Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 71 - 52 | 0 - 1 |
TÖMÖSVÁRY Máté (22) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
BAKI Sándor (11) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
GÉBERT Attila (6) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Gelencsér György, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Páli Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | GY, 74 - 69 | 1 - 1 |
CZURA Attila (31) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (10) (Nyíregyháza) |
HELMECZI András (8) (PE Veszprém) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Bács Csaba (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 85 - 69 | 2 - 1 |
CZURA Attila (24) (Nyíregyháza) |
HORVÁTH Ádám (11) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
BUS Iván Krisztián (9) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Domán István (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | OSE Lions | I | V, 88 - 84 | 2 - 2 |
BUS Iván Krisztián (21) (Nyíregyháza) |
KOVACS Gabor (8) (OSE Lions) |
KOVACS Gabor (7) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István, Lövei László, Horváth Csongor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | GY, 89 - 66 | 3 - 2 |
CZURA Attila (34) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (12) (Nyíregyháza) |
BUS Iván Krisztián (14) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MTK Törökbálint | O | GY, 86 - 77 | 4 - 2 |
JAKAB Péter (22) (MTK Törökbálint) |
NAGY Krisztián Attila (13) (Nyíregyháza) |
BUS Iván Krisztián (6) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István, Bács Csaba (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Calle Pubfood Békés | O | GY, 83 - 73 | 5 - 2 |
CZURA Attila (27) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (13) (Nyíregyháza) |
KERTÉSZ Dániel (8) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Válé Flórián, Szakáll István dr., Horváth Csongor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | I | V, 102 - 90 | 5 - 3 |
CZURA Attila (32) (Nyíregyháza) |
DELEGAL Eddie Lee (12) (Nyíregyháza) |
CZURA Attila (10) (Nyíregyháza) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Reisz Péter, Koncsek Balázs (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 83 - 96 | 6 - 3 |
STOJANOVIC Srdan (33) (Nyíregyháza) |
VARGA Zalán Lajos (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BUS Iván Krisztián (6) (Nyíregyháza) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Rácz Zsolt, Varga Zoltán (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | GY, 86 - 63 | 7 - 3 |
CZURA Attila (25) (Nyíregyháza) |
MÁCSAI Károly (14) (Nagykõrös) |
BUS Iván Krisztián (11) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Pozsonyi László, Borgula György, Bács Csaba (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | O | GY, 82 - 68 | 8 - 3 |
STOJANOVIC Srdan (30) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (13) (Nyíregyháza) |
SZOBI Dániel (7) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Domán István (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MEAFC | I | GY, 71 - 79 | 9 - 3 |
CZURA Attila (24) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (13) (Nyíregyháza) |
DRAHOS Gábor (12) (MEAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Major Ádám (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 82 - 73 | 9 - 4 |
STOJANOVIC Srdan (28) (Nyíregyháza) |
ANDRÁSSY Géza (8) (Vasas Akadémia) |
BUS Iván Krisztián (7) (Nyíregyháza) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Surányi Gábor, Szakáll István dr., Kéri István (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | GY, 60 - 70 | 10 - 4 |
BUS Iván Krisztián (22) (Nyíregyháza) |
KÖRTÉLYESI Gergely (10) (PE Veszprém) |
KÖRTÉLYESI Gergely (6) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Sabáli László (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 83 - 64 | 11 - 4 |
STOJANOVIC Srdan (23) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (12) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (4) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Domán István, Borgula György, Bács Csaba (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | OSE Lions | O | V, 84 - 85 | 11 - 5 |
CZURA Attila (20) (Nyíregyháza) |
BÖDÖR Bence (13) (OSE Lions) |
ILLÉS Máté Csongor (8) (OSE Lions) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Válé Flórián, Lengyel Ádám, Szalai Zsolt (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 75 - 109 | 12 - 5 |
NAGY Krisztián Attila (23) (Nyíregyháza) |
DOMSITZ Márton (10) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
BUS Iván Krisztián (17) (Nyíregyháza) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 95 - 75 | 12 - 6 |
CZURA Attila (20) (Nyíregyháza) |
NAGY Krisztián Attila (11) (Nyíregyháza) |
SZALAY Ákos (6) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt, Varga-Záray Kata, Gaál István (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MTK Törökbálint | I | V, 88 - 83 | 12 - 7 |
BUS Iván Krisztián (28) (Nyíregyháza) |
BOINITZER Dávid (9) (MTK Törökbálint) |
BUS Iván Krisztián (8) (Nyíregyháza) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Boros Tamás, Bagi Bálint, Józsa A. Junior (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Calle Pubfood Békés | I | GY, 85 - 93 | 13 - 7 |
KOMA Dániel (26) (Calle Pubfood Békés) |
NAGY Balázs (7) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (6) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Győrfy Ruben (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | O | GY, 95 - 82 | 14 - 7 |
NAGY Krisztián Attila (25) (Nyíregyháza) |
DR. DEMETER Attila (7) (PVSK-Kronosz) |
BUS Iván Krisztián (15) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Pozsonyi László, Borgula György, Domán István (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | V, 98 - 92 | 14 - 8 |
STOJANOVIC Srdan (32) (Nyíregyháza) |
DOBOS László Gábor (8) (Nagykõrös) |
MOLNÁR Miklós (8) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 82 - 62 | 15 - 8 |
SZABÓ Péter (24) (Vásárhelyi Kosársuli) |
MILETIC Aleksandar (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BUS Iván Krisztián (5) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Balogh Gyula, Józsa A. Junior, Nepp László (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | I | GY, 77 - 83 | 16 - 8 |
KERKAI Ákos (27) (Tehetséges Fiatalok BP) |
BEÁK Gábor (8) (Tehetséges Fiatalok BP) |
SZOBI Dániel (5) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Vida Béla, Radnóti Miklós, Maár Gábor (Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MEAFC | O | GY, 79 - 73 | 17 - 8 |
COLE-BRINSON JR. Patrick Antoine (32) (MEAFC) |
DRAHOS Gábor (11) (MEAFC) |
DRAHOS Gábor (7) (MEAFC) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Válé Flórián, Sentényi Barna, Horváth Csongor (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 85 - 72 | 18 - 8 |
NAGY Krisztián Attila (29) (Nyíregyháza) |
VÖLGYI Marcell Zoltán (11) (Vasas Akadémia) |
STOJANOVIC Srdan (6) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Gál János, Borgula György, Kapusi Gábor (Bernáth András) |