Férfi NB II. Közép A - 2022/2023 Férfi NB II. Közép A - 2022/2023
Legutóbbi - Férfi NB II. Közép A
15. forduló MAFC Martos - Malév SC 2023. február 5. vasárnap 80 - 60
15. forduló Százhalombattai KSE - Kandó SC-Óbudai Egyetem 2023. február 5. vasárnap 17:00
15. forduló SZPA-HSE - Közgáz SC és DSK/B 2023. február 4. szombat 65 - 95
15. forduló TFSE - ELTE Fortis 2023. február 3. péntek 79 - 75
2. forduló Monori SE - MAFC Martos 2023. február 3. péntek 76 - 88
9. forduló Malév SC - Kandó SC-Óbudai Egyetem 2023. február 2. csütörtök 83 - 58
15. forduló Pénzügyőr SE II. - BKG PRIMA Szigetszentmiklós 2023. február 2. csütörtök 57 - 61
15. forduló BUDAFOK II. - Gia Form-VMG DSE 2023. február 1. szerda 77 - 57
14. forduló Gia Form-VMG DSE - BRAVOS 2023. január 31. kedd 64 - 91
14. forduló Kandó SC-Óbudai Egyetem - SZPA-HSE 2023. január 29. vasárnap 70 - 65
Következik - Férfi NB II. Közép A
16. forduló Közgáz SC és DSK/B - Kandó SC-Óbudai Egyetem 2023. február 7. kedd 19:45
11. forduló Malév SC - Gia Form-VMG DSE 2023. február 7. kedd 20:00
15. forduló BRAVOS - Titán Farkasok 2023. február 8. szerda 20:45
16. forduló Malév SC - TFSE 2023. február 9. csütörtök 20:00
16. forduló Monori SE - Pénzügyőr SE II. 2023. február 10. péntek 19:00
16. forduló BKG PRIMA Szigetszentmiklós - MAFC Martos 2023. február 10. péntek 20:45
16. forduló ELTE Fortis - Százhalombattai KSE 2023. február 11. szombat 11:00
16. forduló Titán Farkasok - BUDAFOK II. 2023. február 12. vasárnap 12:00
16. forduló Gia Form-VMG DSE - SZPA-HSE 2023. február 14. kedd 19:15
17. forduló Pénzügyőr SE II. - BRAVOS 2023. február 16. csütörtök 19:30
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MAFC Martos
MAFC Martos
14 0.96 27 13 1 1134 854 GY3 6-1 7-0 4-1
2. Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
14 0.89 25 11 3 1193 950 GY2 6-1 5-1 4-1
3. Monori SE
Monori SE
13 0.88 23 10 3 1069 964 V1 4-2 6-1 3-2
4. Titán Farkasok
Titán Farkasok
13 0.85 22 9 4 949 947 V1 2-4 7-0 4-1
5. TFSE
TFSE
14 0.82 23 9 5 1074 917 GY1 4-4 5-1 3-2
6. ELTE Fortis
ELTE Fortis
14 0.82 23 9 5 1255 1027 V2 4-2 5-3 3-2
7. Közgáz SC és DSK/B
Közgáz SC és DSK/B
13 0.81 21 8 5 1047 922 GY2 3-2 5-3 4-1
8. BUDAFOK II.
BUDAFOK II.
13 0.77 20 7 6 955 923 GY1 4-3 3-3 3-2
9. BRAVOS
BRAVOS
13 0.73 19 6 7 984 1014 GY4 4-2 2-5 4-1
10. BKG PRIMA Szigetszentmiklós
BKG PRIMA Szigetszentmiklós
14 0.68 19 5 9 793 1010 GY1 3-3 2-6 2-3
11. SZPA-HSE
SZPA-HSE
14 0.68 19 5 9 943 1044 V7 3-4 2-5 0-5
12. Pénzügyőr SE II.
Pénzügyőr SE II.
14 0.61 17 3 11 939 1087 V7 1-7 2-4 0-5
13. Malév SC
Malév SC
13 0.58 15 2 11 873 1065 V1 2-4 0-7 2-3
14. Kandó SC-Óbudai Egyetem
Kandó SC-Óbudai Egyetem
13 0.58 15 2 11 750 1007 V1 2-6 0-4 2-3
15. Gia Form-VMG DSE
Gia Form-VMG DSE
13 0.54 14 1 12 897 1124 V11 1-6 0-6 0-5
Ranglisták - Férfi NB II. Közép A
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek