Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki Olaj | I | V, 82 - 72 | 0 - 1 |
KNIGHT Matthew (20) (Soproni KC) |
KNIGHT Matthew (12) (Soproni KC) |
KELLEY Thomas (11) (Szolnoki Olaj) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Albacomp | O | GY, 103 - 98 | 1 - 1 |
BROOKS Charles David (39) (Soproni KC) |
KNIGHT Matthew (11) (Soproni KC) |
RICHARDSON Donta (5) (Soproni KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 89 - 77 | 1 - 2 |
WATSON Calvin Dwayne (31) (Zalakerámia ZTE) |
WILSON Kyle (11) (Zalakerámia ZTE) |
HINNANT Louis (6) (Zalakerámia ZTE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Debreceni Egyetem KE | O | GY, 103 - 84 | 2 - 2 |
BROOKS Charles David (29) (Soproni KC) |
SZABÓ Zsolt András (10) (Soproni KC) |
FARMER Anthony (12) (Debreceni Egyetem) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 110 - 95 | 3 - 2 |
HUCKABY Rickey (33) (Salgótarjáni KSE) |
KNIGHT Matthew (9) (Soproni KC) |
RICHARDSON Donta (5) (Soproni KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 78 - 85 | 4 - 2 |
KNIGHT Matthew (24) (Soproni KC) |
KNIGHT Matthew (14) (Soproni KC) |
VOJVODA Dávid (6) (Kaposvári KK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MJUS-Fortress Körmend | O | GY, 94 - 92 | 5 - 2 |
BOOKER Roy (29) (Körmend) |
BROOKS Charles David (11) (Soproni KC) |
RICHARDSON Donta (8) (Soproni KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 86 - 76 | 5 - 3 |
KNIGHT Matthew (25) (Soproni KC) |
CLARK Ivory James (12) (Atomerőmű SE) |
MÉSZÁROS Zalán (8) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dombóvár KC | I | V, 94 - 84 | 5 - 4 |
WALKER Tory (31) (Dombóvár KC) |
WALKER Tory (8) (Dombóvár KC) |
LAGRANGE Jerome Anthony (6) (Dombóvár KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Falco-Szova KC Szombathely | O | GY, 97 - 95 | 6 - 4 |
RICHARDSON Donta (30) (Soproni KC) |
KAZLAUSKAS Arnas (7) (Falco-Szova KC) |
KÁLMÁN László (10) (Falco-Szova KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | I | GY, 74 - 90 | 7 - 4 |
RICHARDSON Donta (23) (Soproni KC) |
KNIGHT Matthew (14) (Soproni KC) |
BROOKS Charles David (4) (Soproni KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Marso-Vagép NYKK | I | V, 87 - 78 | 7 - 5 |
DOYNE Jara Rubin (28) (Marso-Vagép NYKK) |
MOLNÁR András (8) (Soproni KC) |
MAURICE GENNIE Adonte (8) (Marso-Vagép NYKK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kecskeméti KSE | O | GY, 96 - 87 | 8 - 5 |
BROOKS Charles David (30) (Soproni KC) |
RICHARDSON Donta (7) (Soproni KC) |
BROOKS Charles David (7) (Soproni KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki Olaj | O | V, 73 - 75 | 8 - 6 |
RICE DARIUS (20) (Szolnoki Olaj) |
BARRO Ousmane (9) (Szolnoki Olaj) |
KELLEY Thomas (7) (Szolnoki Olaj) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Albacomp | I | V, 92 - 74 | 8 - 7 |
KNIGHT Matthew (29) (Soproni KC) |
BANKS George (11) (Albacomp) |
SIMON Balázs (11) (Albacomp) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | V, 83 - 89 | 8 - 8 |
KÁMÁN Tamás (24) (Zalakerámia ZTE) |
COUISNARD P.J. (8) (Soproni KC) |
HINNANT Louis (5) (Zalakerámia ZTE) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Salgótarjáni KSE | I | GY, 55 - 76 | 9 - 8 |
MOLNÁR András (19) (Soproni KC) |
KNIGHT Matthew (9) (Soproni KC) |
RICHARDSON Donta (5) (Soproni KC) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 95 - 69 | 10 - 8 |
BROOKS Charles David (22) (Soproni KC) |
HENDLEIN Roland (6) (Kaposvári KK) |
RICHARDSON Donta (6) (Soproni KC) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MJUS-Fortress Körmend | I | V, 74 - 66 | 10 - 9 |
RICHARDSON Donta (20) (Soproni KC) |
SCOTT Michael (9) (Körmend) |
THOMAS Jermaine (5) (Körmend) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 79 - 83 | 10 - 10 |
HORVÁTH Ákos (26) (Atomerőmű SE) |
CLARK Ivory James (8) (Atomerőmű SE) |
MÉSZÁROS Zalán (7) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Dombóvár KC | O | GY, 99 - 77 | 11 - 10 |
DEÁK Attila (22) (Dombóvár KC) |
KNIGHT Matthew (15) (Soproni KC) |
CSIRKE Ferenc (7) (Dombóvár KC) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Falco-Szova KC Szombathely | I | V, 81 - 69 | 11 - 11 |
FRAZIER WINSOME (25) (Falco-Szova KC) |
KNIGHT Matthew (13) (Soproni KC) |
KÁLMÁN László (12) (Falco-Szova KC) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | O | V, 71 - 78 | 11 - 12 |
RICHARDSON Donta (16) (Soproni KC) |
CANAK NENAD (9) (PVSK-PANNONP.) |
COUISNARD P.J. (6) (Soproni KC) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Debreceni Egyetem KE | I | - | - | |||
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Marso-Vagép NYKK | O | GY, 107 - 76 | 13 - 12 |
KERESZTES Rafael (18) (Soproni KC) |
HENDERSON Kenneth (8) (Marso-Vagép NYKK) |
BROOKS Charles David (6) (Soproni KC) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Kecskeméti KSE | I | V, 79 - 63 | 13 - 13 |
COUISNARD P.J. (17) (Soproni KC) |
CSORVÁSI Milán (6) (Kecskeméti KSE) |
WITTMANN Krisztián (6) (Kecskeméti KSE) |
Aréna: Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. |