Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Salgótarjáni KSE | I | GY, 70 - 85 | 1 - 0 |
CUBELA Ivan (26) (Salgótarjáni KSE) |
CUBELA Ivan (13) (Salgótarjáni KSE) |
MOLNÁR Bence (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Lengyel Ádám, Domán István (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | GY, 69 - 86 | 2 - 0 |
MOLNÁR Bence (26) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KOVÁCS Zoltán (5) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám, Sentényi Barna (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 101 - 87 | 3 - 0 |
MOLNÁR Bence (41) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VAS Péter (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SMAFC | I | V, 80 - 76 | 3 - 1 |
FÜZI Róbert János (25) (SMAFC) |
KOVÁCS Benedek (18) (SMAFC) |
PAVLOVIC Vuk (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | GY, 92 - 80 | 4 - 1 |
KUK Ryan (30) (Concordia Motax KC) |
KUK Ryan (10) (Concordia Motax KC) |
KUK Ryan (5) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Mintál Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 78 - 62 | 4 - 2 |
TAKÁCS Milán (28) (Alba Fehérvár) |
BÉRES Nándor András (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
TAKÁCS Milán (6) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Lovas Péter (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Újpest-MT | O | GY, 99 - 64 | 5 - 2 |
VAS Péter (27) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BÁLINT Erik (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Óbudai Kaszások | I | GY, 67 - 79 | 6 - 2 |
MOLNÁR Bence (22) (Vásárhelyi Kosársuli) |
TAKÁCS András (17) (Óbudai Kaszások) |
MOLNÁR Levente (7) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Major Ádám, Szilágyi Bálint (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 88 - 73 | 7 - 2 |
MOLNÁR Bence (25) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VARGA Imre (14) (EKE Eger KOK) |
MOLNÁR Bence (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Borgula György (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 62 - 75 | 8 - 2 |
MOLNÁR Bence (32) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KUCSERA Dániel (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Bence (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Maár Gábor, Nepp László Oszkár (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC U23 | O | GY, 90 - 75 | 9 - 2 |
VARGA Zalán Lajos (24) (Vásárhelyi Kosársuli) |
OMENAKA Godwin Ekene (11) (DEAC U23) |
KOZÁK Márton (6) (DEAC U23) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 90 - 71 | 9 - 3 |
PONGÓ Martin (31) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (12) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (7) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Praksch Péter, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 104 - 83 | 10 - 3 |
HERENDIC Dominik (26) (Salgótarjáni KSE) |
HERENDIC Dominik (9) (Salgótarjáni KSE) |
MOLNÁR Bence (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Maár Gábor, Vadász Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | GY, 104 - 87 | 11 - 3 |
VAS Péter (23) (Vásárhelyi Kosársuli) |
GÁSPÁR Balázs (10) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MOLNÁR Bence (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Szalóki Bence (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | SMAFC | O | GY, 91 - 47 | 12 - 3 |
BÁLINT Erik (18) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Csallóközi Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | GY, 77 - 97 | 13 - 3 |
MOLNÁR Bence (22) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BÁLINT Erik (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SONYÁK Béla Ádám (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Sentényi Barna, Kapusi Gábor (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 89 - 62 | 14 - 3 |
VAS Péter (30) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (14) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Maár Gábor, Reisz Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 91 - 80 | 14 - 4 |
MOLNÁR Bence (28) (Vásárhelyi Kosársuli) |
DOMSITZ Márton (16) (Széchenyi Egyetem Győr) |
PAVLOVIC Vuk (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Tóth Kálmán, Kapusi Gábor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Újpest-MT | I | V, 85 - 46 | 14 - 5 |
DR. FRANCZVA Ádám (17) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (7) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (3) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Földi László, Stánicz Péter (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Óbudai Kaszások | O | GY, 70 - 67 | 15 - 5 |
MOLNÁR Bence (23) (Vásárhelyi Kosársuli) |
TAKÁCS András (12) (Óbudai Kaszások) |
PAVLOVIC Vuk (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | EKE Eger KOK | I | V, 75 - 72 | 15 - 6 |
MÉSZÁROS Bence (22) (EKE Eger KOK) |
KOVÁCS József (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MOLNÁR Bence (3) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Horváth Csongor Béla, Szilágyi Bálint (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 89 - 69 | 16 - 6 |
MOLNÁR Dániel (32) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
PAVLOVIC Vuk (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Maár Gábor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | DEAC U23 | I | V, 97 - 85 | 16 - 7 |
TÓTH Bence Miklós (30) (DEAC U23) |
OMENAKA Godwin Ekene (16) (DEAC U23) |
TÓTH Bence Miklós (8) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György, Sörlei Attila (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 82 - 73 | 17 - 7 |
NAGY Dániel (21) (Bajai Bácska FKE) |
PAVLOVIC Vuk (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Józsa András Junior, Reisz Péter (Gorka Szabolcs Zsombor) |