Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | V, 71 - 84 | 0 - 1 |
HÓDI Patrik (28) (Falco KC U20) |
WERNER Viktor (16) (Sopron KC U20) |
FRIEDL Kristóf Bence (8) (Falco KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 100 - 75 | 0 - 2 |
OLASZ Ádám Zsolt (26) (PVSK U20) |
WERNER Viktor (16) (Sopron KC U20) |
BÍRÓ Levente (6) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 66 - 83 | 0 - 3 |
KÓKAI Dávid (21) (Szolnoki Olaj KK U20) |
WERNER Viktor (19) (Sopron KC U20) |
FRIKKER Marcell (6) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rudasits Ákos, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 89 - 66 | 0 - 4 |
BUZSÁKI Bence (21) (Sopron KC U20) |
OROSZI Bence (11) (Egis Körmend U20) |
NÉMETH Ákos (5) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 65 - 90 | 0 - 5 |
BOGDÁN Benedek (17) (Kaposvári KK U20) |
SCHÖLL Richárd (13) (Sopron KC U20) |
HOCK Gergő János (10) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | V, 94 - 70 | 0 - 6 |
PLÉZER Gábor (40) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
WERNER Viktor (15) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (8) (Sopron KC U20) |
Aréna: GAMF Sportcsarnok - Törös Olga | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | V, 87 - 88 | 0 - 7 |
BUZSÁKI Bence (36) (Sopron KC U20) |
WERNER Viktor (23) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (7) (Sopron KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 92 - 108 | 1 - 7 |
BUZSÁKI Bence (27) (Sopron KC U20) |
WERNER Viktor (13) (Sopron KC U20) |
HORVÁTH Máté (6) (Sopron KC U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | V, 80 - 100 | 1 - 8 |
SIMÓ Bence Zoltán (37) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
WERNER Viktor (18) (Sopron KC U20) |
FARKAS Attila (6) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 | I | GY, 88 - 92 | 2 - 8 |
BUZSÁKI Bence (25) (Sopron KC U20) |
WERNER Viktor (12) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (7) (Sopron KC U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC U20 | O | V, 72 - 108 | 2 - 9 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | V, 104 - 64 | 2 - 10 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 70 - 102 | 2 - 11 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 94 - 64 | 2 - 12 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 56 - 83 | 2 - 13 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 61 - 90 | 2 - 14 | - | - | |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 85 - 51 | 2 - 15 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 84 - 60 | 2 - 16 | - | - | |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lakos Koppány, Mester Milán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 71 - 63 | 3 - 16 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Tompa Gellért, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 82 - 93 | 4 - 16 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 85 - 59 | 5 - 16 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | V, 98 - 83 | 5 - 17 | - | - | |
Aréna: Ostoros Károly csarnok | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 | O | V, 69 - 94 | 5 - 18 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tamás Pálma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | DEAC U20 | I | V, 102 - 59 | 5 - 19 | - | - | |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | - | - | |||
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | - | - | |||
Aréna: NOVOMATIC Aréna |