Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Óbudai Kaszások | I | GY, 91 - 93 | 1 - 0 |
BORDÁCS Gábor Soma (34) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (22) (MAFC II.) |
KOLLÁR Zsombor (9) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Motax-Pápai KC | I | V, 77 - 74 | 1 - 1 |
BORDÁCS Gábor Soma (23) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (17) (MAFC II.) |
KÁLMÁN László (4) (Motax-Pápai KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szakáll István dr., Kéri István, Pécsi Zsolt (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 74 - 43 | 1 - 2 |
SIKLÓS Olivér Balázs (24) (MAFC II.) |
OLASZ Ádám Zsolt (12) (Salgótarjáni KSE) |
SURMANN Péter (7) (Salgótarjáni KSE) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Vaszi Ádám, Makrai Márton (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | V, 72 - 89 | 1 - 3 |
SIKLÓS Olivér Balázs (24) (MAFC II.) |
JACKSON Denzel John (14) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
JACKSON Denzel John (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Horváth Csongor (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | EKE Eger KOK | I | V, 80 - 75 | 1 - 4 |
SIKLÓS Olivér Balázs (25) (MAFC II.) |
CSÁKVÁRI Csaba László (11) (EKE Eger KOK) |
MÉSZÁROS Bence (4) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Vaszi Ádám, Tóth Kitti (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bajai Bácska FKE | O | V, 89 - 97 | 1 - 5 |
SZANYI Róbert (24) (MAFC II.) |
VUKICEVIC Milos (17) (Bajai Bácska FKE) |
NAGY Dániel (9) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Pécsi Zsolt, Győrfy Ruben (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DEAC U23 | I | GY, 79 - 85 | 2 - 5 |
BORDÁCS Gábor Soma (25) (MAFC II.) |
NAGY Gergely István (14) (MAFC II.) |
SIKLÓS Olivér Balázs (9) (MAFC II.) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Mészáros Balázs, Gergely Csaba, Borgula György (Zalai Ákos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BKG-Príma SE | O | V, 87 - 113 | 2 - 6 |
NAGY Botond Ágoston (29) (BKG-Príma SE) |
BORDÁCS Gábor Soma (9) (MAFC II.) |
NAGY Benedek Ágost (11) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida Béla, Gaál István, Lövei László (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SMAFC | I | V, 88 - 67 | 2 - 7 |
FÜZI Róbert János (18) (SMAFC) |
KOVÁCS Benedek (18) (SMAFC) |
CZUKOR Bence (6) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Sopron KC-Sportiskola | I | GY, 77 - 84 | 3 - 7 |
BORDÁCS Gábor Soma (34) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (16) (MAFC II.) |
POLGÁRDY Ádám (9) (Sopron KC-Sportiskola) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám, Németh Sándor (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Ford Ivanics-Budafok | O | V, 72 - 90 | 3 - 8 |
SIKLÓS Olivér Balázs (25) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (18) (MAFC II.) |
FEHÉR Csaba (8) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Győrfy Ruben, Czupi Márton (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 82 - 65 | 3 - 9 |
LÉVI Kevin Dominik (22) (Alba Fehérvár) |
NAGY Levente (11) (MAFC II.) |
PAPP István (11) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Magyari Tibor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Falco KC Szombathely U23 | O | GY, 99 - 91 | 4 - 9 |
DURÁZI Krisztofer (31) (Falco KC Szombathely U23) |
DURÁZI Krisztofer (10) (Falco KC Szombathely U23) |
KOVÁCS Bence (9) (Falco KC Szombathely U23) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor, Bátovszky Zsolt (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Óbudai Kaszások | O | GY, 100 - 71 | 5 - 9 |
KATONA József Bence (38) (MAFC II.) |
SIKLÓS Olivér Balázs (15) (MAFC II.) |
KERESZTESI Dávid József (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Győrfy Ruben, Oláh Márk (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Motax-Pápai KC | O | GY, 88 - 71 | 6 - 9 |
KATONA József Bence (30) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (18) (MAFC II.) |
KÁLMÁN László (7) (Motax-Pápai KC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga-Záray Kata, Németh Patrik (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Sopron KC-Sportiskola | O | GY, 104 - 84 | 7 - 9 |
BORDÁCS Gábor Soma (38) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (27) (MAFC II.) |
POLGÁRDY Ádám (9) (Sopron KC-Sportiskola) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Sentényi Barna (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | SMAFC | O | GY, 76 - 69 | 8 - 9 |
BERNECZEI László István (24) (SMAFC) |
BORDÁCS Gábor Soma (20) (MAFC II.) |
KATONA József Bence (9) (MAFC II.) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Szakáll István dr., Oláh Márk, Hartai Tamás (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 86 - 51 | 9 - 9 |
BORDÁCS Gábor Soma (21) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (14) (MAFC II.) |
SIKLÓS Olivér Balázs (8) (MAFC II.) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Józsa A. Junior (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Bajai Bácska FKE | I | GY, 79 - 91 | 10 - 9 |
KATONA József Bence (37) (MAFC II.) |
PERINGER Balázs (16) (MAFC II.) |
PONGÓ Martin (10) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 78 - 69 | 11 - 9 |
ANGELO RACKLEY Darion (24) (Salgótarjáni KSE) |
BORDÁCS Gábor Soma (20) (MAFC II.) |
KATONA József Bence (6) (MAFC II.) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Pécsi Zsolt, Győrfy Ruben (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | DEAC U23 | O | GY, 102 - 99 | 12 - 9 |
BORDÁCS Gábor Soma (33) (MAFC II.) |
OMENAKA Godwin Ekene (16) (DEAC U23) |
SIKLÓS Olivér Balázs (10) (MAFC II.) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Kéri István, Nepp László (Bodrogváry Iván) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | BKG-Príma SE | I | V, 111 - 73 | 12 - 10 |
NAGY Botond Ágoston (40) (BKG-Príma SE) |
PERINGER Balázs (14) (MAFC II.) |
NAGY Benedek Ágost (18) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Szilágyi Bálint (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | GY, 78 - 94 | 13 - 10 |
KATONA József Bence (26) (MAFC II.) |
PERINGER Balázs (13) (MAFC II.) |
SIKLÓS Olivér Balázs (6) (MAFC II.) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István, Zahorán Kitti Mária (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Ford Ivanics-Budafok | I | V, 115 - 69 | 13 - 11 |
WEHNER Zoltán (31) (Ford Ivanics-Budafok) |
VARGA Dániel Géza (13) (Ford Ivanics-Budafok) |
TURSICS Krisztián (14) (Ford Ivanics-Budafok) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Földi László, Nyilas István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 105 - 91 | 14 - 11 |
KATONA József Bence (31) (MAFC II.) |
PERINGER Balázs (16) (MAFC II.) |
SIKLÓS Olivér Balázs (9) (MAFC II.) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László, Győrfy Ruben, Kruk Melinda (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Falco KC Szombathely U23 | I | V, 107 - 92 | 14 - 12 |
KATONA József Bence (36) (MAFC II.) |
BORDÁCS Gábor Soma (12) (MAFC II.) |
KUCSORA Csaba Ákos (7) (Falco KC Szombathely U23) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Horváth Alajos, Surányi Gábor, Szalai Zsolt (Nagy János) |