Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | OSE Lions | I | V, 91 - 77 | 0 - 1 |
GÁLL Dominik (23) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
BÖDÖR Bence (9) (OSE Lions) |
ILLÉS Máté Csongor (7) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Józsa A. Junior (Schäffer Béla) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MTK Törökbálint | O | GY, 72 - 71 | 1 - 1 |
JAKAB Péter (21) (MTK Törökbálint) |
BOINITZER Dávid (9) (MTK Törökbálint) |
RUJÁK Bence Menyhért (6) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Vida József, Lövei László, Major Ádám (Gincsai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | GY, 86 - 79 | 2 - 1 |
GÁLL Dominik (25) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
NÁRAI Bence Márk (12) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
SZALAY Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Sabáli László, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | I | V, 85 - 69 | 2 - 2 |
CZURA Attila (24) (Nyíregyháza) |
HORVÁTH Ádám (11) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
BUS Iván Krisztián (9) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Domán István (Pázsitka Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Calle Pubfood Békés | O | GY, 99 - 90 | 3 - 2 |
HAJDU Márton (23) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (11) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (11) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Sentényi Barna, Major Ádám (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | I | V, 84 - 51 | 3 - 3 |
BÍRÓ Levente (17) (PVSK-Kronosz) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (13) (PVSK-Kronosz) |
BERKICS Bence (3) (PVSK-Kronosz) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövész Csaba, Földi László, Bálind Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | GY, 97 - 83 | 4 - 3 |
TÓTH Viktor (30) (Nagykõrös) |
LAKOSA Ákos (9) (Nagykõrös) |
TÓTH Viktor (7) (Nagykõrös) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 86 - 74 | 4 - 4 |
GAJIC Nemanja (21) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VAS Péter (10) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VARGA Zalán Lajos (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Vadász Csaba, Borgula György (Balogh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | I | V, 84 - 75 | 4 - 5 |
FILIPOVIC Stefan (23) (Tehetséges Fiatalok BP) |
FILIPOVIC Stefan (9) (Tehetséges Fiatalok BP) |
BUZÁS Bence (4) (Tehetséges Fiatalok BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Nagy Viktor, Szakáll István dr. (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MEAFC | O | GY, 87 - 85 | 5 - 5 |
MÁTÉ Balázs (21) (MEAFC) |
BÉRES Dávid (10) (MEAFC) |
DRAHOS Gábor (10) (MEAFC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Kéri István (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 80 - 79 | 5 - 6 |
NÁRAI Bence Márk (21) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
KOVÁCS Bálint Benedek (6) (Vasas Akadémia) |
MORAVCSIK Áron (8) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter, Sentényi Barna (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 80 - 67 | 6 - 6 |
GÁLL Dominik (22) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
NÁRAI Bence Márk (9) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
GEIGER Bálint József (6) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | V, 83 - 61 | 6 - 7 |
HEGEDŰS Gergely Ferenc (17) (PE Veszprém) |
NÁRAI Bence Márk (11) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
KÖRTÉLYESI Gergely (5) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MTK Törökbálint | I | V, 88 - 73 | 6 - 8 |
BOINITZER Dávid (23) (MTK Törökbálint) |
BOINITZER Dávid (13) (MTK Törökbálint) |
JAKAB Péter (8) (MTK Törökbálint) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Sentényi Barna, Horváth Csongor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 73 - 72 | 6 - 9 |
CSABA György (20) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
HORVÁTH Ádám (9) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
SZALAY Ákos (7) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Földi László, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | OSE Lions | O | V, 72 - 93 | 6 - 10 |
SÖMENEK Martin (19) (OSE Lions) |
SÖMENEK Martin (8) (OSE Lions) |
KISS Kornél László (6) (OSE Lions) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Tóth Kálmán, Sabáli László (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks | O | V, 75 - 109 | 6 - 11 |
NAGY Krisztián Attila (23) (Nyíregyháza) |
DOMSITZ Márton (10) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
BUS Iván Krisztián (17) (Nyíregyháza) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PVSK-Kronosz Kiadó | O | V, 76 - 82 | 6 - 12 |
KRNJAJSKI Boris (24) (PVSK-Kronosz) |
GOMBÁS Gábor (10) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
RUJÁK Bence Menyhért (5) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Calle Pubfood Békés | I | V, 76 - 68 | 6 - 13 |
KRSTIC Daniel (27) (Calle Pubfood Békés) |
KOMA Dániel (9) (Calle Pubfood Békés) |
KERTÉSZ Dániel (10) (Calle Pubfood Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Varga Zoltán (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | V, 77 - 60 | 6 - 14 |
DOMSITZ Márton (22) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
DOMSITZ Márton (13) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
TÓTH Viktor (6) (Nagykõrös) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Földi László (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 88 - 91 | 6 - 15 |
PUSZTA Dávid Csaba (23) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
DOMSITZ Márton (8) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
SZABÓ Péter (7) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Benedek Zoltán (Nagy József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Tehetséges Fiatalok Basketball Players | O | V, 61 - 64 | 6 - 16 |
PUSZTA Dávid Csaba (15) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
DOMSITZ Márton (16) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
RUJÁK Bence Menyhért (7) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Magyari Tibor (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MEAFC | I | GY, 61 - 69 | 7 - 16 |
RUJÁK Bence Menyhért (19) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
MÁTÉ Balázs (9) (MEAFC) |
PUSZTA Dávid Csaba (8) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 83 - 88 | 7 - 17 |
KATONA Róbert (25) (Vasas Akadémia) |
VÖLGYI Marcell Zoltán (8) (Vasas Akadémia) |
PUSZTA Dávid Csaba (7) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Tóth Kálmán (Szabadvári János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | V, 68 - 63 | 7 - 18 |
PUSZTA Dávid Csaba (21) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
GOMBÁS Gábor (10) (Széchenyi Egyetem Gyõr) |
JILLING László (6) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE) |
Aréna: Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Nyilas István (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 74 - 105 | 7 - 19 |
PAVLOVIC Nebojsa (27) (PE Veszprém) |
PAVLOVIC Nebojsa (12) (PE Veszprém) |
KOVÁCS Gergely Soma (7) (PE Veszprém) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Maár Gábor, Magyari Tibor (Forrai Sámuel) |