92 - 108 | 1 - 7 |
BUZSÁKI Bence (27) (Sopron KC U20) |
WERNER Viktor (13) (Sopron KC U20) |
HORVÁTH Máté (6) (Sopron KC U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 | O | V, 75 - 90 | 1 - 8 |
KAROSI Gergely (22) (Tehetséges Fiatalok BP U20) |
KASZÁS Márton (13) (Jászberény U20) |
SZABÓ Martin (7) (Jászberény U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | V, 86 - 67 | 1 - 9 |
GOLDRING József Bence (23) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
MAYER Ákos (14) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
VARGA Ákos (6) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | V, 76 - 113 | 1 - 10 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 104 - 60 | 1 - 11 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 76 - 88 | 1 - 12 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | V, 71 - 49 | 1 - 13 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Sterczer Péter Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 92 - 78 | 2 - 13 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | DEAC U20 | O | GY, 87 - 79 | 3 - 13 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 116 - 51 | 3 - 14 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 41 - 88 | 3 - 15 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 102 - 72 | 3 - 16 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | V, 75 - 67 | 3 - 17 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Sopron KC U20 | I | V, 85 - 59 | 3 - 18 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 | I | V, 70 - 62 | 3 - 19 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hartai Tamás, Bedőcs Barnabás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | V, 75 - 101 | 3 - 20 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 80 - 41 | 3 - 21 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 110 - 55 | 3 - 22 | - | - | |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mester Milán, Lakos Koppány |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 51 - 105 | 3 - 23 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely |