Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MEAFC | O | V, 89 - 94 | 0 - 1 |
DRAHOS Gábor (30) (MEAFC) |
GALLÓ Márk (16) (MEAFC) |
SZÖGI Ádám Pál (9) (MEAFC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövész Csaba, Reisz Péter, Maár Gábor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 71 - 81 | 1 - 1 |
DR. DEMETER Attila (26) (PVSK-Kronosz) |
ANDRÁSSY Géza (11) (Vasas Akadémia) |
MORAVCSIK Áron (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 78 - 72 | 2 - 1 |
FARAGÓ Péter (26) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
DR. DEMETER Attila (14) (PVSK-Kronosz) |
DR. DEMETER Attila (8) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Nyilas István, Csallóközi Gábor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 88 - 54 | 2 - 2 |
KÖRTÉLYESI Gergely (29) (PE Veszprém) |
KÖRTÉLYESI Gergely (11) (PE Veszprém) |
KUK Ryan (6) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | OSE Lions | I | V, 92 - 86 | 2 - 3 |
BERKICS Bence (33) (PVSK-Kronosz) |
MADÁR András Rudolf (8) (OSE Lions) |
ILLÉS Máté Csongor (5) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 84 - 51 | 3 - 3 |
BÍRÓ Levente (17) (PVSK-Kronosz) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (13) (PVSK-Kronosz) |
BERKICS Bence (3) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövész Csaba, Földi László, Bálind Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | O | GY, 102 - 90 | 4 - 3 |
CZURA Attila (32) (Nyíregyháza) |
DELEGAL Eddie Lee (12) (Nyíregyháza) |
CZURA Attila (10) (Nyíregyháza) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Reisz Péter, Koncsek Balázs (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Calle Pubfood Békés | I | V, 96 - 81 | 4 - 4 |
KRSTIC Daniel (32) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (7) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (9) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MTK Törökbálint | I | GY, 62 - 83 | 5 - 4 |
KRNJAJSKI Boris (19) (PVSK-Kronosz) |
MOHAY Péter (8) (MTK Törökbálint) |
DR. DEMETER Attila (8) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Minár László, Vida József, Válé Flórián (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | GY, 71 - 65 | 6 - 4 |
KRNJAJSKI Boris (22) (PVSK-Kronosz) |
DR. DEMETER Attila (11) (PVSK-Kronosz) |
MOLNÁR Miklós (4) (Nagykõrös) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Kátay Csaba András (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 89 - 98 | 7 - 4 |
SZABÓ Péter (31) (Vásárhelyi Kosársuli) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (10) (PVSK-Kronosz) |
SZABÓ Péter (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Lövész Csaba (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MEAFC | I | V, 77 - 76 | 7 - 5 |
BÉRES Dávid (19) (MEAFC) |
BÉRES Dávid (9) (MEAFC) |
SZÖGI Ádám Pál (8) (MEAFC) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 89 - 73 | 8 - 5 |
BOROS Márk (26) (Vasas Akadémia) |
DR. DEMETER Attila (8) (PVSK-Kronosz) |
BOROS Márk (4) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 76 - 71 | 8 - 6 |
DR. DEMETER Attila (28) (PVSK-Kronosz) |
DR. DEMETER Attila (11) (PVSK-Kronosz) |
SZALAY Ákos (8) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám, Németh Patrik (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 69 - 67 | 8 - 7 |
KRNJAJSKI Boris (35) (PVSK-Kronosz) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (9) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (10) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | O | V, 78 - 86 | 8 - 8 |
FILIPOVIC Stefan (23) (Tehetséges Fiatalok BP) |
DR. DEMETER Attila (9) (PVSK-Kronosz) |
SZOBI Dániel (7) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövész Csaba, Maár Gábor, Reisz Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | OSE Lions | O | V, 77 - 80 | 8 - 9 |
SPAGNOLO Thomas Ryan (22) (OSE Lions) |
SPAGNOLO Thomas Ryan (12) (OSE Lions) |
ILLÉS Máté Csongor (8) (OSE Lions) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Vadász Csaba, Nyilas István (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 76 - 82 | 9 - 9 |
KRNJAJSKI Boris (24) (PVSK-Kronosz) |
GOMBÁS Gábor (10) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
RUJÁK Bence Menyhért (5) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | GY, 88 - 74 | 10 - 9 |
KRNJAJSKI Boris (24) (PVSK-Kronosz) |
KRNJAJSKI Boris (10) (PVSK-Kronosz) |
TÓTH Bence (4) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Reisz Péter, Maár Gábor (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | GY, 94 - 82 | 11 - 9 |
KOVÁCS Gergely Soma (27) (PE Veszprém) |
KOVÁCS Gergely Soma (11) (PE Veszprém) |
HELMECZI András (12) (PE Veszprém) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövész Csaba, Varga Zoltán, Csallóközi Gábor (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | I | V, 95 - 82 | 11 - 10 |
NAGY Krisztián Attila (25) (Nyíregyháza) |
DR. DEMETER Attila (7) (PVSK-Kronosz) |
BUS Iván Krisztián (15) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Pozsonyi László, Borgula György, Domán István (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Calle Pubfood Békés | O | GY, 107 - 80 | 12 - 10 |
DR. DEMETER Attila (29) (PVSK-Kronosz) |
KOMA Dániel (8) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (8) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MTK Törökbálint | O | V, 57 - 66 | 12 - 11 |
DRAGASEVIC Veljko (22) (PVSK-Kronosz) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (9) (PVSK-Kronosz) |
KRNJAJSKI Boris (5) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | GY, 72 - 88 | 13 - 11 |
LAKOSA Ákos (19) (Nagykõrös) |
DR. DEMETER Attila (17) (PVSK-Kronosz) |
TÓTH Viktor (4) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Borgula György, Kruk Melinda (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 87 - 72 | 14 - 11 |
VAS Péter (23) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
PAVLOVIC Vuk (5) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | I | GY, 67 - 83 | 15 - 11 |
KERKAI Ákos (24) (Tehetséges Fiatalok BP) |
DR. DEMETER Attila (8) (PVSK-Kronosz) |
BUZÁS Bence (6) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Sentényi Barna, Szilágyi Bálint (Bogárdi János) |