Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 65 - 46 | 0 - 1 |
SURMANN Péter (15) (Újpest-MT) |
TAKÁCS András (17) (Óbudai Kaszások) |
MOLNÁR Levente (5) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | EKE Eger KOK | I | V, 93 - 75 | 0 - 2 |
MÁTÉ Balázs (18) (EKE Eger KOK) |
VARGA Imre (8) (EKE Eger KOK) |
SURMANN Péter (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Sallai István József, Sörlei Attila (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 82 - 64 | 0 - 3 |
VUKCEVIC Nikola (26) (KTE-Duna Aszfalt) |
FÜLÖP Bence (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
MOLNÁR Dániel (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC U23 | I | GY, 78 - 87 | 1 - 3 |
DR. FRANCZVA Ádám (25) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (12) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (10) (Újpest-MT) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Sallai István József, Földi László (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai Bácska FKE | I | GY, 59 - 68 | 2 - 3 |
DR. FRANCZVA Ádám (16) (Újpest-MT) |
VUKICEVIC Milos (9) (Bajai Bácska FKE) |
NAGY Róbert Imre (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Kéri István (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 99 - 64 | 2 - 4 |
VAS Péter (27) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BÁLINT Erik (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | V, 98 - 101 | 2 - 5 |
DURASEVIC Jovan (35) (Újpest-MT) |
DURASEVIC Jovan (15) (Újpest-MT) |
GÁSPÁR Balázs (9) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Válé Flórián, Nepp László Oszkár, Németh Patrik (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 77 - 71 | 2 - 6 |
SURMANN Gábor (20) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (9) (Újpest-MT) |
DURASEVIC Jovan (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Goda László, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | SMAFC | O | GY, 75 - 64 | 3 - 6 |
KOVÁCS Benedek (23) (SMAFC) |
SURMANN Gábor (12) (Újpest-MT) |
SURMANN Péter (6) (Újpest-MT) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Györfy Rúben, Szilágyi Bálint, Tóth Kitti (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | GY, 75 - 93 | 4 - 6 |
DURASEVIC Jovan (26) (Újpest-MT) |
DURASEVIC Jovan (9) (Újpest-MT) |
KUK Ryan (5) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László, Sentényi Barna (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 77 - 64 | 5 - 6 |
DURASEVIC Jovan (29) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (8) (Újpest-MT) |
SURMANN Péter (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Surányi Gábor, Kapusi Gábor, Stánicz Péter (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 114 - 92 | 5 - 7 |
HERENDIC Dominik (32) (Salgótarjáni KSE) |
HERENDIC Dominik (12) (Salgótarjáni KSE) |
HERENDIC Dominik (10) (Salgótarjáni KSE) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Óbudai Kaszások | O | V, 72 - 75 | 5 - 8 |
DURASEVIC Jovan (21) (Újpest-MT) |
MELEG Károly Richárd (13) (Óbudai Kaszások) |
SURMANN Gábor (5) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál István, Kozma Balázs (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 79 - 78 | 6 - 8 |
VARGA Imre (21) (EKE Eger KOK) |
VARGA Imre (11) (EKE Eger KOK) |
SURMANN Gábor (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Józsa András Junior, Kéri István (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 87 - 67 | 7 - 8 |
VUKCEVIC Nikola (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
SURMANN Gábor (8) (Újpest-MT) |
SURMANN Péter (10) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Válé Flórián, Pécsi Zsolt, Nepp László Oszkár (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC U23 | O | V, 89 - 93 | 7 - 9 |
TÓTH Bence Miklós (28) (DEAC U23) |
OMENAKA Godwin Ekene (10) (DEAC U23) |
TÓTH Bence Miklós (11) (DEAC U23) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szilágyi Bálint, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bajai Bácska FKE | O | GY, 84 - 76 | 8 - 9 |
SURMANN Péter (28) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (10) (Újpest-MT) |
NAGY Dániel (6) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy Viktor, Gaál Norbert (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 85 - 46 | 9 - 9 |
DR. FRANCZVA Ádám (17) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (7) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (3) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Földi László, Stánicz Péter (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | V, 86 - 62 | 9 - 10 |
HILL Jaywuan Dangelo (25) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
DURASEVIC Jovan (10) (Újpest-MT) |
GÁSPÁR Balázs (10) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, dr. Mészáros Balázs, Drenyovszki Dániel (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 101 - 69 | 10 - 10 |
NÁRAI Bence Márk (24) (Újpest-MT) |
NÁRAI Bence Márk (11) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (9) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Gaál István, Kozma Balázs (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | SMAFC | I | V, 106 - 76 | 10 - 11 |
FÜZI Róbert János (39) (SMAFC) |
CSAPLÁR NAGY Arnold (9) (SMAFC) |
CZUKOR Bence (10) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | GY, 78 - 70 | 11 - 11 |
KUK Ryan (24) (Concordia Motax KC) |
SZÉPHELYI Tamás (12) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (8) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Domán István, Szilágyi Bálint, Oláh Márk (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 92 - 71 | 11 - 12 |
VARGA Máté (20) (Alba Fehérvár) |
DURASEVIC Jovan (11) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (5) (Újpest-MT) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 73 - 69 | 12 - 12 |
SURMANN Gábor (22) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (13) (Újpest-MT) |
DURASEVIC Jovan (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Szalóki Bence (Valovics István) |